Şimdi Ara

353. Dönem (Kasım 2013) K.D ve Yedek Subay Aday Adayları ( 741 CENGAVER ASKER ) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34.097
Cevap
207
Favori
1.520.926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende aynı dönemde gideceğim, kasım ayında tecil bitiyor mecburuz artık gitmeye :)
  • izmir aöf diplomaları dagıtıyo beyler bilginize.
  • metocan87 kullanıcısına yanıt
    eminmisin dostum yarın genede arayım ben bornova büromu konak büromu? gelen?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasbaba

eminmisin dostum yarın genede arayım ben bornova büromu konak büromu? gelen?

konak bürodan aldım hocam ben
  • Yaz beni de.
  • Benim 2 yillik bolum mekatronik 4 yillik isletme. Askerligi yedek subay olarak yapma ihtimalim nedir acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yazın benide Kasım'a
  • hillshade kullanıcısına yanıt
    Liste nerede admin
  • Dostum :) Kafamda binbir türlü olaylar dönüyor burayı unutmuşum :(

İşe girip 1 yıl çalıştıktan sonra kpss'ye de girdikten sonra askere gitmekle ilgili düşüncelerim oluştu nedense bilmiyorum acaba yanlış mı düşünüyorum.
    O yüzden iş görüşmeleri falan derken unuttum burayı ama hemen el atacağım. Ayrıca sana özelden bir şey yazacağım ona da bakarsan sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hillshade

Dostum :) Kafamda binbir türlü olaylar dönüyor burayı unutmuşum :(

İşe girip 1 yıl çalıştıktan sonra kpss'ye de girdikten sonra askere gitmekle ilgili düşüncelerim oluştu nedense bilmiyorum acaba yanlış mı düşünüyorum.
    O yüzden iş görüşmeleri falan derken unuttum burayı ama hemen el atacağım. Ayrıca sana özelden bir şey yazacağım ona da bakarsan sevinirim.

yaz dostum ..

bence askerliği aradan çıkart..
  • Arkadaşlar biz gitmek isteyenler olarak, diğer dönemlerden farklı olarak değişik bir liste oluşturalım derim ben. Siz ne dersiniz bu konuda ? Askeriyenin kriterlerine göre liste oluşturalım ki istatistik anlamında güzel bir sonuç çıksın yani.

(Okul) - (Bölüm) - (Yaş) - (Ortalama) - (Varsa Dil Puanı) - (Boy - Kilo) - (İstek) şeklinde yapalım derim ben. Hem nasıl bir sonuç çıkacak daha iyi görürüz diye düşünüyorum ?

Siz ne dersiniz ?
  • arkadaşlar şubelerde ya bilgi yanlışı var ya da bizim bildiğimiz bir yanlış var; geçenlerde şubeye gittim hangi celbe tabii olduğumu ve neler yapmam gerektiğini öğrenmek için.stajyer öğretmenim tecilim 12 eylül 2013'te bitiyor ve kasım 2013'e kadar askerlikle ilgisi yoktur diyor durum belgemde.şubeden baktılar dedilerki hocam ekim ayında evrakları al gel kasımda yerler belli olacak aralıkta da askersin.daha önce başka bir şubeyi aramıştım orada da aralıkta askersin hocam dediler.şimdi kura sonucu belli olacak bu mesele peki bu adamlar bana neden aralık diyor?ben 85 doğumluyum okulum 2010 da bitti bu tarihten şu güne kadar da ertelettim,acaba belli bir süre erteletenler aralıkta mı gidecek?yani yeni mezunları kasımda alacaklar erteletenleri daha yaşlıları aralıkta mı?böyle bir sonuç çıkıyor ortaya şayet şubedekiler bu kadar bilgisiz değillerdir sanırım.bakalım hakkımızda hayırlısı olsun öyle ya da böyle kasımda gideceğiz hayırlısıyla.kısa dönem istiyorum inşallah herkesin gönlüne göre olur.

• Hocam ben sana anlatayım. Senin durum belgen eskiyse yeni bir durum belgesi alman lazim. Yeni celp donemlerine gore gosterir. Eger celp donemin kasim 2013 ise 1-30 eylul arasi subeye sevk oncesi hazirlik islemi icin gideceksin. Daha sonra 25 Ekimde sonuclar aciklanacak. 1. Grup Kisa Donem olursan kasim ayinda (4-7 kasim) 2. grup olursan 16-18 aralik tarihleri arasinda gideceksin.

Ozet olarak bu sekilde.

• dostum ben de ısrarla dedimki celp dönemleri değişti o yüzden yeni durumu öğrenmek istiyorum dedim şubeye.ama yine aralık cevabını aldım bakalım olmazsa kendi şubeme gidip soracağım.çünkü kafam karıştı tamamen 12 eylül 2013 tecil bitim tarihim 30 kasıma kadar da askerlikle ilgisi yoktur yazıyor bu durumda aralık celbi yoksa bizi 1 ay aşağı çekecekler kasım için.bunu söyledim şubeye adam ısrarla aralık celbi de var aralıkta askersin dedi.neyse bekleyip göreceğiz.teşekkür ederim bilgilendirmen için.
  • dün konak aöf bürodan aldım diplomamı allahın izniyle bende kasımda askerim
    benide yazın dostum.
  • quote:

Arkadaşlar biz gitmek isteyenler olarak, diğer dönemlerden farklı olarak değişik bir liste oluşturalım derim ben. Siz ne dersiniz bu konuda ? Askeriyenin kriterlerine göre liste oluşturalım ki istatistik anlamında güzel bir sonuç çıksın yani.

(Okul) - (Bölüm) - (Yaş) - (Ortalama) - (Varsa Dil Puanı) - (Boy - Kilo) - (İstek) şeklinde yapalım derim ben. Hem nasıl bir sonuç çıkacak daha iyi görürüz diye düşünüyorum ?

Siz ne dersiniz ?

Anadolu - Kamu yönetimi - 30 - 2,85 - 89 - Uzun

• quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

quote:

Arkadaşlar biz gitmek isteyenler olarak, diğer dönemlerden farklı olarak değişik bir liste oluşturalım derim ben. Siz ne dersiniz bu konuda ? Askeriyenin kriterlerine göre liste oluşturalım ki istatistik anlamında güzel bir sonuç çıksın yani.

Siz ne dersiniz ?

Anadolu - Kamu yönetimi - 30 - 2,85 - 89 - Uzun

admin, giriş sayfasında form yapmış onu dolduracaksın üstat..

• Arkadaşlar anasayfaya bir form ekledim o forma kendi bilgilerinizi eklersiniz.
  • Arkadaşlar ben sanırım sayfaya ilgilenemeyeceğim. İlgileneceğim diyen bir arkadaş varsa ona devredebilirim sayfayı olur mu ?
  • quote:

Arkadaşlar ben sanırım sayfaya ilgilenemeyeceğim. İlgileneceğim diyen bir arkadaş varsa ona devredebilirim sayfayı olur mu ?

hayırdır?

kasımda gitmeme kararımı aldın?

benim önerim hirotaro

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 352.Dönem -- 22 Haziran 2013; 15:51:00 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.