DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
353. Dönem (Kasım 2013) K.D ve Yedek Subay Aday Adayları ( 741 CENGAVER ASKER )
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir Kullanıcı
34.128
Cevap
218
Favori
1.443.807
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Kısa, uzun dönem ve Yedek Subay adayları >> 353. Dönem (Kasım 2013) K.D ve Yedek Subay Aday Adayları ( 741 CENGAVER ASKER )
Giriş
      387 Mesaj
      24 Ekim 2013 14:36:46
      quote:

Orijinalden alıntı: promedyumx

Şimdi o kadar silikon tabanlık aldık. Yer değiştirme mevzusu yüzünden her gece yatmadan çıkartcaz mı tabanlığı :D Çıkartsan ayrı dert çıkartmasan da yer değiştirirse o ayrı bir durum :D

Hocam yazılanlara bakılırsa onu da çalarlar

• Er
      9 Mesaj
      24 Ekim 2013 14:36:48
      Devreler : )

Memleket Kayseri, ikamet istanbul bölüm bilg.müh. tercih kısa.

Nere çıkar tahminlerinizi alabilir miyim? :)

• Er
      6 Mesaj
      24 Ekim 2013 14:36:57
      Herkese selam Sonuçlar gece 12 de belli olur mu acaba ? Bir bilgisi olan varmı ?

• Er
      5 Mesaj
      24 Ekim 2013 14:37:00
      Beni de listeye ekleyebilirsiniz.

Anadolu Üni. Kamu Yönetimi
      Denizli
      İkamet: Antalya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zen22 -- 24 Ekim 2013; 14:37:49 >

353. Dönem Tercih: Kısa
    • Çavuş
      79 Mesaj
      24 Ekim 2013 14:37:09
      oo torunlar heyecan sarmış buraları
      acemilik hakkında ufak tefek bilgiler vermek istiyorum .sorularınız olursada elimden geldiğince cevaplarım arkadaşlar.
      ben acemiliği kastamonu / gölköy 5. jandarma eğitim alayında - usta birliğini istanbul / silivri cezaevinde yapmıştım.
      acemilikte ilk 2 gününüz sadece evrak kayıt işleriyle geçecek.zaten ilk girişte bölükleriniz belirleniyor.bölgelere göre ayrım yapılıyor.mesela usta birliğini batı illerinde yapacakları bir bölükte topluyorlardı.bölüklerdede 15-16 koğuş olur onlarda kendi aralarında gruplanmıştır. mesela 1-2-3. koğuşların usta birliği ordu - 4-5-6. koğuşların istanbul gibi. eğitim olarak çok bişey gördüğümüzü söyleyemem.sadece atışlar ve yemin törenine 3-4 gün kala provalar.onun dışında amfide geçirdik diyebilirim.çalınma olaylarına gelince en ufak bi hırsızlık olayıyla karşılaşmadım.zaten acemilikte herkes yeni olduğu için herkeste aynı endişe söz konusu
      kantin ve yemekhane kuyruklarına şimdiden hazırlıklı olun.jandarma olacak arkadaşların işi dahada zor çünkü 35 gün acemilik görüyorlar.en azından son düzenlemelerden önce öyleydi şimdi nedir ne değildir bilmiyorum.onun dışında klasik muhabbetler geçerli.her şeyi çok bilmeyin.çokta saf ayağında olmayın.gözlem ve keşif yaparak geçirin ilk bi kaç günü.acemilik zamanına bakınca ne kadar safmışız diyeceksiniz büyük ihtimal :) ama en sağlam muhabbetlerin , arkadaşlıklarında orada kurulduğunu unutmayın.tadını çıkarın.emin olun işin içine girince nasıl bitecek diyorsunuz ama bittiğinde nasıl geçtiğini bile hatırlamıyorsunuz.
      soruları olan arkadaşlara aklımda kaldığı kadarıyla yardımcı olabilirim. şimdiden hepinize hayırlı tezkereler.Allah yolunuzu açık etsin

• Emekli Yönetici
      15760 Mesaj
      24 Ekim 2013 14:37:44
      bu arada aklıma gelmişken. botlarınızı daha ilk günden boyamaya başlamayın. Deri boyandıkça boya ister. Ayakkabıcılardan besleyici aynı zamanda da temizleyici sprey tarzı ya da sünger tarzı bişeyler alıp ayakkabı biraz yıpranana kadar onları kullanmakta fayda var. Çamurlandığında da fırça ile temizleyip nemli bezle sildik mi mis gibi olur.

