Şimdi Ara

353. Dönem (Kasım 2013) K.D ve Yedek Subay Aday Adayları ( 741 CENGAVER ASKER ) (1505. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34.097
Cevap
207
Favori
1.520.904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15031504150515061507
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sahne amiri

quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

yahu gider ayak sakatlanıyordum akşam akşam. Migrosta şarküteri reyonlarına cam kapak takmaya başladılar ya şimdi güya enerji tasarrrufu için falan filan diye. Yumurtayı aldım kapağı kağattım koca kapak menteşeden çıkıp kafama bi düştü. Ulan ne ağır bişeymiş beynim sarsıldı vallaha, ittirdi beni ileri doğru. Bi bağırdım yaygara koparttım orda o sinirle Çalışanlarda şok oldu bişey diyemiyorlar, müdürü çağırdılar hemen özür dilediler falan neyse hadi bende bişey yok dedim , ufak çocuk olsaydı kesin kafası kırıldı boynu falan kırılırdı böyle sorumsuzluk olmaz hem sizin başınız yanar hemde bunu takanların. Sorumlu kimse derhal bunu çözmelisiniz falan dedim. Tamam beyfendi çok haklısınız dedi , dedi de işte yaparlar mı bilmiyorum.

Ama gerçekten yaşlı birinin ya da çocuğun kafasına düşeydi hastanelik olurdu. Ondan sonrada Çağdaş 'a gittim kepekli ekmek alayım diye orada da kartonları atmışlar yere, tam reyonu döndüm kartona bi bastım sörf yapar gibi kaydım kartonların üstünde oradaki elemanada çıkıştım kardeşim bu ne tuzak mı hazırlıyorsunuz millet düşsün diye dedim

Arkadaş bu ne yahu, neyse sağ salim eve geldim çok şükür

Kuru yerler kalmış iğne ucu kadar

5 dk dır düşünüyorum ne demek istedi acaba diye , Allah iyiliğini versin

• quote:

3 hafta önce de sıcak duş almıştım aç karına sabah 9 gibi banyodan bi çıktım fenalık bastı mide bulantısı falan bayılmışım bilinç kaybı geçirdim yere düşüp kafayı vurmuşum haberim yok. 3 gün ağrısını çekmiştim. Acile gittik 5 saatte orda yattım sıkıntı bastı imze verip çıkmıştım Askerde ne olacak bakalım çok merak ediyorum

Vallahi gecmis olsun ben bu aralar cok dikkat etmeye calisiyorum kendime maca falan gitmiyorum ki bi sakatlik kavga falan olmasin diye surda ne kaldi son 3 gun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Alpecino

quote:

Orijinalden alıntı: dryope_21

quote:

Orijinalden alıntı: Alpecino

quote:

Orijinalden alıntı: tagopasa

Kilit işi bizi paranoyak yaptı/yapacak.
    Şöyle bir çantam var içine traş, krem tüm kozmetikleri doldurdum. Hep beraber duruyor.
    353. Dönem (Kasım 2013) K.D ve Yedek Subay Aday Adayları ( 741 CENGAVER ASKER )

Bunada kilit takıcam bu gidişle

353. Dönem (Kasım 2013) K.D ve Yedek Subay Aday Adayları ( 741 CENGAVER ASKER )

kardeş kitlemişsin çantayı ama hırsıza çözüm değil bıçakla yırtar o çantayı …çözüm değil o maalesef

eğer bıçakla çantayı kesecek kadar ileri gidiliyorsa maalesef yapacak bişey yok botun kancalarını da keserler
    eee ne demişler:hırsıza kilit dayanmaz

kesinlikle dayanmaz

https://www.youtube.com/watch?v=X1urpX9ptFI&feature=player_embedded#at=85

buby taktığında komutana gidip bakın komutanım kilitli olmasına rağmen çalındı diyebilirsin , o da sana sahip çıksaydın diyemez o zaman kilitli olduğu için , komutanda der ki bu düpedüz hırsızlık olmuş der

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hirotaro -- 2 Kasım 2013; 18:06:49 >

• Bu asma kilitler çözüm oldukları kadar tehlikeli olabilirler aslında.

Botları kilitlediğimiz kilidin anahtarı kaybettiğimizi düşünsenize...

