Şimdi Ara

353. Dönem (Kasım 2013) K.D ve Yedek Subay Aday Adayları ( 741 CENGAVER ASKER ) (1153. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34.096
Cevap
207
Favori
1.520.947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11511152115311541155
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim durum aşağıdaki gibidir. Denizli veya Söke Aydın'a düşen devrelerim özel mesaj gönderebilir. Yada arkadaşlarımızın hazırladığı şu formu doldurup, oradan filtreleyip, görüşebiliriz. Bu arada kütüğüm İzmir bu illere düşmem de büyük şans, şubeler hakkında bilgisi olan varsa, ufaktan bilgilendirirse sevinirim.

https://docs.google.com/forms/d/1tw1WoQOSigq13Sp1hiHqvsTo_AH8V7A2MI1-Txse9og/viewform?usp=sharing&edit_requested=true

• Kafayı yemek üzereyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: jackal_carlos1

yaw arkadaş bu nedir yaw kafayı yiyecem sonunda saat 13:30 u geçti hala öğrenemedim

devrem meslektaşız bende ogrenemedım acaba astek fln mı

• Okulda ders seçerken küfrederdik sistem çöküyor diye asıl buna küfretmek lazımmış sen devletsin ya 3 saattir bekliyoruz hayret bişey ya
  • ya nerden öğreniyorsunuz bir link falan verin bari. nasıl bir sistem yaptılarsa sabahtan beri aksaklık veriyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerberos18

Cumadan yeni geldim hala e-devlet bilgi yok ,sube telefonu mesgul nese arkadaslar herkes icin insallah hayirli yerler cikmistir umarim hepimizin adina dua ettim rabbim kabul etsin

sendemi öğrenemdin
  • Bir ben mi öğrenemedim arkadaş ya saat 13:36 hala bilmiyorum gideceğim yeri.
  • Darkcorner kullanıcısına yanıt
    KARDEŞ NER7DEN gidecen sen. görüşelim tlle falan 543 354 9533
  • quote:

Orijinalden alıntı: TORKK

edevlet göstermiyo hala aksaklık var diyor.

aynen devrem cumaya gidip geldik hala aynı öğrenemedim ya kütüğü rize olup öğrenen varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayaletan

@aydinmd sende bizdensin...hayırlı olsun yapacak bişe yok...

artık görecez devrem hayır mı şer mi. sana da hayırlı olsun.
  • bavullar toplandı bız daha sısteme gıremedık,canım turkıyem benım
  • Nasıl bir aksaklıkmış arkadaş anlamadım gitti. Tüm forum öğrendi, biz halen f5 yapıyoruz. Deli olmamak elde değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: djbeniim

quote:

Orijinalden alıntı: jackal_carlos1

yaw arkadaş bu nedir yaw kafayı yiyecem sonunda saat 13:30 u geçti hala öğrenemedim

devrem meslektaşız bende ogrenemedım acaba astek fln mı

valla devrem bende ondan korkuyorum zaten inşallah korktuğum başıma gelmez

• quote:

Orijinalden alıntı: momentmc

Benim durum aşağıdaki gibidir. Denizli veya Söke Aydın'a düşen devrelerim özel mesaj gönderebilir. Yada arkadaşlarımızın hazırladığı şu formu doldurup, oradan filtreleyip, görüşebiliriz. Bu arada kütüğüm İzmir bu illere düşmem de büyük şans, şubeler hakkında bilgisi olan varsa, ufaktan bilgilendirirse sevinirim.

https://docs.google.com/forms/d/1tw1WoQOSigq13Sp1hiHqvsTo_AH8V7A2MI1-Txse9og/viewform?usp=sharing&edit_requested=true

Vayyy benim memleket :)) Denizli. Kardeşim çok iyi bir yerde yapacaksın acemiliği. Hayırlısı olsun inşallah. Bende Gitmeyecek olsam hertürlü yardımcı olurdum.

• Eğitim Birliği: İSKENDERUN DZ.ÜS K.DENİZ ER EĞİTİM ALAY K./İSKENDERUN/HATAY
    Kuvvet : DENİZ KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI
    Celp Dönemi : Kasım 2.Grup
    Esas Briliği : İSKENDERUN DZ.ÜS K.DENİZ ER EĞİTİM ALAY K./İSKENDERUN/HATAY
    Statü : Kısa Dönem Er
    Sınıfı : Muhafız

• quote:

Orijinalden alıntı: emre1535

quote:

Orijinalden alıntı: kerberos18

Cumadan yeni geldim hala e-devlet bilgi yok ,sube telefonu mesgul nese arkadaslar herkes icin insallah hayirli yerler cikmistir umarim hepimizin adina dua ettim rabbim kabul etsin

sendemi öğrenemdin

yok emre daha ögrenemedim:=))

• hay anasnı sataym ya hala orenemedm delı edıcek bıseyıde doru yapsalar sasarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: SmhDmr

Bir ben mi öğrenemedim arkadaş ya saat 13:36 hala bilmiyorum gideceğim yeri.

Bende ogrenemedim devrem cildirmak uzereyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şubeden telefonla öğrendim arkadaşlar 1.grup kısa dönem piyade acemi manisa usta kıbrıs :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kral1840 -- 25 Ekim 2013; 13:41:04 >
  • Şimdi CUMA NAMAZI dönüşü herkes yüklenir ve site çöker
  • 
Sayfa: önceki 11511152115311541155
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.