23MART GüncelTWRP & LG UP & LG Flashtool ile 6.0 yükleme Lolipop'a dönme

Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir
      Ne mutlu Türküm Diyene

• Yüzbaşı
      407 Mesaj
      24 Ekim 2013 14:37:57
      quote:

Orijinalden alıntı: Delacrimosa

Ohoh gobek erir

vallahi bende sadece su göbeğimin gideceğine seviyorum okadar. okadar koscaz yürücez etcez felan göbek gider diye umutluyum.

• Er
      8 Mesaj
      24 Ekim 2013 14:38:01

ben üye kaydımı yaptım :)

wdafkullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Eğitim B: 11 İNCİ MOT.P.TUG. KH. VE KH.BL. / DENİZLİ MERKEZ / DENİZLİ
      Esas B:11 İNCİ MOT.P.TUG.K.YRD.LIĞI 1 İNCİ MOT.P.TB. 2 NCİ MOT.P.BL. / AYDIN SÖKE / AYDIN
    • Teğmen
      176 Mesaj
      24 Ekim 2013 14:38:28
      quote:

Orijinalden alıntı: iskocya

Alıntıları Göster

Hocam yazılanlara bakılırsa onu da çalarlar

Sabah gözlerimizi açtığımızda akşam yattığımız yerde olalım o bana yeter her şeyi çalışıyorlar ya :D

• Teğmen
      219 Mesaj
      24 Ekim 2013 14:38:44

Bu konudaki kullanıcılar: halo85, ergekrt, jackal_carlos1, Arrigo Godfredo, umitgoz, omerms, luciano02, KreziOssie, cratos35, odysseus, samsunlusemih, enfornog, artaraktann, cerbil, diamond25, Alpecino, onurbsn, mizrakk, habipermis, wolcano0935, kaa35, A724
      24 kayıtlı üye, 183 misafir

İzlemeyin abiler buyrun aramıza katılın ...

• Yüzbaşı
      407 Mesaj
      24 Ekim 2013 14:40:25
      quote:

Orijinalden alıntı: hillshade

Alıntıları Göster

Bahçelievler'de buluşalım diyoruz. @bLuEmavi ile birlikte :D Sülüs partisi yapalım devrem :D ;)

@bLuEmavi

Beni neden çağırmıyorsunuz ? çok ayıp.

• Er
      10 Mesaj
      24 Ekim 2013 14:41:05

olmaz mı saçmalığın önde gidenini yaşıyoruz

mes35kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      176 Mesaj
      24 Ekim 2013 14:41:33
      quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

Şeytan diyor özel içlik diktir. Cüzdanlı müzdanlı, bozuk para hazneli, kredi kartlarını martlarını koyacan

Köyden İndim Şehire filmindeki Hayret ağabeyin içliği gibi :D

• Yüzbaşı
      558 Mesaj
      24 Ekim 2013 14:41:46
      Gece 12 de açıklasalarda kurtulsak bu gecenin sabahı olmaz bekle bekle

Siyah-Beyaz

• Yarbay
      4546 Mesaj
      24 Ekim 2013 14:42:24
      quote:

Orijinalden alıntı: iskocya

Alıntıları Göster

Aynı durumdayız

Aynen.

