Şimdi Ara

353. Dönem (Kasım 2013) K.D ve Yedek Subay Aday Adayları ( 741 CENGAVER ASKER ) (1489. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34.097
Cevap
207
Favori
1.520.773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14871488148914901491
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şöyle bir çanta alalım, bunun içindende eşya çalarlarsa artık o adama saygım sonsuzdur arkadaş

• Yazılımcı Online kullanıcısına yanıt
    Bence öyle bir şey yapma işine yaramasa da güzel bir şey zannedip direk çantayı götürür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: promedyumx

quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

quote:

Orijinalden alıntı: promedyumx

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: metocan87

quote:

Benim aldığım TT net kartları böyle, siz ne aldınız farklı mı kartlar ev telefonu olmadığı için sadece yalın internet kullanıyoruz aile kart vs alamadım.

hocam bu gsm içinmi 20 dk acaba?

evet hocam arkasında GSM ile 20dk konuşturur yazıyor.

BU kartlardan karacılar alamıyor mu ?

Ahahah Tt bayisinden aldım hocam. Eskişehir Havacı mekanı olduğu için havacı kartı diye satıyorlar sanırım Kapıda bide almıyorlarmış bunu içeri kardeşim sen karacı değil misin ne bu kart diye işte o zaman küfretmeyen bünyeye küfürü bastırırlar herhalde

Hele bir de ankesöre takınca direk yutuyormuş kartı ne süper olur ha :D :D

bu arada dermokil krem çok iyimiş ya hoşuma gitti. Eskişehirde olanlar erol sivri'den alsınlar 300 gr 3,90 a düşmüş fiyatı. Başka kaba böler götürürsünüz. 300g 'mı görürlerse askerde herkes bi parmak atar kreme
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

quote:

quote:

quote:

quote:

Eşofman ve banyo havlusunu götürcenmi sen?

havlu ve eşofman konusunda kararsız kaldım vallahi bende. :/

pil bu işte :Dhttp://www.rorylofthouse.co.uk/wp-content/uploads/2011/10/AA-battery-against-a-18650-batteryWidth-2.jpg

3000 mAh Giderayak aklıma acayip şeyler sokuyon aga

Eşofman ve havlu götürmücektim onlar verir diye ama ya vermezseler? Yada almak istiyorsan o çantaki herşeyi parayla alcan derseler? O zaman herşeyden 2 tane olcak bizde

Hay ben böyle işin yaa

O zamanda sağlam ve kilitli bir valiz götürmek gerekiyor ki eşyalarını ona koyup depoya kaldırsın. Ama depocu puştsa her türlü patlatıyor o çantaları diyor benim arkadaşım Sokakta yürürken acaba çantam falan çalınır mı diye bukadar paranoya olmamıştım arkadaş ne pis bir yere gidiyoruz ya biz, prison break deki panama hapisanesi geldi aklıma

Aga ben valize sağlam bi kilit takcam. Kafasına koyan bıçak sokar yine deler zaten. Yada hiç olmadı valizi alır gider

Sorma ya nasıl bi yere gidiyoruz belli değil. Prison Break'deki Panama hapishanesi falan halt etmiş yemin ederim.

ben tekerlekli bavul götürecektim sonra el valizi götüreyim dedim ama ona da kilit takılmazki anaısnı satim. Ne götürecem ya, valiz masrafına girmek istemiyorum bide Şeytan diyor fotoğraf ekipmanı konulan çelik valizlerden al , özel şifreli kilitli suya yangına darbeye dayanıklı

Öyle bişey olursa adam valizi çalar içindekilere bakmaz bile

Ben büyük bi sırt çantası buldum çift fermuarlı. Onunla denicem şansımı. Çift fermuarlı bişey bul yeter

• quote:

Orijinalden alıntı: muratkorpe

quote:

Orijinalden alıntı: emre1535

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: p.machuca

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mawserr

quote:

Orijinalden alıntı: MadDog1

Termal içlik alanlar nereden hangi fiyata hangi renk aldıklarını eklerse güzel olur arkadaşlar.

