Şimdi Ara

353. Dönem (Kasım 2013) K.D ve Yedek Subay Aday Adayları ( 741 CENGAVER ASKER ) (1495. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34.097
Cevap
207
Favori
1.520.926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14931494149514961497
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Usta birliği ktbk is. svş. tb. çıkanlara yardımcı olabilirim
  • Şu askeri kantinlerde vergi yokmuş diyolar.. Araba da satsalar keşke:))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk mesajdaki gerekli malzemeler için naçizane görüşlerim

Asker Cüzdanı ____paraya kıyıp sağlamından alın. ben 2 liraya almıştım usta birliğini görmeden parçalanmıştı
    Traş Takımı Seti____ iyisinden alın mümkünse
    Arko Krem____ verecekler zaten
    Vazelin____gereksiz
    İç çamaşırı ____ 10'ar adet alın siyah slip işinizi görür haki falan hikaye
    3 er adet kilit ____ şifrelisinden edinin
    25-30TL 1 ve 50 kuruşluk bozuk para _____acemi birliğinin olmazsa olmazı. yoksa tertipleriniz çay, çay kahve, kola içerken siz bakarsınız
    Bot için vatka ve ortopedik tabanlık____ gereksiz. aldım ve 2 günde attım. ayağım değerli derseniz 85 liraya spor ayakkabı benzeri bot satıyorlar.
    Tırnak Makası ____ gerekli+cımbız
    temiz çamaşır torbası(fermuarlı,bez)____gereksiz
    kirli çamaşır torbası(fermuarlı,bez) _____gereksiz
    Çamaşır Yıkama Filesi _____gereksiz. mümkünse çarşıya çıktığınızda yıkatın. askeriyede daha kirli geri alırsınız çamaşırı
    Pudra____gerekli
    Bot Fırçası ve Boyası____gerekli. orada daha ucuza temin edebilirsiniz
    2 adet Tükenmez Kalem ( Mavi - Siyah )____ilk başta gerek yok

• valla devrelerim benim tek sıkıntım kafamın arkasında saçkıran var 3 numaraya vurunca meydaana çıkar :( çok pis kafayı takıyorum nbapıcam bilmiyorum
  • İSTANBULDAN MANİSA MERKEZ ÇIKANLARDAN SİLÜSÜ ALAN VAR MI NE ZAMAN TESLİM TARİHİ VERİLDİ.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tagopasa

quote:

Orijinalden alıntı: casperxx

eksikler var daha aynen pudra var,kitap alıcam bir kaçtane :) kilitler sarı olanlar eniyisi oluyor açılmayanlar mat rengi taş gibi olanlar çabucak açılıyorlar bir yazlık birtanede kışlık taban alıcam.Kolonyoda almak lazım tabi. ilk kez gidiyoruz valla alalımda çaldırmayalım :D

Aklında bulunsun kolonya yasak diye biliyorum. İçme durumları falan olmasın diye heralde.

Eyvallah :)

• 349. Dönem yedek subaylar olarak bugünden itibaren teskere almaya başladık. Vatan artık size emanet gençler

• quote:

Orijinalden alıntı: Schifoo

ilk mesajdaki gerekli malzemeler için naçizane görüşlerim

Asker Cüzdanı ____paraya kıyıp sağlamından alın. ben 2 liraya almıştım usta birliğini görmeden parçalanmıştı
    Vazelin____gereksiz
    25-30TL 1 ve 50 kuruşluk bozuk para _____acemi birliğinin olmazsa olmazı. yoksa tertipleriniz çay, çay kahve, kola içerken siz bakarsınız
    Bot için vatka ve ortopedik tabanlık____ gereksiz. aldım ve 2 günde attım. ayağım değerli derseniz 85 liraya spor ayakkabı benzeri bot satıyorlar.
    Çamaşır Yıkama Filesi _____gereksiz. mümkünse çarşıya çıktığınızda yıkatın. askeriyede daha kirli geri alırsınız çamaşırı
    Pudra____gerekli

kardeş bende manisadan kıbrısa geçeçegim sana kaç gün yol izni verdiler acemiden sonra

