Şimdi Ara

352. DÖNEM (Ağustos 2013) Kısa Dönem Er ve Yedek Subay Aday Adayları (1030. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.765
Cevap
124
Favori
1.327.493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10281029103010311032
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: marikanwap

Arkadaşlar askerlik şubesine gitmemiz gerekiyor demi? Ben öğretmen olarak göreve başlayacağım. Şubeden ne gibi bir işlem yaptıracağız?

Kardeşim hayırlı olsun; 12 şubat sonrası başlayabiliyorsun. Askerlik şubesiyle değil, okulla görüşmen gerekiyor. Selamlar
  • Merhaba arkadaşlar. 30 Ocak itibariyle terhis mahiyetinde izin ile askerlik hizmetimi tamamladım. Terhis belgemi de aldım.
    Terhis tarihim ise tabiki 12 Şubat 2014 . Bana verilen izin belgesinde çıkış 30 ocak 08:00. dönüş 12 şubat 08:00 olarak yazılı.
    Bu herkeste böyle mi? Dönüş tarihinin boş kalması gerekmiyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: direnay

quote:

Arkadaşlar askerlik şubesine gitmemiz gerekiyor demi? Ben öğretmen olarak göreve başlayacağım. Şubeden ne gibi bir işlem yaptıracağız?

Kardeşim hayırlı olsun; 12 şubat sonrası başlayabiliyorsun. Askerlik şubesiyle değil, okulla görüşmen gerekiyor. Selamlar

Çarşamba günü il mem'e gideceğim ama öncesinde şubede herhangi bir işlem yaptıracak mıyım onu bilmiyordum. Tşk ederim

• Atarsa 12. Hadi bit bir an once

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: direnay

quote:

Çarşamba günü il mem'e gideceğim ama öncesinde şubede herhangi bir işlem yaptıracak mıyım onu bilmiyordum. Tşk ederim

benim bildiğim perşembe günü terhis belgesi ve okuldan göreve başlama yazısıyla il mem e gitmek. 12 şubat askerliğimizin son günü 13 şubat perşembe göreve başlayabiliyoruz diye biliyorum.

• Atarsa 4

• atarsa son 11.5 saat... kanuni izni de kullandık sağlık problemlerinden dolayı artık bugün son.. bölük komutanindan gece 00:00 itibarı ile çıkış iznimi de aldım sabah kahvaktiyi evde yapicam inşallah...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şafak kaç alt devre :))
  • bitti beyler benimki de...

• quote:

Orijinalden alıntı: TechZone

bitti beyler benimki de...

haydi geçmiş olsun dostum en son çıkan sen oldun galiba
  • Askerlik bitti bugün öğretmen olarak göreve bile başladım . İnsan kendini dışarı atabilince zaman nasıl hızlı geçiyor...
  • Atarsa 9

• sanki

• Hadi gençler az kalmış Biz hala sektiriyoruz
  • Bende yarın öğretmen olarak göreve başlıyorum. Askerliğe dair hiç bir şey kalmadı bende. Dışarıda tutunmak askerlikten daha zor.

• quote:

Bende yarın öğretmen olarak göreve başlıyorum. Askerliğe dair hiç bir şey kalmadı bende. Dışarıda tutunmak askerlikten daha zor.

Açıkçası bende de askerliğe dair bişey kalmadı...
  • Darısı başımıza inşallah. Teskereyi aldığınızı gördükçe beni de bir heyecan kaplıyor

353 dönem torununuz. Atarsa 66:)

• Hayatımızdan çalınan 6 ay...6 ay önce uyuyup şimdi uyanmış gibiyim...İnsan beyni nasıl da bastırıp bilinçaltına atıyor...Aklımda hiçbir şey kalmadı.

• 
Sayfa: önceki 10281029103010311032
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.