Şimdi Ara

353. Dönem (Kasım 2013) K.D ve Yedek Subay Aday Adayları ( 741 CENGAVER ASKER ) (1162. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
34.097
Cevap
207
Favori
1.520.932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11601161116211631164
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: _mustang_

353. Dönem (Kasım 2013) K.D ve Yedek Subay Aday Adayları ( 741 CENGAVER ASKER )

Dostum e devletten nasıl öğrendin biz giremiyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: WonLt

quote:

Orijinalden alıntı: dreamwalker

Android uygulamasından bakın arkadaşlar ben oradan öğrendim.

Bende denedim ordan ama farkli giris yapmalisin diyo. Nasil olcak

tekrar tekrar dene 4-5 denemede öğrendim bende o hata olduğunda yanlış mesaj görüntülüyor.
  • BASBAS B kullanıcısına yanıt
    4 olduk abı hadı :)
  • beyler şuraya düşen var mı pm atsın demek yerine form doldurun excelden buluruz en son birbirimizi:
    https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AkjJZadnJjihdGFMUXdmb19icXlGbDY1TXJxTUFpTmc#gid=77
  • Bi biz kaldık öğrenemeyen
  • suleyman35 S kullanıcısına yanıt
    Benimkisi 2.mekanize piyade bölüğü devrem
  • Ya hiç astek yok mu? kerberos devrem sen naptın en çok seni merak ediyorum valla
  • acemilik kastomunu usta yalova
  • sistemden hala göremedim ama şubeden öğrenebildim

acemi istanbul bayrampaşa piyade
    usta istanbul esenler
    k.d. kasım celbi

varmı aynı yere düşenler :)
  • _mustang_ kullanıcısına yanıt
    topçu kardeşim bende topçuyum :D izmir bornova sonra menemen
  • quote:

Orijinalden alıntı: atlikarinca

Arkadaşlar ben aradım şimdi şubemi adam KIRIKKALE diyor. Hem acemi hem usta birliğine. Ben hiç acemi birliğine KIRIKKALE çıkan duymadım. Karıştırdı mı ne yaptı

benmde usta kırıkkale bence karıştırmıştır adam. çünkü kırıkkalede eğitim birliği yok diye biliyorum =)
  • şubeyi aradım memur bayan ankara il jandama merkez 1. grup dedi kapattı ustabirliğini soramadım sistem açılmıyor nasıl bi yere düştük anlamadım gitti
  • Eğitim Birliği : 3 ÜNCÜ P.EĞT.TUG. KH. VE KH.BL. / ANTALYA MERKEZ / ANTALYA

Esas Birliği : 39 UNCU MKNZ.P.TUG.K.YRD.LIĞI TOP.TB.KH. VE KH.HİZ.BL. / HATAY İSKENDERUN / HATAY

Kuvvet : KARA KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI

Statü : KISA_DÖNEM ER

Sınıf : TOPÇU

Branşı :

Celp Dönemi: Kasım

Celp Grubu : 1

Sevk Başlangıç ve bitiş tarihi : 4-7 Kasım

• quote:

Orijinalden alıntı: murat06akin

quote:

Orijinalden alıntı: jackal_carlos1

quote:

Orijinalden alıntı: murat06akin

arkadaşlar halihazırda şubeden öğrenmiş bulunmaktayım. Acemilik ve usta birliği: Balıkesir / Merkez İl Jandarma Komutanlığı Kısa dönem 1. Grup... herkese hayırlı olsun :)

dostum sana zahmet şu aradığın şubenin telefon numarasını yazda bizde öğrenelim

ayıp ediyon kardeşım :) köpeğin olsun ama ben 2 saatlik bi ugraş sonrası ulaşabildim :D 0312 763 10 07 şimdi herkes buna abanacak yalnız

eline sağlık kardeşim ama ben cevabını geç gördüğüm için aradım direk meşgul çıktı

• saat 11 den beri bi pc den bi telden öğrenemedim arkadaş bende mi var bi acayiplik çözemedim
  • iscoRM İ kullanıcısına yanıt
    http://forum.donanimhaber.com/m_83045562/f_//tm.htm#83045562 buraya gel arkadaşım :D
  • hele şükür öğrendim sonucu kısa dönem er
    acemi birliği: MEBS OKL. VE EĞT.MRK.K.LIĞI KH. / ANKARA MAMAK / ANKARA
    usta birliği: K.K.K.LIĞI 1 İNCİ SNF.AS.CEZA VE TUTUKEVİ MD.LÜĞÜ / ANKARA MAMAK / ANKARA
  • ya arkadaşlar nasıl öğrendiniz biz neden ulaşamıyoruz kıracağım bu bilgisayarı burda.
  • Öğreneli epey oldu ama sinirden başım ağrıyor fena halde sülüs almaya bile gitmiycem...ne biçim bir ülkeyiz ya her işimiz yarım yamalak aksak:( yeri öğrendim telefonla ama uzun mu kısa mı celp dönemi ayrıntıları muamma:(
  • quote:

Orijinalden alıntı: samsunlusemih

Subeyi arayin aninda gorun internetle ugrasmayin

arasakta meşgul ağa. cevap yok.
  • 
Sayfa: önceki 11601161116211631164
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.