Şimdi Ara

353. Dönem (Kasım 2013) K.D ve Yedek Subay Aday Adayları ( 741 CENGAVER ASKER ) (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
34.096
Cevap
207
Favori
1.520.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hirotaro -- 22 Haziran 2013; 17:13:47 >
  • Hirotaro kullanıcısına yanıt
    Dostum forum desteğe yazalım :) Onlar hallederler. Ben yazayım.
  • Bende yeni AÖF mezunuyum,Ağustos mümkün olmadığı için Kasım celbi başvurumu yaptım. 1-30 eylül arası sevk hazırlık işlemlerini bekliyorum artık.

Yeni başvuru yapacak arkadaşlar yanlarında 2 adet fotoğraf,diploma aslı ve 4 adet önlü arkalı fotokopisini götürmeyi unutmasınlar,erken gitmeniz muayene olup şubeye geri döneceğiniz için bir sonraki güne sarkmasını istemiyorsanız avantaj olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mysterio7

Bende yeni AÖF mezunuyum,Ağustos mümkün olmadığı için Kasım celbi başvurumu yaptım. 1-30 eylül arası sevk hazırlık işlemlerini bekliyorum artık.

Yeni başvuru yapacak arkadaşlar yanlarında 2 adet fotoğraf,diploma aslı ve 4 adet önlü arkalı fotokopisini götürmeyi unutmasınlar,erken gitmeniz muayene olup şubeye geri döneceğiniz için bir sonraki güne sarkmasını istemiyorsanız avantaj olacaktır.

kardeşim mUayene işi nasıl oluyo şubeye gidip başwuru yapıyoz hastaneyemi gönderiyolar bizi ? bende aöf den diplomamı aldımda daha baswurumu yapmadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: metocan87

quote:

Bende yeni AÖF mezunuyum,Ağustos mümkün olmadığı için Kasım celbi başvurumu yaptım. 1-30 eylül arası sevk hazırlık işlemlerini bekliyorum artık.

kardeşim mUayene işi nasıl oluyo şubeye gidip başwuru yapıyoz hastaneyemi gönderiyolar bizi ? bende aöf den diplomamı aldımda daha baswurumu yapmadım

takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: cadillaccts

quote:

Orijinalden alıntı: metocan87

quote:

takip

Önce askerlik şubesine başvuru yapacaksın sonra seni aile hekimine gönderiyor,eğer bir rahatsızlığın yoksa aile hekimi askerliğe elverişlidir yazıp onaylıyor belgelerini şubeye tekrar gidip teslim ediyorsun ve işlemlerinin tamamlamış oluyorsun.01-30 Eylül tarihini bekliyorsun.

Eğer bir sağlık sorunun çıkarsa aile hekimi seni hastaneye yönlendiriyor,hastanede herhangi bir rahatsızlığın tespit edilirse,askerlik şubesi senden bu belgeleri ve fotokopilerini istiyor.Zaten bu hastalık durumu ile ilgili prosedürü içeren bir kağıt veriyorlar ve bilgilendiriyorlar ben hastane işim olmadığı için tam olarak daha sonrasını bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mysterio7 -- 22 Haziran 2013; 23:06:25 >
  • Muayene olurken kolestrol ve goz bozuklugu oldugunu soylesek oylemi yaziyorlar muayene kagidina yoksa sadece belli basli rahataizliklarmi yaziliyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hasbaba H kullanıcısına yanıt
    Zaten ilk başvurunuzda doldurduğunuz kağıtta sağlık sorunlarınızı yazıyorsunuz göz,tansiyon,şeker,kalp,gibi yine memurda soruyor, tahminimce muayene için yine önce aile hekimine yönlendirileceksiniz,ciddi sorunlar için oda sizi hastaneye yönlendirecek.
  • 353.Dönem olarak size neler sorulacağı konusunda yardımcı olayım torunlar..
    353. Dönem (Kasım 2013) K.D ve Yedek Subay Aday Adayları ( 741 CENGAVER ASKER )
  • beyler ben tecilimi uzatmıştım fakat ne zamana olduğumu hatırlamıyorum okul bir belge vermişti göndermiştim süre belirtmemiştim büyük ihtimal okul bitti tecil düşmüştür değilmi ? şimdi başvuru sırasında bir sorun çıkmaz değil mi ? yarın gene arayıp kendi şubemi soracağım her ihtimale karşı.bu haftada şirketten izin alamam fakat haftaya bir gün ayırıp gidip başvurumu yapacağım inş.
  • Bu hafta mezun oldum, en kısa sürede gitmek istiyorum. Anladığım kadarıyla 353. Dönem (Ağustos)'i kaçırmışız, sanırım en yakın dönem bu oluyor doğru mudur?

Sanat Tarihi mezunuyum, bizim bölümden arkadaşı Yedek Subay olarak almışlar şaşırdım, bu dönem için Yedek Subay seçilme şansımız nedir (veya öyle bir şans var mı?)
  • Büyük İskender B kullanıcısına yanıt
    Hocam bence uzun dönem çıkması zor çünki çok yığılma olacak(tüm aöf mezeunları bu döneme kaldı) ama genede belli olmaz bu sefer doktorlar falan da aynı dönemde gidicez bakalım hayırlısı...
  • Doktorsanız yedek subaylık garanti de diğer durumlarda zor. tamamen ihtiyaç meselesi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Büyük İskender

Bu hafta mezun oldum, en kısa sürede gitmek istiyorum. Anladığım kadarıyla 353. Dönem (Ağustos)'i kaçırmışız, sanırım en yakın dönem bu oluyor doğru mudur?

Sanat Tarihi mezunuyum, bizim bölümden arkadaşı Yedek Subay olarak almışlar şaşırdım, bu dönem için Yedek Subay seçilme şansımız nedir (veya öyle bir şans var mı?)

AÖF mezunlarının uzun yapma şansı %1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 352.Dönem -- 24 Haziran 2013; 9:57:12 >
  • Ana sayfadaki Forum görün müyor yada çalışmıyor doldurayım dedim.
  • Hirotaro kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun sayfa sana geçmiş
  • arkadaşlar bir sorum olacak.

1.85 boyunda 113 kiloyum. askerlik muayanesi için aile hekimine gönderiyorlarmış.
    askere gitmem de sıkıntı olur mu? kaç kilo ya düşmeliyim.

tşk.
  • Bende liste gözükmüyo listeyi kaldırdınızmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasbaba

Bende liste gözükmüyo listeyi kaldırdınızmı?

liste yok sanırım.bir daha düzenleyip gidecekleri yazabilirmi sayfa yetkilisi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nxtrs

arkadaşlar bir sorum olacak.

1.85 boyunda 113 kiloyum. askerlik muayanesi için aile hekimine gönderiyorlarmış.
    askere gitmem de sıkıntı olur mu? kaç kilo ya düşmeliyim.

tşk.

Sıkıntı olmaz, gitmek istiyorum dersen sorun olmuyormus zaten. Orada zayiflayacagim dersin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.