Şimdi Ara

353. Dönem (Kasım 2013) K.D ve Yedek Subay Aday Adayları ( 741 CENGAVER ASKER ) (995. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34.097
Cevap
207
Favori
1.520.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 993994995996997
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hayattahayatta

Askerlik şubesini aradım.
    15:00'da açıklanacakmış.
    Oradaki bayan "hadi yine iyisiniz" dedi.

ya arkadaş lütfen bunu yapmayın.
    insanlar burada telaşlı.

boşuna kendinize laf ettireceksiniz.

saygılar

• bulutcu B kullanıcısına yanıt
    on numara
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arrigo Godfredo

Devreler : )

Memleket Kayseri, ikamet istanbul bölüm bilg.müh. tercih kısa.

Nere çıkar tahminlerinizi alabilir miyim? :)

Hocam benim de bilgisayar mühendisliği,ben de kısa istedim.Acaba bize uzun çıkma ihtimali nedir bi bilgin var mı ? Ben uzun çıkanlar duydum fakat arkadaşlarıma hep kısa çıktı,inşallah biz de kısa yaparız :)
  • beneoushtatic B kullanıcısına yanıt
    Giriş yap. Hemen aşağıda Askerliğiniz Nereye Çıktı? ksımına gel. Yedek Subaylar İçin | Erler İçin hangi pozisyonda gidiyorsan tıkla. İşlem tamam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S R T -- 24 Ekim 2013; 15:01:48 >
  • @ rebelboy026 hocam sizin grupta dövmeli birileri var mıydı? Herhangi bir sorunla karşılaştılar mı ve RDM hakkında bilgin var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: beneoushtatic

e-devlette hangi sekmelere giriyoruz sırası ile. yardımcı olabilcek varmı

(sol kısımda)sorgulamalar>(sol tarafta aşağıda filtre kısmında)askerlik>sevk edilecek eğitim merkezi
    burdada lınkı var hocam
    https://www.turkiye.gov.tr/sevk-edilecek-egitim-merkezi
  • quote:

Orijinalden alıntı: rebelboy026

hiç kafana takma kardeşim bunlar önemli olmayan detaylar. gittiğinde daha iyi anlayacaksın.şimdi yaşadığın heyecanın tadını çıkar.emin ol geçip gittiğinde anlamayacaksın bile.tek tavsiyem askerlik psikoloji denen pis şeye çok kaptırmayın kendinizi.insanın sevgilisiyle bile arasını bozuyor açık ve net
    acemilikte olmasada usta birliğindede komutanların gözdesi oluyorsunuz.hal hareket ve tavırları direk değişiyor ksd lere karşı. inşallah sıkıntısız bi şekilde bitirip gelirsiniz

Aga kız arkadaşla aramızın bozulması çok doğru o bişey diyor sen bişey diyosun gerçekten olmayan bişeyden dolayı aramız bozuluyor. Sonra diyorum haftaya istesende kızamayacaksın arayıp soramayacaksın hemen yumuşuyor

• Bir de adamın yazdıkları sana eğlenceli geliyordu @KreziOssie
  • Forum bu gün biraz yavaş mı kardeşler .
  • Telaş yaptım açıklandımı beyler
  • En basitinden Ağustos döneminden ders almaları gerekirdi. Millet yerini E-Devlet yerine askerlik şubelerinden öğrendi, saat vermeyin, gece yarısı bir saatte açıklayın olsun bitsin. Yarın E-Devlet'ten öğrenemeyeceğiz nasılsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alpecino

quote:

Orijinalden alıntı: halo85

Bu konudaki kullanıcılar: halo85, ergekrt, jackal_carlos1, Arrigo Godfredo, umitgoz, omerms, luciano02, KreziOssie, cratos35, odysseus, samsunlusemih, enfornog, artaraktann, cerbil, diamond25, Alpecino, onurbsn, mizrakk, habipermis, wolcano0935, kaa35, A724
    24 kayıtlı üye, 183 misafir

İzlemeyin abiler buyrun aramıza katılın ...

Devrem ben üyeyim mobilde olduğumdan misafir gibi görülüyorum galiba

olabilir devrem , sen bizdensin zaten yav ayıpsın

• arkadaşlar, acemi birliğini tamamladıktan sonra direk usta birliğine gidemiyormuyuz ? yani 1 hafta izin felan veriyorlar dağıtıma...direk usta birliğine gidebilme sansımız yok mu ? hiç memlekete gelmek istemiyorum.nonstop askerlik
  • ben de yeni üye oldum yarın bekliyorum hangi birlik çıkacağını merakla bekliyorum

yer: istanbul
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

Telaş yaptım açıklandımı beyler

Yok hocam yarın, millete kulak asmayın, yazdıklarını alıntılamayın. O kadar kişinin tanıdığı var, öğrenememiş. Herkes yarın öğrenecek.
  • halo85 H kullanıcısına yanıt
    Aynı gün aynı saat hiç sorma devre ya
  • Devreler size bir sorum olacak. Sonuçlar bu gece mi açıklanacak yarın gündüz mü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: iskocya

Bir de adamın yazdıkları sana eğlenceli geliyordu @KreziOssie

Devrem bu delikanlı ağzımı bozdurcak illa

Nasrettin Hoca'mızın da dediği gibi "ya tutarsa diyorum". İnanıyor insan, inanmak istiyor artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Apollo-07 kullanıcısına yanıt
    teşekkür ettim. :)
  • on gun once hastaneye sewkimi istedm yerin belli oldugu zaman sevk edicem dedi randevumuda yarin sabaha aldi gece aciklanabilir bakalim herkesn hakkinda hayirlisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 993994995996997
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.