• İyi akşamlar devrelerim burdasınız demek
    1 gün daha attı ve teslim olmaya 1 gün daha yaklaştınız, yaklaştık daha doğrusu
  • o değilde şu traş olma muhabbeti beni bitiriyor. Sakalları yukarı taşırmasak bari . O canımı çok sıkıyor
  • melih1989 M kullanıcısına yanıt
    süper paylaşım hocam teşekkürler. En çok kızdığım şey ise nerden her birlik böyle şeyleri paylaşmıyor hatta bir bilgilendirici web adresi bile yok şaşıyorum. Acaba her birlikte aynıları standart veriliyor mu ki .
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakupk922

quote:

Orijinalden alıntı: Schifoo

ilk mesajdaki gerekli malzemeler için naçizane görüşlerim

Vazelin____gereksiz
    Pudra____gerekli

kardeş bende manisadan kıbrısa geçeçegim sana kaç gün yol izni verdiler acemiden sonra

3 gün hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

süper paylaşım hocam teşekkürler. En çok kızdığım şey ise nerden her birlik böyle şeyleri paylaşmıyor hatta bir bilgilendirici web adresi bile yok şaşıyorum. Acaba her birlikte aynıları standart veriliyor mu ki .

Dostum fotograf tablette açılmıyor simage yapar mısın sana zahmet kaç kez denedim tablet kitlendi merak ediyorum pc yi açmaya üşendim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 yıldır jiletle traş olmuyorum önümüzdeki günlerde liseden sonraki ilk traşımı olacağım çok heyecanlıyım. Dün nette gezinirken geltir.com diye traş forumuna denk geldim. İçimde eski usul içine jilet koyulan makinelerle traş olma isteği uyandı. Merak ve hobi olarak ilgimi çeken bir konuya döndü traş. Askerde jiletli makineyle traşa izin verileceğini bilsem çok güzel makineler var vallaha. Mach 3 lere bıçak demiyor adamlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • biraz ufalttım ama daha çok ufalınca gözükmüyor malesef

http://img812.imageshack.us/img812/3576/ocw1.jpg

bu arada bot için bisiklet kilidi götürsek ya , her bağcıktan geçirir bağlarız Sonra botuda ayakkabılığa bağlarız vardır herhalde bir demiri tahtası bişeyi koyacağımız yerin

• beyler yarından itibaren izmir'e geçiyorum 2-3 gün orada kalıp oradan manisaya geçeceğim bu süre zarfında konuya giremeyeceğim.

cümleten hayırlı teskereler şimdiden. acemilikten sonra gene buradan görüşmek ümidiyle sağlıcakla kalın hoşçakalın.

program kapatışı gibi oldu sanki
  • kıl ve sakal konusundan muzdaribim biraz. sakal üstü ve boyun bölgem çok kıllı. önceden lazer attırmıştım . kalınlık ve sıklık biraz azaldı araya yaz girdi kaldı öyle.gitmeden 1 gün önce lazer epilasyon yaptırayım diyorum. 1 ay falan hiç cıkmıyordu. var mı başka önerisi olan arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Or_By

beyler yarından itibaren izmir'e geçiyorum 2-3 gün orada kalıp oradan manisaya geçeceğim bu süre zarfında konuya giremeyeceğim.

cümleten hayırlı teskereler şimdiden. acemilikten sonra gene buradan görüşmek ümidiyle sağlıcakla kalın hoşçakalın.

program kapatışı gibi oldu sanki

Hayırlı teskereler kardeş kimseye karışma
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

biraz ufalttım ama daha çok ufalınca gözükmüyor malesef

http://img812.imageshack.us/img812/3576/ocw1.jpg

bu arada bot için bisiklet kilidi götürsek ya , her bağcıktan geçirir bağlarız Sonra botuda ayakkabılığa bağlarız vardır herhalde bir demiri tahtası bişeyi koyacağımız yerin

Kardeş cennetliksin vallahi nerden buldum bu listeyi yaw

• Aynı durumdayım liseden beri ilk defa jiletle traş olacağım. Yine liseden beri hiç sakalsız gezmedim çok tuhaf olacak.
    dediğin siteye baktım da tertip ben de çok özendim vallahi adamlar ne güzel uğraşıyor.
    İzin vermezler ama yaprak jilet çok sakat. Verselerde zaten sabah bu şekilde traş olana kadar içtimayı kaçırırız
  • 
Sayfa: önceki 14931494149514961497
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.