Şimdi Ara

353. Dönem (Kasım 2013) K.D ve Yedek Subay Aday Adayları ( 741 CENGAVER ASKER ) (997. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
34.097
Cevap
207
Favori
1.520.791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 995996997998999
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler başka bir topicte açıklandığı söylentileri var
  • byrefe B kullanıcısına yanıt
    yok babacım zaten az kaldı sabır
  • quote:

Orijinalden alıntı: rebelboy026

hocam ister istemez stresli günler geçireceksiniz. askerliğin en rahat hali bile stresli.sabahın 6sında sıcacık yatağınızdan çıkıp o lanet nano kamuflajları giymek bile başlı başına stres sebebi.yaptığınız her işin eğlenceli kısmını yakalamaya çalışın.psikolojinizi sağlam tutun.beklentilerinizi minimuma indirgeyin.emin olun şurdaki telaşınızın 10da 1ini yaşamayacaksınız askeriyenin içinde.ve gerçekten insana çok şey öğretebiliyor askerlik.hiç bişey olmasa bile farklı bir sürü insan tanımak , onların hayatlarını görmek anlamak bile insana öğretebiliyor bazı şeyleri

Gitmek değil beklemek sıkıtntı zaten lisans yükseklisans hep devlet yurdundaydım o yüzden bir ton insan tanıdım nası davranılır edilir iyi bilirim ömrümüz devlet yurdunda geçti o yüzden koğuşta sıkıntı yaşayacağımı düşünmüyorum tek sıkıntı hırsızlık şuan için malum devlet yurdunda ne azından dolabımız kilitliydi başlayınca biter diyolar bakalım ne olacak diğer tesellimde kış olması en azından günler kısa geçer gibi geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: hayattahayatta

Askerlik şubesini aradım.
    15:00'da açıklanacakmış.
    Oradaki bayan "hadi yine iyisiniz" dedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: samsunlusemih

Aöf un uygulmsni yuklmstm ikide bir baka baka bir hal olmustum smdi edevltin uyglmsni yuklemicem yarn yuklrm yoksa onada surkli bakarim

Ekranların değişmesini beklemekle geçti son 1 senemiz. Neyse ki 20 saatten düştük gerilere.

Askerlikle alakalı bu kadar belirsizliğin bir arada olduğu başka bir günümüz olmaz diye düşünüyorum.
  • aklımdayken sorayım. İstanbul Bakırköy'de askerlik malzemesi satan yer neresi var beyler? birileri 100 sayfa önce Gür pasajında falan demişti sanki ama ben 20 yıldır bakırköydeyim hiç görmedim öyle bir yer? vakit bulup da bakamıyorum da. Bilen bir ses etsin
  • Uzunmu-kısamı, kasımmı-aralıkmı,doğumu-batımı derken geldik işin sonuna...Yarın açıklandığında çoğu şey netleşecek herkesin kafasında.. tüm devre arkadaşlarıma ve ailelerine hayırlı olmasını diliyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: S R T

Değerli misafirlerimize sesleniyorum. Şurada saatler kalmış gelin üye olun, bilgilerinizi arkadaşlar listeye girsin. Belki aynı yere çıkarız. Birbirimize destek oluruz, iki muhabbet ederiz. Sonra pişman olmayın, burada adam yemiyoruz.

Ben ta askerliğe başvurmadan önce burayı takip etmeye başlamıştım. Ve sonrasında iki kez burda bilgilerimi bir kez de ilk sayfada verilen e posta adresine yazmama rağmen hala listede değilim, misafirleri bosuna umutlandirma yani:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Slammer

Valla İstanbul kütük benim, ve büyük şehirlileri yine büyük şehirlere veriyorlar lafını çok duydum önceki devre tanıdıklardan, bakıcaz artık

doğru benim arkdaşında kütük istanbuldu diyarbakıra çıktı büyük şehir sonuçta
  • rebelboy026 kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam çok teşekkür ederim bilgi verdiğin için
  • Slammer kullanıcısına yanıt
    tabiki hocam.anlatayım olayı. içeride katılış muayenesi denen bi olay var.orada form tarzı bişey dolduruyorsun.sonra revirde görevli komutanın önünde kuyruk oluyorsunuz formları teslim etmek için.formda antidepresanla ilgili bi yer var.kullanmıyorum de oraya.komutan soruncada hayır de.merak etme hiç bi sıkıntı olmuyor.ben yanılıp evet dedim.askerliğin bitmesine 1 ay kalana kadar uğraştım derdimi anlatmak için
  • quote:

Orijinalden alıntı: ablicak

on numara

kanka on numara olan ne :D olayı kacırdım kusura bakma
  • quote:

Orijinalden alıntı: desert_18

quote:

Valla İstanbul kütük benim, ve büyük şehirlileri yine büyük şehirlere veriyorlar lafını çok duydum önceki devre tanıdıklardan, bakıcaz artık

doğru benim arkdaşında kütük istanbuldu diyarbakıra çıktı büyük şehir sonuçta

Benim Bursalı arkadaşım Yüksekova da.
    Orası da büyükşehirmiydi ? :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Cengavercengo

Biz üniversite mezunları olarak böyle şeyler yapmak yerine hiç yoktan 1 ay boyunca birbirimizi sıkı bir şekilde kollamamız gerekiyor, sonuçta okumuş,görmüş kendini geliştirmiş, aklı başında bilinçli insanlarız böyle olması gerekmez mi devreler ?

kesinlikle katılıyorum orda birbirimize destek olmamız gerekiyor meslekçiler ve eğitimcilerde kısa dönem kendi sınıfını kollamalılar
  • -seko - kullanıcısına yanıt
    huzurevleri gardaşım sen nabün nerelerdesin daha yeni mi katıldın :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

quote:

13 - ulaştırma personel okulu ve eğitim merkezi eğitim alayı gaziemir

Şu çıkarsa kafayı gerçekten yerim, evime 10km çünkü :D

İnşallah kardeşim. Benim eve 10 km olmasa da yakın yinede karsıyakadayım Bide çıkıyomu bize off

Arkadaşlar yeni aldığım bir habere göre İzmirde oturan herkese Manisa çıkacakmış(hem acemi hem usta birliği) bide gider gitmez yüzbaşı rütbesi alacakmışız bütün İzmirliler.Rahat olabiliriz artık

• quote:

Orijinalden alıntı: 35alper88

quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

quote:

13 - ulaştırma personel okulu ve eğitim merkezi eğitim alayı gaziemir

Şu çıkarsa kafayı gerçekten yerim, evime 10km çünkü :D

İnşallah kardeşim. Benim eve 10 km olmasa da yakın yinede karsıyakadayım Bide çıkıyomu bize off

Arkadaşlar yeni aldığım bir habere göre İzmirde oturan herkese Manisa çıkacakmış(hem acemi hem usta birliği) bide gider gitmez yüzbaşı rütbesi alacakmışız bütün İzmirliler.Rahat olabiliriz artık

Aga kafan güzelmi? Sen yapmazdın böyle şeyler

• Merhaba devrelerim,

Mobil girdiğim için yorum yazamadım pek ama sürekli yazılanları takip ettim. Çok yararlı bilgiler paylaşıldı, hepiniz çok iyi insanlarsınız. Umarım ileride de karşılaşıp bol bol sohbet eder bu günleri yad ederiz. Yüzdük yüzdük sonunda kuyruğuna geldik. Hepimiz için hayırlı güzel yerler gelir inşallah. Ben uzun dönem tercih ettim fakat kısa dönem er geleceğini düşünüyorum yani içimden geçen bu. Uzun veya kısa bir şekilde gidip bitirip dönecez bundan daha ötesi yok.

Tekrar hayırlı olsun herkese..
  • desert_18 kullanıcısına yanıt
    endişeni anlıyorum hocam.şu an dakikalar geçmiyordur eminim :) hırsızlık olayını hiç kafana takma. zaten acemilikte öyle bi şey söz konusu bile olmaz yüksek ihtimal.usta birliğindede botlarına kilit vursan yeter.en fazla traş kolonyanı araklarlar.oda çorap yakıp kumanya ısıtmak için şaka bi yana endişe ettiğin kadar tehlikeli bi durum olduğunu sanmıyorum
  • 
Sayfa: önceki 995996997998999
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.