1. grup çıksak, sülüsü alıp alamayacağımız, alsak bile işyerine yetiştirip yetiştiremeyeceğimiz meçhul. Belki de pazartesiye kalacak, haftasonu mal gibi çalışmak zorunda kalıcaz :(

• Teğmen
      126 Mesaj
      24 Ekim 2013 14:42:33
      quote:

Orijinalden alıntı: rebelboy026

oo torunlar heyecan sarmış buraları
      acemilik hakkında ufak tefek bilgiler vermek istiyorum .sorularınız olursada elimden geldiğince cevaplarım arkadaşlar.
      ben acemiliği kastamonu / gölköy 5. jandarma eğitim alayında - usta birliğini istanbul / silivri cezaevinde yapmıştım.
      acemilikte ilk 2 gününüz sadece evrak kayıt işleriyle geçecek.zaten ilk girişte bölükleriniz belirleniyor.bölgelere göre ayrım yapılıyor.mesela usta birliğini batı illerinde yapacakları bir bölükte topluyorlardı.bölüklerdede 15-16 koğuş olur onlarda kendi aralarında gruplanmıştır. mesela 1-2-3. koğuşların usta birliği ordu - 4-5-6. koğuşların istanbul gibi. eğitim olarak çok bişey gördüğümüzü söyleyemem.sadece atışlar ve yemin törenine 3-4 gün kala provalar.onun dışında amfide geçirdik diyebilirim.çalınma olaylarına gelince en ufak bi hırsızlık olayıyla karşılaşmadım.zaten acemilikte herkes yeni olduğu için herkeste aynı endişe söz konusu
      kantin ve yemekhane kuyruklarına şimdiden hazırlıklı olun.jandarma olacak arkadaşların işi dahada zor çünkü 35 gün acemilik görüyorlar.en azından son düzenlemelerden önce öyleydi şimdi nedir ne değildir bilmiyorum.onun dışında klasik muhabbetler geçerli.her şeyi çok bilmeyin.çokta saf ayağında olmayın.gözlem ve keşif yaparak geçirin ilk bi kaç günü.acemilik zamanına bakınca ne kadar safmışız diyeceksiniz büyük ihtimal :) ama en sağlam muhabbetlerin , arkadaşlıklarında orada kurulduğunu unutmayın.tadını çıkarın.emin olun işin içine girince nasıl bitecek diyorsunuz ama bittiğinde nasıl geçtiğini bile hatırlamıyorsunuz.
      soruları olan arkadaşlara aklımda kaldığı kadarıyla yardımcı olabilirim. şimdiden hepinize hayırlı tezkereler.Allah yolunuzu açık etsin

Usta birliğinde uzun dönemlerle ilişkiler nasıldı hocam

• Emekli Yönetici
      15760 Mesaj
      24 Ekim 2013 14:42:40

Sen nezaman teslim oldun hocam. Sabahtan mı girelim yoksa biraz eğlenelim mi. Genel tavsiye öğlene kadar teslim olun, öğleden sonra yoğunluk çok artıyor diyorlar. Şehirde gezecem diye uğraşmayın, bot ve kıyafette beden kalmıyormuş.

rebelboy026kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

23MART GüncelTWRP & LG UP & LG Flashtool ile 6.0 yükleme Lolipop'a dönme

Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir
      Ne mutlu Türküm Diyene

• Yüzbaşı
      314 Mesaj
      24 Ekim 2013 14:43:13
      quote:

Şeytan diyor özel içlik diktir. Cüzdanlı müzdanlı, bozuk para hazneli, kredi kartlarını martlarını koyacan

Böyle deyince aklım köyden indim şehire filmindeki içliklerine altınları dolduruşları geldi devrem onlar gibi yaparsın :D

• Onbaşı
      19 Mesaj
      24 Ekim 2013 14:43:17
      Yerler açıklanacak akşamıda FENER - BARCA maçına akacam.

İyi komutana denk gelmek ümidiyle ..

• Yüzbaşı
      387 Mesaj
      24 Ekim 2013 14:43:50
      quote:

Sen nezaman teslim oldun hocam. Sabahtan mı girelim yoksa biraz eğlenelim mi. Genel tavsiye öğlene kadar teslim olun, öğleden sonra yoğunluk çok artıyor diyorlar. Şehirde gezecem diye uğraşmayın, bot ve kıyafette beden kalmıyormuş.

Yoğunluk olması bir yandan iyi değil mi? Arada kaynayıp gidersin, diğer türlü sap gibi açıktasın

Reklamlar
-x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.