Terlikle eğitime gideriz
  • arrow44 A kullanıcısına yanıt
    arrow kardeş kolonyayı içeriye sokamazsın kolonya almıyorlar bildiğim.
  • quote:

yahu gider ayak sakatlanıyordum akşam akşam. Migrosta şarküteri reyonlarına cam kapak takmaya başladılar ya şimdi güya enerji tasarrrufu için falan filan diye. Yumurtayı aldım kapağı kağattım koca kapak menteşeden çıkıp kafama bi düştü. Ulan ne ağır bişeymiş beynim sarsıldı vallaha, ittirdi beni ileri doğru. Bi bağırdım yaygara koparttım orda o sinirle Çalışanlarda şok oldu bişey diyemiyorlar, müdürü çağırdılar hemen özür dilediler falan neyse hadi bende bişey yok dedim , ufak çocuk olsaydı kesin kafası kırıldı boynu falan kırılırdı böyle sorumsuzluk olmaz hem sizin başınız yanar hemde bunu takanların. Sorumlu kimse derhal bunu çözmelisiniz falan dedim. Tamam beyfendi çok haklısınız dedi , dedi de işte yaparlar mı bilmiyorum.

Ama gerçekten yaşlı birinin ya da çocuğun kafasına düşeydi hastanelik olurdu. Ondan sonrada Çağdaş 'a gittim kepekli ekmek alayım diye orada da kartonları atmışlar yere, tam reyonu döndüm kartona bi bastım sörf yapar gibi kaydım kartonların üstünde oradaki elemanada çıkıştım kardeşim bu ne tuzak mı hazırlıyorsunuz millet düşsün diye dedim

Arkadaş bu ne yahu, neyse sağ salim eve geldim çok şükür

Hocam oncelikle gecmis olsun ama bu bildigin son durak serisinin devam filmi gibi olmus. 2-3 yer daha gezseydin filmin senaryosunu tamamlamis olurduk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 2 Kasım 2013; 18:37:56 >

• arkadaşlar alışverişi tamamladım pazartesi akşam kastamonuya gidip çarşamba sabahı 10a kadar teslim olucam.

telefon hakkındada tt aile kartı aldım akşam 7 sabah 7 gsm 1000 dk,ev telefonuna 3000 dk var gündüz için de 3,5 tl ye her yöne 45 dk.lık olanlardan aldım 3 tane inşallah usta birlikte cep telefonu kullanabiliriz sıkıntı yaşamadan..

aldığım malzemeler; ortopedik tabanlık,içlik,iç çamaşırı (3 er adet), çorap,ayna,çengelli iğne,traş takımı,traş çantası,diş fırçası ve macunu,arko krem,kilit,boya ve parlatıcı,elbise fırçası,selpak,sabunluk ve sabun,tırnak makası,temiz ve kirli torbasıyla çamaşır filesi,kulak temizleyicisi,ıslak mendil,kalem ve not defteri,yara bandı,küçük el feneri..

Allah hepimizi iyi insanlarla karşılaştırsın inşallah..hepimize hayırlı teskereler devrelerim..

Eğitim Birliği:5.J.EĞT.A.K.LIĞI/KASTAMONU
    Esas Birliği: İL J.K.LIĞI/BATMAN / BATMAN

• Ya beyler 20 liralik botun icine 40 liralik ortopedik tabanlik aliyoz asil tabanligi kilitlemek lazim. Adam botu napsin tabani patlatir. Sen kilit yerinde diye sevin icine bak hicbisey yok ;)

Bu kadar derdine dusmeyin onemli olan moral motivasyon son gunlerimizi burda botun kilidin derdine dusersek cok arariz bu gunleri.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Angelica kullanıcısına yanıt
    eyv hocam dün okaar jamaika sahillerini anlattık beddua mı ettiniz naptınız
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • arrow44 A kullanıcısına yanıt
    Ya hocam çok fazla şey alma bence. Listen baya kabarık
  • quote:

eyv hocam dün okaar jamaika sahillerini anlattık beddua mı ettiniz naptınız

Benden yana sıkıntı yok ama diger arkadaslari bilmiyorum

• Devreler ne zaman teslim oluyorsunuz ?
  • @Angelica

@alpella84

vallahi ben 6 sı sabahı 10 da teslim olacam bakalım kısmetse :D

1 haftadır dinliyorum ya iyice alıştım puha

• Yazılımcı Online kullanıcısına yanıt
    İyi iyi daha 4 günün var
  • Demek gidiyorsunuz ha devreler. Ağustosun başından beri beraberiz burada, gün saydık heyecanımızı paylaştık, lan duygulandım bak

Nihayet torunlar geldi karikatürü var ya orda, o anı biz 4. ayda yasayacagiz. Mart celbi

• tagopasa T kullanıcısına yanıt
    devrem digitürk kumandası demi o
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpella84

İyi iyi daha 4 günün var

eğlenmeye bakıyorum vallaha
    nazarlara gelmişin devrem geçmiş olsun kafan biraz yarılsaydı belki hava degişimi bile alırdın ha şans kader işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

Nihayet torunlar geldi karikatürü var ya orda, o anı biz 4. ayda yasayacagiz. Mart celbi

devrecilik yaparız puha
  • 
Sayfa: önceki 15031504150515061507
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.