Şimdi Ara

353. Dönem (Kasım 2013) K.D ve Yedek Subay Aday Adayları ( 741 CENGAVER ASKER ) (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34.097
Cevap
207
Favori
1.520.791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: firadiko

Arkadaşlar birşey sormak istiyorum ben 4 yıllık üniversiten mezun oldum elektrik elektronik mühendisiyim 2013 şubat döneminde ama tecil yaptırmaya gitmedim fakat şimdi kararımı değiştirip kasım celbine gitmek istiyorum. benim şimdi tam olarak ne yapmam gerekiyor direk nüfus cüzdanı, 2 adet vesikalık fotoğraf, diploma veya mezuniyet belgesi aslı ve 3 suret fotokopisi (Arkalı Önlü) ile birlikte askerlik şubesine gitmem mi gerekiyor ? muayene hiç olmadım muayene olmam gerekiyor mu başvuru öncesinde ? kısa dönem yapmak istiyorum artık şansa mı yoksa kısa dönem istediğimi belirtecek miyim? konuya biraz yabancıyım bilgilendirirseniz çok sevinirim

Verem savas dispanserinden saglik taramasi sonucunuda ekleyip subenize gidin kasim celbinde gitmek istiyorum deyin , sube sizi yonlendirecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Psikoloji mezunu olarak büyük ihtimal uzun donem askerlik yapacagım. Ağustos Samsun, sonrası ...
    Şimdiden herkesin Allah yardımcısı olsun, hayırlı tezkereler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aNeXiEtY

o değilde her geçen gün stresim artmaya başladı.

Bu arada peşinde benim gibi eş ve çocuk bırakacak var mı? :-(

Allah yardımcın olsun. Zor iş.
    Ben sırf o korkuyu ve endişeyi yaşamamak için 30'a kadar evlenmedim. Dönünce inşallah.
  • bazı subeler randevusuz işlem yapmiyor benim subem gibi illa once gidip randevu alip sonraki gun tekrardan gel diyorlar pazartesi isten izin aldik simdi yarin bidaha izin alicaz devlet dairesi degilmi tiri viri işte.

Randevu sistemide A4 kagida not dusuyor :)
  • 42barış83 kullanıcısına yanıt
    eyvallah
  • Hirotaro, yaklaşık 3 seferdir beni de yaz diye, post atıyorum ama listede adımım göremedim daha
  • Merhaba kader arkadaşlarım. Sayfanın ilk günden beri takipçisi, kısa bir süreliğine admini olarak ben de uzun düşünmelerden sonra bugün işlemlerimi yaptırdım ve Kasım celbinde ben de yolcuyum.

Benim lise diplomamı da istediler bunu isteyeceklerinden haberim yoktu. Komikte bir durum yaşadım. Aile hekimine muayene olmaya gittim. Boyum ve kilomu ölçmeye geldi sıra. Kilo olarak kiloluyum fakat fiziki olarak göstermiyorum. Adam tartıdaki kilomu görünce inanamadı. Toplam 5 kere tartıya çıktım hatta doktor bir ara tartı bozuktur falan demeye başladı. Zar zor inandı adam. :D

Neyse arkadaşlar, hepimizin hakkında hayırlısı olsun.

Eylül ayında yine yaparız işlemlerimizi daha sonra ver elini kışla :D
  • Göz bozukluğunu askerlik şubesine mi belirtiliyor yoksa aile hekimine belirtip askeri hastayene mi yönlendiriyorlar göz muayenesi için ?
  • quote:

Göz bozukluğunu askerlik şubesine mi belirtiliyor yoksa aile hekimine belirtip askeri hastayene mi yönlendiriyorlar göz muayenesi için ?

Benim gözümde de problem var ama ben ne askerlik şubesinde ne de aile hekiminde bir şey söylemedim. Eğer çok ciddi değilse boş yere uğraşırsınız.
  • quote:

Göz bozukluğunu askerlik şubesine mi belirtiliyor yoksa aile hekimine belirtip askeri hastayene mi yönlendiriyorlar göz muayenesi için ?

benimde bozuk sadece kaç derece oldugunu belirttim yazdı bu sadece
  • Kasım 2013 Celbinde Bende gidiyorum

Eğitim :İşletme / Anadolu Üni. İşletme Fakültesi
    Memleket : Kastamonu
    İkametgah: İstanbul

Saygı ve Selamlarımla
  • beyler bir sorum olucak . mezun oldum bu sene diplomayı alıcam 2-3 güne. Ancak iş güvenliği kursuna başlıcam onunda sınavı 24 kasımda. Acaba Beni kasımın sonunda alma ihtimalleri varmıdır yani sınavdan sonra . Lütfen yardımcı olunuz.
  • gözlerimin miyop dereces 4 sene önce 0.50-0.75 ti. gözlüğüm var fakat gündelik hayatta kullanmıyorum.eksikliğini hissetmedim açıkcası lakin uzağı görmedim gerçeğini değiştirmiyor . askerlik için gözlük götürmeli miyim acaba ? silahla talim falan yaparken sıkıntı yaratır mı ? üst devrelerden yardımcı olabilecek olsa güzel olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Time_Force

Hirotaro, yaklaşık 3 seferdir beni de yaz diye, post atıyorum ama listede adımım göremedim daha

sende 3 seferdir

yaş - okul - memleket - ikametgahı ısrarla yazmıyorsun . karşılıklı bu iş
  • Başvuruda istenilen diploma fotokopileri için "Aslı gibidir" onayı istiyorlar mı ? Diplomayı alırken aslı gibidir onaylı 5 fotokopi almıştım okuldan sanırım 4 tane istiyorlarmış elimde kalmayacak neredeyse :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cekirge17

Başvuruda istenilen diploma fotokopileri için "Aslı gibidir" onayı istiyorlar mı ? Diplomayı alırken aslı gibidir onaylı 5 fotokopi almıştım okuldan sanırım 4 tane istiyorlarmış elimde kalmayacak neredeyse :)

aslı gibidir damgasını askerlik şubesi kendi basıyor onun için aslı gibidir onaylı fotokopileri sen şubeye verme . sen sadece normal fotokopilerini çektir ama yanında asıl diplomada olsun askerlik şubesine giderken .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hirotaro -- 22 Temmuz 2013; 16:01:27 >
  • artık bende aranızdayım

Eğitim : İşletme / Anadolu Üni. İşletme Fakültesi
    Kütük : Konya
    İkametgah: İzmir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Or_By -- 22 Temmuz 2013; 16:15:35 >
  • Ben de yaptım başvurumu hadi bakalım.

Okul: ODTÜ
    Bölüm: İşletme
    Kütük: Afyon
    İkamet: Ankara
  • eklendiniz

hoşgeldiniz tertipler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

eklendiniz

hoşgeldiniz tertipler

saolasın tertip @Yazılımcı Online eskilerden birini görmek ne güzel
  • 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.