Şimdi Ara

353. Dönem 65 İNCİ MKNZ. P. TUG. KH. VE KH. BL. Lüleburgaz/KIRKLARELİ (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
8
Favori
54.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Selam.Bende İzmir'den gelicem Kısa Dönem olarak.

65 İNCİ MKNZ.P.TUG. KH. VE KH.BL. / KIRKLARELİ LÜLEBURGAZ / KIRKLARELİ
    65 İNCİ MKNZ.P.TUG.K.YRD.LIĞI 2 NCİ MKNZ.P.TB. 1 İNCİ MKNZ.P.BL. / KIRKLARELİ LÜLEBURGAZ / KIRKLARELİ

Yerim bu şekilde.Özellikle acemi kısmında birbirimizi bulursak iyi olur.

Hüseyin ÇOBAN
  • 65 İNCİ MKNZ.P.TUG. KH. VE KH.BL. / KIRKLARELİ LÜLEBURGAZ / KIRKLARELİ
    65 İNCİ MKNZ.P.TUG.K.YRD.LIĞI 2 NCİ MKNZ.P.TB. 2 İNCİ MKNZ.P.BL. / KIRKLARELİ LÜLEBURGAZ / KIRKLARELİ nasil yer bilen varmi? Ortalikta bir sirnak muhabbeti dolasiyor. KISA DONEM ER olarak gidiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TrueBlack kullanıcısına yanıt
    ben şuan ordayım kasım celbinde geldm yani
  • Ukarakas U kullanıcısına yanıt
    kardeşim ben şimdi 65 İNCİ MKNZ.P.TUG.K.YRD.LIĞI 2 NCİ MKNZ.P.TB. 2 İNCİ MKNZ.P.BL. deyim kasım celbinde geldim yani. merak ettiğin bişy varsa sorablirsin
  • safaksozen S kullanıcısına yanıt
    Kardesim kolay gelsin oncelikle yanina geliyorum :) bu sirnak muhabbeti ne ben kisa donem gelicem nasil orasi biraz bilgi verebilirsen sevinirim

• Şırnak muhabbeti uzun dönemler için...ordan sürekli sevkiyat oluyormuş zaten...bende şhbat 7 de ordayım 1. Mknz p tb

şırnak muhabbeti biz geldgmzden günden beri var ama götürdükleri falan yok yani sizde gitmezsiniz oralara eskiden gidiliyomuş kaydırma birlkmiş burası ama kalkmış tabiki artık öyle bşyyok yani .
    orası hakknda daha önce msj yazmşlardı onlar doğru ama senn merak ettiklerin varsa sorabilirsin
    Sen uzun donemsin galiba. Surgun yeri diyorlar orasi icin dogrumu nasil ortam?

yo bende kısa dönemim kasım celbinde geldik . daha önce acemilik yokmuş burda ilk bizi almşlardı 2. de siz geliceksinz anlaşılan . sürgün yeri lafı doğru gelen uzun dönemler ya rdm lik tipler yada sivilde daha önce sicili olan uyuştucu ot falan kullanan tipler . bizi neden böyle tiplerin arasına gönderdiler diceksinz bizde kısa dönemler olarak hergün soruyoruz bu soruyu kendimize =)
    telefon konusunda da rahatsiniz galiba :)) ozellikle verebilcegin oneri varmi? sunu yap sunu yapma gibi :) ya da sunu getir sunu getirme gibi

hepiniz için söyle kısa bi bilgi veriyim isterseniz acemilikte hepiniz aynı yerde olcaksınsız bu ordaki en güzl günlerinz olcak tabi usta birliğe geçince anlıcaksınz aradaki farkı . sonra 7-8 li olarak diğer bölüklere dağıtılcaksınz usta birliğnde mesela sen bizim bölüğe geliceksin herlde 2.tabur 2. bölük . usta birliğnde görev aldıktan sonra daha hızlı geçer zaman şuan görevlerde biz yani 353 kd ler var 1 nisandan sonra yavaş yavaş görevleri size vermeye başlarlar 20 nisanda da biz terhis olunca daha rahat olursunz görev konusunda . kışlaya gelince yemeklerden bahsediyim biraz yemeklerin pek iyi olduğu söylenemez genelde kantinden yiyoruz bide dışardan soyluyoruz her ne kadr yasak olsada=) biz geldiğimzde duş sorunu vardı haftada 1 kez anca alabilioduk ama artık biraz daha rahat yine haftada bir sıra gelicek sizede normalde ama sabahları saat 6-6bucuk arası ihtiyac banyosu oluyo ona kalkarım dersen her sabah alablirsin telefon konusunda çok rahat olmasada kullanılıyo acemi birliğnde hemen getirmeyi düşünüyosun herlde =)

• Arkadaslar oncelikle S.a

Bende acemilik 65.Mekanize Piyade Tug Kh ve Kh bol.

Ustalik 65. Mekanize P. Tug K. Yardimciligi 2. Mekanize piyade taburu 2. Mekanize piyade bolugunde olacagim.

Simdi biz acemilikde dora ustalikta ise pamir kislasinda mi olacagiz ? O konuyu aydinlatirsak cok makbule gecer:)

@safaksozen @Ukararas

• Tc_O T kullanıcısına yanıt
    acemiliktede ustada pamir kışlada olcaksınz sende 2. tabur 2. bölükse usta birlinde bizim bölüğe geliceksin aynı şekilde = )
  • Hakkimizda hayirlisi olsun insallah. Sanirim pamir kislasi biraz daha sikintili. Onceki yorumlardan oyle anladim. Bizim bolukteki ve kisladaki sartlari ve ortami kisa bir ozet gecersen makbule gecer. @safaksozen

az öncede anlattğm gibi hani beklentilerinz çok yuksek olmasın burası hakknda özellkle yemekler hakknda . mesela içerde bankamatik biile yok son zamanda garanti bankası atm sini koydular ama hala açmadılar onuda . böyle anlatıp gözünüzü korktmak gibi olmasın ama olanları anlatyım dedm . acemilikte kısa dönemler hep bi arada olcaksınz zaten usta birliğnde de bölükte 50 kişi falan var biz kısa dönemler 11 kişiyiz size yarımcı olurz her konuda .
  • Eywallah sagolasin. 7 subatta teslim olacagim. İstanbuldan geliyorum. Buralardan bir sey ihtiyacin var ise gelirken getirebilirim. Gorusmek uzere insallah.

@safaksozen

eyw kardeşim saolasn görüşürz
  • @şafaksözen Abi ordaki eğitim hakkında biraz bilgi versen.Yada ordaki tiplerin bize karşı bir muamelesi olurmu,nasıl davranmalıyız,biraz yardımcı olursan seviniriz..
  • Hüseyinizmr H kullanıcısına yanıt
    acemilikteki eğitimden bahsediyosan biraz yoğun yorucu geçiyo ama nöbet yok o acıdan rahatsınz tabi usta birliğine göre bide hep kısa dönemler bi arada olcagnz için güzel geçer . spor konusunda acemi birliğnde haftada 1-2 kez sabahları koşuyoduk ama ustada hafta içi her sabah 3 km koşu oluyo şınav mekik barfiks de var tabi ilk başlarda biraz zor geleblir ama zamanla alışıyosunz =)
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.