Şimdi Ara

352. DÖNEM (Ağustos 2013) Kısa Dönem Er ve Yedek Subay Aday Adayları (169. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.765
Cevap
124
Favori
1.327.515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 351.dönemlere allah yardım etsin denetim felan yok diyorlar o dönemde ama sıcaklık ve ter kokusunu denetim felan dinlemez abi çok sıkıntı olur bence bide gündüzler çok kolaylıklar gelsin onlara ne diyelim...
  • abim anlatıyo valla yazın koğuşa girilmiyomuş kokudan millet yıkanmıyomus anasını satım ter kokusu ayak kokusu allah yardım etsin bize
  • quote:

Orijinalden alıntı: jason_st34

30 derece bugun hava

64)jason_st34---25---AÖF , İşletme---?---?

eksik bilgilerin var yazar mısın?
  • quote:

abim anlatıyo valla yazın koğuşa girilmiyomuş kokudan millet yıkanmıyomus anasını satım ter kokusu ayak kokusu allah yardım etsin bize

Duş alsa ne kadar alcak abi askeriye orası bi ton adam var hijyenmi arıyon orda bizde gidince 1-2 ay sıcak olur gerisi ılıman gecerde bizden öncekiler full sıkıntı

• varya ağır koku baş ağrısı da yapar he, biz çok çekeriz orda ya...
  • bizim yine iyi 2 ay sonra hava normal seviyeye düşer
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrow16

quote:

abim anlatıyo valla yazın koğuşa girilmiyomuş kokudan millet yıkanmıyomus anasını satım ter kokusu ayak kokusu allah yardım etsin bize

Duş alsa ne kadar alcak abi askeriye orası bi ton adam var hijyenmi arıyon orda bizde gidince 1-2 ay sıcak olur gerisi ılıman gecerde bizden öncekiler full sıkıntı

Bunalıma sokmayın ağalar bizi gitmeden daha

• kütük sivas ikamet istanbul kardeşim :)
  • quote:

kütük sivas ikamet istanbul kardeşim :)

Ekledim kardeşim hayırlı olsun
  • öyle diyonda şimdi orada türkiyenin dört bi tarafından adam gelecek yani sen düşün artık :)tamam kalabalık olur ama temiz adam heryerde temizdir abi :)
  • quote:

öyle diyonda şimdi orada türkiyenin dört bi tarafından adam gelecek yani sen düşün artık :)tamam kalabalık olur ama temiz adam heryerde temizdir abi :)

Emin ol en nazik en titiz adam ol askerdeyken bataklığa düşmüş adam gibi olursun abi banyo düzgün yapamassın wc desen yine yapamassın hele acemilikte full sıkıntı bunlar ama düşeceğin yer rahatdır biraz az sıkıntı cekersın ama cogu yer böyle pasam hele ege felan cıkarasa hazrılıklı ol herseyı tuzlu suyla halladeceksın haberın olsun

• EYVALLAH :)
  • quote:

quote:

öyle diyonda şimdi orada türkiyenin dört bi tarafından adam gelecek yani sen düşün artık :)tamam kalabalık olur ama temiz adam heryerde temizdir abi :)

Emin ol en nazik en titiz adam ol askerdeyken bataklığa düşmüş adam gibi olursun abi banyo düzgün yapamassın wc desen yine yapamassın hele acemilikte full sıkıntı bunlar ama düşeceğin yer rahatdır biraz az sıkıntı cekersın ama cogu yer böyle pasam hele ege felan cıkarasa hazrılıklı ol herseyı tuzlu suyla halladeceksın haberın olsun

Ömrümüzde oradaki 6 ayı yaşamamış gibi farz edeceğiz arkadaşlar

• katılıyorum sana
  • quote:

katılıyorum sana

EYVALLAH :)
  • beyler bi site buldum belki bilenler vardır içimizde..adam her konuda cevaplamış yardımcı olmuş..türüne göre don rengi bile belli konular arasında
    buyrunuz:http://www.kisadonemaskerlik.com/
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeathLess_55

beyler bi site buldum belki bilenler vardır içimizde..adam her konuda cevaplamış yardımcı olmuş..türüne göre don rengi bile belli konular arasında

25 Temmuza 78 gün kaldı diyor? Bir kere sistem hatalı ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: 353dönem

quote:

beyler bi site buldum belki bilenler vardır içimizde..adam her konuda cevaplamış yardımcı olmuş..türüne göre don rengi bile belli konular arasında

Yok hocam ben o siteyi biliyorum admin kardeşimiz gayet net ve kesine yakın cevaplar veriyor ordaki o süreyi ağustos 12-15 ine göre ayarlamış o.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrow16 -- 23 Mayıs 2013; 19:37:56 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 353dönem

quote:

Yok hocam ben o siteyi biliyorum admin kardeşimiz gayet net ve kesine yakın cevaplar veriyor ordaki o süreyi ağustos 12-15 ine göre ayarlamış o.

Cevaplıyor ama güncel değil.takip sıfır.
    bu konularda güncellik önemli güncel olmazsan silinirsin piyasadan

• 
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.