Şimdi Ara

353. Dönem (Kasım 2013) K.D ve Yedek Subay Aday Adayları ( 741 CENGAVER ASKER ) (1002. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34.097
Cevap
207
Favori
1.520.756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10001001100210031004
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: talanas

sağolasın devrem zahmet verdim sana. bizim komşu da aynı şikayetle gitti askere. uzun dönem er gitti o; baba mesleği berber yaptılar. usta birliğine geçtikten sonra muayene sonucu gönderdiler evine. ben de onu öğrendiğimden beridir bir umut besliyorum...

Cevabını bekliyorum devrem

devrem dün yazamadım, kardeşimle konuştum, önce gata'ya gitmiş, ordan senin rapor gibi birşey vermişler, ama usta birliğinde doktor zorla gönderdi diyor. sadece şikayetini söylemiş. başka bir şey yapmadım dedi.. hakkında hayırlısı olsun..
  • Devrelerim,
    352'li Dedelerin sayfalarını dolaşıyorum da 10:00 demişler Ağustos celbi için 10:30 olmuş e-devletten öğrenebilen yok. Site çökmüş. Şubelerden net bilgi verilmiyor, her zamanki rahat geniş tavırlar. Verilen bilgi "kısa dönemsin, uzun dönemsin, şuraya düştün" gibi..

Durum hiç umut verici değil.
    Yarın 11:00 olsun da öğrenelim şeklinde bir şartlanma var hepimizde ama görünen o ki öğle saatlerine doğru sarkacak.

Aşağıdaki sayfaları izleyin derim, yarın için antrenman olur :)

http://forum.donanimhaber.com/m_72488058/mpage_225/key_352%2C+d%F6nem/tm.htm

http://forum.donanimhaber.com/m_72488058/mpage_227/key_352%2C+d%F6nem/tm.htm

Önceki uygulama patladı diye farklı bir uygulamaya giderler mi, önlem alırlar mı bunu da hep birlikte deneyimlicez.

• quote:

Orijinalden alıntı: katip0317

Kardeş Afyon soğuk. Bir de imkan yok Afyon'da gezebileceğin, iş imkanı bulacağın ortam yok. İlçeleri de aynı. Geri kalmışlık var. Yok değil. Afyonluyum, memleketim seviyorum ama imkan meselesine falan girince olmuyor. Dediğin gibi okul bir şekilde gidiyor.

Bir gün okulda valeybol maçı yapıyoruz. Kızlarla karışık. Kızın birinin üzerine doğru düşüyorduml. Çağırdı bir kasap beni. Seni öldürürüm o kıza yaklaşma dedi. Böyle idi okul hayatı o zamanlar.

Allah ekmeğini yağlı etsin. Önemli olan o.

Saol kardeş zamanında aynı sıkıntıları bizde yaşadık karınıda gördük baya üşümüştük zamanında Afyona çıkmasını istemiyorum ben açıkcası bakalım artık kısmet

• Yumurta kapıya dayanınca kayıt işlemlerini bitirdim Alışılan düzenlerden ayrılmak ve başka bir düzende yaşamaya çalışmak ciddi zor olacak gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kirmizibeyaz55

şu bot muhabbeti epey döndü forumda.. zincir alsak yatağa zincirlesek olmuyo mu botları

Botlar yatakhanede yanında durmuyor ki zincirleyesin:D
  • hayattahayatta H kullanıcısına yanıt
    sen sorunlusun kardeş ... biyere gidiyom gelince gene yazcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onur5252

bende Bolvadin mezunuyum 2007

Ohhh bolvadin kardeşliği de kuruyoruz burda tamam sırtımız yere gelmez artık
  • 35alper88 kullanıcısına yanıt
    KArdeşiz hepimiz sıkma canını. SOnuna kadar sırtında taşırsın beni. Rahat ol.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusufgk

352.dönem sayfası 331'de şuanda. biz şimdiden 336 olmuşuz. hedef 500 herhalde :)

devrem ve renktaşım hedef 500 değil hedef 1200 olan sayfa rekorunu kırmakmış
  • erain E kullanıcısına yanıt
    Hadi ya :D esprisine söylemiştim zaten.. anlamadığım olay şu botlar neden kitleniyo, çalan bitanesini niye çalsın ki alıyosa ikisini almıyo mu :D
  • rebelboy026 kullanıcısına yanıt
    Dediğin gibi fazla kasmamak lazım akışına bırakalım, teslim olmadan önce dh den arkadaşlarla aynı yere düşersek kaynaşalım bi
  • Arkadaşlar şimdiye kadar aldığım şeyler şunlar. Yavaş yavaş tamamlayacağım alışverişi
  • Yemin ediyorum bu 25 EKİM tarihin en gelmeyen 25 EKİM idir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 35alper88 kullanıcısına yanıt
    o içliği farketmeden çıkartan adam zaten kim bilir neler yapar
  • iskocya İ kullanıcısına yanıt
    Bu da bir seçenek tabi
  • quote:

Orijinalden alıntı: kirmizibeyaz55

Hadi ya :D esprisine söylemiştim zaten.. anlamadığım olay şu botlar neden kitleniyo, çalan bitanesini niye çalsın ki alıyosa ikisini almıyo mu :D

Çalarsa ona da yar olmasın diye kilit devrem ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Coşkun

Torunlar stres yapmayın alışırsınız. :) Kütük istanbul, acemilik manisa batı kışla, usta birliğim keşan 4.mknz p.tugayı. 2.mknz p.taburu. Mümkünse buraya düşmeyin, düşerseniz de bonzai nedir, nasıl uzak durulur öğrenin. Çünkü edirne son sürgün yeri. :) Atarsa 99, biletleri bekleriz.

Uzun zamandır otomobil genelde görmüyordum seni, meğer askermişsin.

Edirne'nin kötü olduğunu birçok kişiden duydum. İnşallah düşmeyiz, düşsek de bir şekil yapacağız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KreziOssie

quote:

Orijinalden alıntı: ssman25

quote:

Orijinalden alıntı: KreziOssie

quote:

Orijinalden alıntı: iskocya

Bir de adamın yazdıkları sana eğlenceli geliyordu @KreziOssie

Devrem bu delikanlı ağzımı bozdurcak illa

Nasrettin Hoca'mızın da dediği gibi "ya tutarsa diyorum". İnanıyor insan, inanmak istiyor artık.

Yav devrem bu arkadaşın piskolojik sorunları var takma bu kişiliksiz kişiliği gül geç :D Bunun çoçukluğuna inmek lazım. Geçirdiği ağır travmalar olabilir. Belki çok dövmüşlerdir gram beyninide orada yitirmiştir

Aga baştan komikti de son gün bu şakaya sövülür cidden

Ya devrem en kral endüstri mühendiside olsan insan ilişkilerin on numarada olsa böle denyolara "denyo" demekten alıkoyamuyorum kendimi

• Sayfalar artık yedişer atlıyor maşallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eL1te

Yemin ediyorum bu 25 EKİM tarihin en gelmeyen 25 EKİM idir

:)
  • 
Sayfa: önceki 10001001100210031004
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.