Şimdi Ara

353. Dönem (Kasım 2013) K.D ve Yedek Subay Aday Adayları ( 741 CENGAVER ASKER ) (1524. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34.097
Cevap
207
Favori
1.520.891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15221523152415251526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bir 349 KD olarak. Kastamonu Gölköy - Erzincan il jandarma olanlara bilgi vereyim.

Kastamonu acemilik olarak en güzel yer derlerdi inanmamıştım. Gittim ve harbiden çok eğlendim. Asker psikolojisine girmedim bile. Gazinada 5 tane Büyük Lcd tv var. Lig tv d smart hepsi var. maç konusunda sıkıntı olmuyor zaten. Komutanlar sıkmıyor, Eğitimler çok hafif, şartlar imkanlar güzel o yüzden sizde çok güzel vakit geçireceksiniz eminim.

Ama erzincan il jandarma için bunları sölemeyeceğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Territory

quote:

Orijinalden alıntı: rui

casio saati nereden aldınız? en uygun ne kadara nereden alırım acaba?

Hepsiburada.com'dan aldim 20 lira +4 lira kargo. Pazarda 5 liraya var ama elime aldigimda cok kalitesiz geldi, hemen kopar kayislari.

Sac trasi 3 numarami olmali arkadaslar tras olup hamama gidecem

pazardaki saatlerden bir tane aldım, ama saat ayarı bile yapılmıyor hemde su geciriyomuş adam garanti verdi

• abooo son 48 saat ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakjk

Bu askerlik dönemlerinden hiç anlamam. Uzun dönemler ne zaman teslim oluyor bilgisi olan var mı ?

Onlar da bugünden itibaren. Yani en azından benim uzun dönem gidecek arkadaşım Salı günü teslim oluyor. Asker eğlencemizi birlikte yaptık.
  • biz bugünden itibaren askeriz zaten... 4'ünden itibaren şafağımız düşer.
  • sülüsünde katılacağı tarih 6.11.2013 mü herkesin? herkes 6 sında teslim oluoyo. bende 7.11.2013 yazıyo. ona göre bilet vs ayarladım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

quote:

Orijinalden alıntı: Diavolo

devre sen sırt çantasıyla gidecektin galiba noldu o iş hala aynı fikirde misin?

el çantası olarak değiştirdim fikrimi çanta masrafına girmemek için laptop çantasına da kıyamadım

El çantası mı ? Bir traş takımımı koydun la ? xD ben tekerlekliyle götürüyorum. Orta boy bi çanta anca aldı içinde bi kaç tane sivil kıyafette var. Ne sığdırdın sen o el çantasına ya merak ettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lifetaker -- 4 Kasım 2013; 10:52:34 >

• Aralık celbine kadar 1000 sayfa olur burası :D

Herkese hayırlı tezkereler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samaella -- 4 Kasım 2013; 10:56:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: samaella

Aralık celbine kadar 1000 sayfa olur burası :D

Herkese hayırlı tezkereler.

1000 sayfa olmaz bence , çoğu kişi 1. dönemde gidiyor.Buranın sesi soluğu kesilir.Anca 16 aralık yaklaştımı bir kıpırdanma olur burada artık
  • 36 saat sonra yollardayim beyler bende erzincan yollarına. Herkese hayırlı teskereler. Şaka maka bugünlerde geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Demir almak günü gelmişse zamandan meçhule giden bir gemi kalkar bu limandan
    Hiç yolcusu yokmuş gibi sessizce alır yol, sallanmaz o kalkışta ne mendil ne de bir kol yolun sonuna gelmiş bulunuyoruz şu 3 gün boyunca birlikliklerine katılacak tüm kardeşlerime hayırlı teskereler dilerim ben 7 sinde teslim olcam ama benden önce giden çok o yüzden Allaha emanetsiniz dile kolay 5-6 aydır sabah akşam burdaydık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasinbekir1907 -- 4 Kasım 2013; 11:07:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lifetaker

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Diavolo

devre sen sırt çantasıyla gidecektin galiba noldu o iş hala aynı fikirde misin?

el çantası olarak değiştirdim fikrimi çanta masrafına girmemek için laptop çantasına da kıyamadım

El çantası mı ? Bir traş takımımı koydun la ? xD ben tekerlekliyle götürüyorum. Orta boy bi çanta anca aldı içinde bi kaç tane sivil kıyafette var. Ne sığdırdın sen o el çantasına ya merak ettim

yok yahu el valizleri varya onlardan spor çantasına benzer

• Vitamin alıyorlarmı kesin ?
  • jandarma komando okul ve eğitim merkez komutanlığı yedek subay olarak çıkan alt devrelerime yardımcı olabilirim...emreisirgan@yahoo.com mail adresim burdan ulaşabilirsiniz, şimdiden herkese hayırlı tezkereler temenni ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: illeqal89

sülüsünde katılacağı tarih 6.11.2013 mü herkesin? herkes 6 sında teslim oluoyo. bende 7.11.2013 yazıyo. ona göre bilet vs ayarladım?

benim de 7si takma kafana sıkıntı yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: iskendergur

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: OnurTK

Dedenizden tavsiye erken teslim olun öyle avare avare orda burda aman canım akşam 5 te teslim olayım moduna girerseniz arkadaşlarınız sabah 4:00 a dinç kalkarken siz gece 2 de uyuyup 4 te kalkarsınız

Ve hala ömrünüzü internet başında boşa geçiriyorsunuz dışarının kıymetini 21 gün sonra dökülücek ah larla hatırlatacağım

Zaten 10 'a kadar teslim olun dediler bize. Eskisi gibi mesai bitimine kadar zamanınız var demiyorlar artık. Ben 9- 10 gibi kapıda olurum herhalde. Film ve müziğe verdim kendimi, kitap okuyorum ara sıra dışarı da çıkıyorum sanki kıtlık varmışta herşeyi yağmalıyor gibiyim. Telefon trafiği, misafirler, gezmeler, film , müzik , kitap , tv , belgesel kanallarım. Hepsini sıkıştırıyorum araya

yahu sen bir git de askerliğe sen de kurtul bizde yeter ya yeter vslla bitmedin yahu. asıl sen dönünüce senin asker anılarını dinleyecek adamlara acırım ben..

şurda 2 gün kaldı zaten sonra 6 ay kafanı dinlersin devrem ,

kolay gelsin , şaka maka başlıyorsunuz ha ! bizim daha 45-46 günümüz var .

Vallahi öyle hocam, bu güne kadar askere gideceğimi anlamamışım ben, asıl hüzün şimdi bastı, yarın gece çıkıyorum yola :)

• Bana bir hüzün çöktü beyler.
  • Arkadaşlar 6 kasım Ankara Mamak mebs'e saat 10 da teslim olacağım ,İsmim gürkan aynı yerdeki arkadaşlar pm atın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

Bana bir hüzün çöktü beyler.

dün mevlüt vardı herkes geldi bana da öyle oldu

askerde tek düşüneceğim şey kariyer planlamam olacak en azından gelecek sıkıntım para sıkıntım yok:D o yüzden 6 aylık fırsat olarak bakıyorum
  • Ya beyler bozuk para almak lazım mıdır yanımıza? 25 kuruş 50 kuruş 1 lira falan? Yoksa kart sistemi falan var mı, bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 15221523152415251526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.