Kadıköy Çarşısı, Siyah, 40TL

bende oradan aldım içlik tabanlık don fanila çorap,şafak sayar saat .aldık ama sonradan pahalıymıs gıbı geldi tertip orası

kaça aldın devrem hepsini bir de hangi mağazaya girdin orda bir kaç tane var diyolar :))

devrem 6 don 6 fanıla(sözde 1. kalite :)) 10 tane uzun corap 2 si kalın,termal içlik, silikon tabanlık bide şafak sayar saat 160 küsür.aldım ama sonradan pahalı gibi geldi bilmiyom valla

Bende 160a aldım sonrada fazla gibi geldi hemde 5er tane don atlet :) Saat yok bıde benımkınde sanırım fena kazıklandım :)

.... giren şemsiye acılmaz devrem yapcak bişe yok bi bardak soguk su içelim

Bardak kesmez devrem damacana

sen tam olarak neler aldın devrem 160 a

5er tane don atlet , termal içlik , banyo havlusu , yüz havlusu, cüzdan , 5 tane çorap , atkı bere boyunluk ,ayakkabı boyası, 3 tane kilit, tırnak makası , arko krem en pahalısı bu sanırım 1 TL

şimdi bu kadar para ver.oraya gidince gelsin çalsın karaktersizin teki.cinayet sebebi valla

• Atletim donum pazardan, Allah korusun nazardan

Annem bugün pazardan atlet don almış. Rengi yeşil olunca tereddüt ettim. Haki rengi almak için tekrar gitti annem ma haki bulamayınca iade etmiş yeşilleri. Piyadelerin don rengi nasıl oluyor beyler ? Kesin bilgi lazım, çamaşırcıdan alacağım yarın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Eşofman ve banyo havlusunu götürcenmi sen?

havlu ve eşofman konusunda kararsız kaldım vallahi bende. :/

pil bu işte :Dhttp://www.rorylofthouse.co.uk/wp-content/uploads/2011/10/AA-battery-against-a-18650-batteryWidth-2.jpg

3000 mAh Giderayak aklıma acayip şeyler sokuyon aga

Eşofman ve havlu götürmücektim onlar verir diye ama ya vermezseler? Yada almak istiyorsan o çantaki herşeyi parayla alcan derseler? O zaman herşeyden 2 tane olcak bizde

Hay ben böyle işin yaa

O zamanda sağlam ve kilitli bir valiz götürmek gerekiyor ki eşyalarını ona koyup depoya kaldırsın. Ama depocu puştsa her türlü patlatıyor o çantaları diyor benim arkadaşım Sokakta yürürken acaba çantam falan çalınır mı diye bukadar paranoya olmamıştım arkadaş ne pis bir yere gidiyoruz ya biz, prison break deki panama hapisanesi geldi aklıma

Aga ben valize sağlam bi kilit takcam. Kafasına koyan bıçak sokar yine deler zaten. Yada hiç olmadı valizi alır gider

Sorma ya nasıl bi yere gidiyoruz belli değil. Prison Break'deki Panama hapishanesi falan halt etmiş yemin ederim.

ben tekerlekli bavul götürecektim sonra el valizi götüreyim dedim ama ona da kilit takılmazki anaısnı satim. Ne götürecem ya, valiz masrafına girmek istemiyorum bide Şeytan diyor fotoğraf ekipmanı konulan çelik valizlerden al , özel şifreli kilitli suya yangına darbeye dayanıklı

Öyle bişey olursa adam valizi çalar içindekilere bakmaz bile

Ben büyük bi sırt çantası buldum çift fermuarlı. Onunla denicem şansımı. Çift fermuarlı bişey bul yeter

çantaya verecen elektriği , bak karıştıraibliyorlar mı

• quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

Atletim donum pazardan, Allah korusun nazardan

Annem bugün pazardan atlet don almış. Rengi yeşil olunca tereddüt ettim. Haki rengi almak için tekrar gitti annem ma haki bulamayınca iade etmiş yeşilleri. Piyadelerin don rengi nasıl oluyor beyler ? Kesin bilgi lazım, çamaşırcıdan alacağım yarın.

haki rengi
  • quote:

Orijinalden alıntı: S R T

Bence öyle bir şey yapma işine yaramasa da güzel bir şey zannedip direk çantayı götürür.

aldıklarmızın hiç birini götürmesek mi acaba, acemilikten sonra ailemiz getirse
  • Angelica kullanıcısına yanıt
    Sırt çantası ayarlıyorsan biraz büyük bir şey götürmeye bak. Çünkü montun, ayakkabıların, sivil eşyalarını, askeriye içine almadıkları eşyaları çantana koyacaksın.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Termal içlik alanlar nereden hangi fiyata hangi renk aldıklarını eklerse güzel olur arkadaşlar.

