Şimdi Ara

353. Dönem (Kasım 2013) K.D ve Yedek Subay Aday Adayları ( 741 CENGAVER ASKER ) (1160. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34.097
Cevap
207
Favori
1.520.929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11581159116011611162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Usta birliği: Yenimahalle/Ankara
    Celp:1. dönem

Not: Zaten Antalyalıydım. Acemilik Evime 5 km :)
  • Telden de pc den de şubeden de hiçbir yerden öğrenemedim ya lan saat kaç oldu be ayıptır
  • şimdide bunu demeye başladım tırstım almıcaklar mı acaba :S Hakkınızda herhangi bir sınıflandırma sonucu bulunmamaktadır.
  • Boşuna şubeye gitmeyin, aynı sorun şuan askerlik şubelerinde de mevcut.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hem telefondan hem pc den sıkıntı cıkarmı arkadaslar.hala yok....KASTAMONULU ARKADASLAR NEREYE ÇIKTINIZ?
  • arkadşlar şubeye gitsem öğrenebilir miyim
  • Saat 11'den beri uzun uğraşlar sonucunda mobilden öğrenebildim.
    58. Topçu Tugay Komutanlığı Ankara/Polatlı
  • Abi androidte bana başka bir giriş yöntemi deneyin diyor, şubemi aradım onlarda bizi aramayın sistem bizde de kitli diyor
  • phunkthastic P kullanıcısına yanıt
    Askerlik şubesini ara arkadaşım bende öyle öğrendim yoksa sistemden öğreneceğimiz yoktu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: dreamwalker

Android uygulamasından bakın arkadaşlar ben oradan öğrendim.

Bende denedim ordan ama farkli giris yapmalisin diyo. Nasil olcak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 353. Dönem (Kasım 2013) K.D ve Yedek Subay Aday Adayları ( 741 CENGAVER ASKER )

• quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

yok yav nerede, sinriden gülüyorum vallaha. ara sıra f5 yapıyorum artık ümidi kestim 3 den önce açıklanmaz gibime geliyor. Bilerek yaptılar bence millet şubeye yüklenmesin diye herhalde.

15:00 e kadar öğrenemezsem şubeyi arayacağım açan olmazsa şubeye gideceğim .
  • 5 İNCİ P.EĞT.TUG. KH. VE KH.BL. / SİVAS MERKEZ / SİVAS usta ve acemi aynı
  • tonntini T kullanıcısına yanıt
    3 olduk hadı bakalım :D
  • Arkadaşlar ben aradım şimdi şubemi adam KIRIKKALE diyor. Hem acemi hem usta birliğine. Ben hiç acemi birliğine KIRIKKALE çıkan duymadım. Karıştırdı mı ne yaptı
  • quote:

Orijinalden alıntı: jsv

valla kısa dönem olmasından memnunum ama dediğin gibi 2. grup olması çok kötü oldu herşeye geç kalıcaz. zaten zaman geçmiodu 1 buçuk ay daha nasıl beklicez hiç bilmiyorum. hatay tarafını bn de istemiyodum açıkçası ama yapcak bi şey yok.

sonucu öğrendiğimden beri sövüyorum ki normalde pek küfür etmem. böyle bişey yok. yine de hayırlısı tabi. ama en çok koyan senin de dediğin gibi ikinci döenm olması. ben herşeyimi hallettim boş boş bekliyodum kasımda gidecem diye. şimdi piyangodan bir buçuk ay daha çıktı zaten vakit geçmiyordu şimdi o bir buçuk ay hiç geçmez.
  • Adana Demirspor A kullanıcısına yanıt
    hemşo sn gidene kadar webe düşer
  • E-Devlet çökmüş halde, Android programı ona keza. Askerlik şubesi telefonları sürekli meşgul. Nasıl bir internet alt yapısına sahibiz anlayamadım gitti yahu !
  • allah belasını versin böyle sistemin ya sabahtan beri çıldırıcam bi öğrenemedik gitti

şubeyi arıyorum sürekli meşgul ios android hepsinden girdik yok nalet olası sistem göremiyoruz

gitmiyorum anasını satıyım bakmıyorumda neresi çıkmış diye böyle rezillik mi olur ya
  • Diavolo kullanıcısına yanıt
    Piyadeyim devrem
  • 
Sayfa: önceki 11581159116011611162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.