Şimdi Ara

353. Dönem (Kasım 2013) K.D ve Yedek Subay Aday Adayları ( 741 CENGAVER ASKER ) (1533. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34.097
Cevap
207
Favori
1.520.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15311532153315341535
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iskendergur 16 dk. önce, 17:48 sanal erkek ya vay yavrum vay memleketim güzide kekoları ayırsınlar şu kürtleri yaksınlar yahu kürtleri ve onlar gibi düşünenleri dimi len !!

İSKENDER GÜR ADLI FORUM KULLANICISI ASKERE BU TEMENNİLER İLE GİDİYOR BURDAN TÜM KÜRT ARKADAŞLARA DUYURULUR :)

NOT: BEN TÜRK ÜM BU ARADA !!
  • quote:

Orijinalden alıntı: peugeot208

iskendergur 16 dk. önce, 17:48 sanal erkek ya vay yavrum vay memleketim güzide kekoları ayırsınlar şu kürtleri yaksınlar yahu kürtleri ve onlar gibi düşünenleri dimi len !!

İSKENDER GÜR ADLI FORUM KULLANICISI ASKERE BU TEMENNİLER İLE GİDİYOR BURDAN TÜM KÜRT ARKADAŞLARA DUYURULUR :)

aklıma geldi bu eleman askerlik subesinde rütbeli asker beni çağırdı baya konustuk kesin yedek subay filanım dedi içinde patladı :D
  • kamuflaj bornoz yazdım görsellerde görünce tıkladım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ohayon

quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

/>

hahahaha valla bir çoğumuzun durumu budur :)

bi gülüyorum bi hüzünleniyorum bu gece son gecemiz

• quote:

Orijinalden alıntı: structuralengineer

quote:

Orijinalden alıntı: peugeot208

iskendergur 16 dk. önce, 17:48 sanal erkek ya vay yavrum vay memleketim güzide kekoları ayırsınlar şu kürtleri yaksınlar yahu kürtleri ve onlar gibi düşünenleri dimi len !!

aklıma geldi bu eleman askerlik subesinde rütbeli asker beni çağırdı baya konustuk kesin yedek subay filanım dedi içinde patladı :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

kamuflaj bornoz yazdım görsellerde görünce tıkladım

Giderken kendi donlarinizdanmi giyceksiniz yoksa haki donlardanmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar kötü haber. aslında güzel haber ama çoğumuz için kötü bir haberde olabilir. en azından benim acayip sinirim bozuldu.

bedelli askerlik yine geliyor ve 25 yaş söz konusu 30 yaş sınırı yüzünden bedelliden faydalanamamıştım. iş güç bıraktık askere gidiyoruz diye. bu kadar da insanların geleceğiyle oynanmaz...

http://gundem.milliyet.com.tr/bedelli-askerlikte-flas-gelisme-/gundem/detay/1787073/default.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ColdShadow -- 4 Kasım 2013; 18:27:03 >

• Arkadaşlar gsm aramaları için ben yurtkart diye bir kart aldım 10 liraya, 110 dk gsm görüşmesi yapılabiliyormuş, bu sürede acemilikte yeter diye düşünüyorum bilginiz olsun .

Kartın tam adı YURTKART GSM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cMbRs -- 4 Kasım 2013; 18:32:03 >
  • cMbRs kullanıcısına yanıt
    bnde aldım hatta resmini paylaştım şifrelimiş biraz zahmetli gibi keşke takıp konuşmalı olaydı
  • Angelica kullanıcısına yanıt
    Hakikaten ya yeni donlarımıza geçiş yaparak mı gidecez

• quote:

Orijinalden alıntı: 2pacmania

Hakikaten ya yeni donlarımıza geçiş yaparak mı gidecez

Birisi bu konuya aydinlik getirmeli

• yasinbekir1907 kullanıcısına yanıt
    Ben takıp konuşmalı sanmıştım aldıktan sonra farkettim böyle olduğunu, biraz zahmetli ama uygun fiyatı
  • beyler,havlu ve eşofman işini nasıl yapıcaksınız götürecekmisiniz ya?
  • Angelica kullanıcısına yanıt
    Ben giyip gitsem mi acaba diyorum benim gibi düşünen illa ki vardır

• bu gece uyuyamam ben la
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarcasm

Daha sülüsü alamadık henüz umarım bu sene alabiliriz !!!

Aynen kardeşim izmirde oturuyorum aramadığım gitmediğim askerlik subesi kalmadı para bittiği için sülüs veremiyolarmış .Çarsamba güne gelicekmiş , para ne yapcaz anlamdım
  • _JayMz_ kullanıcısına yanıt
    yüz havlusu bide alt eşofman aldım ben yanıma
  • bı sırt cantası bıde kucuk el cantası oldu ya hafıf ama cok geldı bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2pacmania

Ben giyip gitsem mi acaba diyorum benim gibi düşünen illa ki vardır

giyip gideceğim tabiki
  • 
Sayfa: önceki 15311532153315341535
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.