bende oradan aldım içlik tabanlık don fanila çorap,şafak sayar saat .aldık ama sonradan pahalıymıs gıbı geldi tertip orası

kaça aldın devrem hepsini bir de hangi mağazaya girdin orda bir kaç tane var diyolar :))

devrem 6 don 6 fanıla(sözde 1. kalite :)) 10 tane uzun corap 2 si kalın,termal içlik, silikon tabanlık bide şafak sayar saat 160 küsür.aldım ama sonradan pahalı gibi geldi bilmiyom valla

Bende 160a aldım sonrada fazla gibi geldi hemde 5er tane don atlet :) Saat yok bıde benımkınde sanırım fena kazıklandım :)

5er tane don atlet , termal içlik , banyo havlusu , yüz havlusu, cüzdan , 5 tane çorap , atkı bere boyunluk ,ayakkabı boyası, 3 tane kilit, tırnak makası , arko krem en pahalısı bu sanırım 1 TL

şimdi bu kadar para ver.oraya gidince gelsin çalsın karaktersizin teki.cinayet sebebi valla

Zaten çok agrasifim bu ara nişamlımdan ayrılıcam koyucak ayrılık

Dediğin gibi ama kilit olayından ümitliyim Konya'ya güveniyorum , umarım kilitlere izin verirler :)

• quote:

Orijinalden alıntı: spiee

Eğitim Birliği 19 UNCU MOT. P.TUG.KH. / BALIKESİR EDREMİT / BALIKESİR
    Esas Birliği 19 UNCU MOT.P.TUG.TOP.TB. 2 NCİ 155/24,5 MM.LİK ÇEK.OB.BT. / BALIKESİR BURHANİYE / BALIKESİR

Kısa dönem er

topçu

Acemi ve usta birlik aynı yerdeyiz devrem sadece usta birlikte bölükler farklı :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Zaten çok agrasifim bu ara nişamlımdan ayrılıcam koyucak ayrılık

Dediğin gibi ama kilit olayından ümitliyim Konya'ya güveniyorum , umarım kilitlere izin verirler :)

Allah kavustursun devrem bende de aynı durum var.

• Yazılımcı Online kullanıcısına yanıt
    devrem çantaya koycakların çantadan pahalıysa al ki hiç sanmıyom @Yazılımcı Online
  • Applecılar sizin konuyu popüler konuların birinci sırasından indirmiş beyler, biraz yardırında tahtı geri alın.
  • cagatayhan1905 C kullanıcısına yanıt
    acemi 4 ÜNCÜ MOT.P.TUG. KH. VE KH.BL. / TRABZON MERKEZ / TRABZON, usta 3 ÜNCÜ OR.İS.SVŞ.TB.KH. VE KH.HİZ.BL. / ERZİNCAN MERKEZ / ERZİNCAN anlaşılan aynı yerdeyiz
  • bugün de sülüsü alamadım Allahım artık kafayı sıyırmak üzereyim.
  • quote:

quote:

aldıklarmızın hiç birini götürmesek mi acaba, acemilikten sonra ailemiz getirse

Devre zaten orada bize bir çanta verecekler, giden arkadaşlarım bunu söyledi. Ücret felan talep etmiyorlar. İşini kolaylaştıracak eşyaları almaya bak ama fazla kendine yük yapma. Benim için olmazsa olmazlardan biri don-fanila, biri de tıraş seti. Dedelerden tavsiye kullan at diyorlar. Çünkü yıkama işi ortakmış, senin eşyalar bir fileye girse de ortak yıkıyorlarmış. O kadar kişinin pisliğini düşünmek istemiyorum. Kendim yıkarım diyorsan da kuruyana kadar yerinde yeller esiyormuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Monster1912

Applecılar sizin konuyu popüler konuların birinci sırasından indirmiş beyler, biraz yardırında tahtı geri alın.

Çoğu alışverişti sülüstü cebelleşiyo ondan durgun bu aralar
  • quote:

Sırt çantası ayarlıyorsan biraz büyük bir şey götürmeye bak. Çünkü montun, ayakkabıların, sivil eşyalarını, askeriye içine almadıkları eşyaları çantana koyacaksın.

Haklısın hocam onun provasını yapıcam. Birde bir sorum var belki bilirsin. Askeriyenin verecegi malzemeler paralı muhabbeti cıktı. Bilgin varmı bu konuda?
  • 
Sayfa: önceki 14871488148914901491
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.