Şimdi Ara

351. DÖNEM (NİSAN 2013) KD. ve YD. SUBAY ADAYLARI [441 YÜREKLİ ASKER !!!] (696. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.642
Cevap
137
Favori
685.521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 694695696697698
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya arkadaşlar o kadar JANDARMA olmak istedim tuttular beni İKMAL'ci yaptılar

bilgisi olan biri yardım etsin nedir bu ikmal sınıfı ne iş yaptırırlar bize?
    Küçükyalı iyi midir hoş mudur istanbul amma rahatlığı nasıldır sporda canımızı okurlar mı? araştırmalarım sonucu pek iyi yorum bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: immortalover

Sevgili
    @adrian_34
    @holokhan
    @szasstam
    @kerem37
    @shadowbird666
    @nothingever
    @krauser
    @ERtu.
    @ozkan_yilmaz52
    @yaskaman

ve gözden kaçırmış olduğum KÜTAHYA / HAVA KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI / KISA DÖNEM arkadaşlarım en kısa zamanda tanışmak ümidiyle....

Bende Kütahya K.D olarak gidicem görüşmek üzere.Buradan acaba nereye dağıtım vericekler..
  • beyler manisadan çanakkale GÖKÇEADAya giden yok mu yada orada yapan yazarsa sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhonsi

ANKARA MAMAK ÇOK ÇIKAN VAR BE DEVREM BEN PİYADE YİM RASTLAŞIRIZ BELKİ :)

inş devrem. dh üyeleri olarak birbirimizi tanımak için bi yöntem bulmamız lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: moheviskalo

ya arkadaşlar o kadar JANDARMA olmak istedim tuttular beni İKMAL'ci yaptılar

Küçükyalı iyi midir hoş mudur istanbul amma rahatlığı nasıldır sporda canımızı okurlar mı? araştırmalarım sonucu pek iyi yorum bulamadım

depo işleri felan diye biliyorum . depo çavuşu ol rahatsın diyorlar bakalım görücez :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: jetressive

quote:

Orijinalden alıntı: fantastik74

quote:

Orijinalden alıntı: bubblesort

quote:

Orijinalden alıntı: Schifoo

quote:

Orijinalden alıntı: bubblesort

Arkadaşlar bizim şafak 155 gün mü yoksa 5 ay 5 gün mü? 3 tane 31 çeken ay var ikisi farklı sonuç veriyor.

Ve de hiç izin kulllanmazsak tam olarak hangi gün çıkıyoruz?

5 ay 5 gün olarak hesaplarsak daha iyi olur. çünkü askeriyede 1 ay 30 olarak sayılıyor 31 çekse bile. sen 17 eylülde çıkacağını bil yeter. tabii kısa çıkarsa

ama 5 ay 5 gün toplamda 158 gün yapıyor. 155 gün olarak hesaplasak daha iyi. o zaman bizim şafak 158 den başlayacak.

tertip takma şimdiden kafana yoksa bitmez o askerlik boşver tatile gidicez sıkıntılı bir tatil de olabilir gittiğimiz yer sabır denen illeti öğrencez sadece

200.sayfa ilk mesajın için tebrikler :)

ayarlamak için çok uğraştım valla devrem hayırlı olsun hayırlı tezkereler burdan bi sen , bi roland arkadaşı , birde general06 ile aynı usta birliğine düşsem süper olurdu, sağlık olsun artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferditslckr

quote:

Orijinalden alıntı: moheviskalo

ya arkadaşlar o kadar JANDARMA olmak istedim tuttular beni İKMAL'ci yaptılar

depo işleri felan diye biliyorum . depo çavuşu ol rahatsın diyorlar bakalım görücez :)

inşallah tertip habire ceza verip asfaltta süründürmesinler de o sıcakta ben öyle şeyler okudum sinirlerim bozuldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: geniues

quote:

Orijinalden alıntı: eaglee

quote:

Orijinalden alıntı: alikrdg

quote:

Orijinalden alıntı: eaglee

Sınıfı PİYADE
    Statüsü Kısa Dönem Er
    İlk Katılışını Yapacağı Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi 1'inci P. Eğt. Tug. K.lığı
    MANİSA
    İlk Katılışını Yapacağı Tarih 12.04.2013
    Temel Eğitimini Müteakip Katılış Yapacağı Esas Birliği / Görev Yeri 23'üncü Mot. P. Tüm. K.lığı
    HASDAL İSTANBUL

Sanıyorum birçok kişinin Manisaya çıkmış acemiliği.
    Bu mesaja cevap halinde alt alta yazalım isimleri.

1.eaglee

Aynıyız tertip.. :))

Hayırlı olsun tertip isim ali sanırım.

1.eaglee
    2.alikrdg
    3.senior_48
    4.
    5.

+1

1.eaglee
    2.alikrdg
    3.senior_48
    4. geniues
    5.

Sınıfı PİYADE
    Statüsü Kısa Dönem Er
    MANİSA
    Temel Eğitimini Müteakip Katılış Yapacağı Esas Birliği / Görev Yeri 23'üncü Mot. P. Tüm. K.lığı
    HASDAL İSTANBUL

1.eaglee
    2.alikrdg
    3.senior_48
    4.geniues
    5.harbi TAKOZ

iletişimde kalalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MURATSPLAT

quote:

Orijinalden alıntı: Smugger

İlk Katılışını Yapacağı Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi BORNOVA 10'UNCU J.EĞT.A.K.LIĞI/İZMİR
    BORNOVA İZMİR
    Temel Eğitimini Müteakip Katılış Yapacağı Esas Birliği / Görev Yeri İL J.K.LIĞI/MANİSA
    MANİSA

Bursa'lı olup da İzmir'e gidecek arkadaşlar var mı :)

quote:

Orijinalden alıntı: jjoseff

İlk Katılışını Yapacağı Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi BORNOVA 10'UNCU J.EĞT.A.K.LIĞI/İZMİR
    BORNOVA İZMİR
    Temel Eğitimini Müteakip Katılış Yapacağı Esas Birliği / Görev Yeri İL J.K.LIĞI/BURSA
    BURSA

quote:

Orijinalden alıntı: korkut_gokhan

ACEMİ BİRLİK : BORNOVA 10'UNCU J.EĞT.A.K.LIĞI/İZMİR
    USTA BİRLİK : İL J.K.LIĞI/DENİZLİ

TAVSİYELERİNİZİ BEKLİYORUM ARAKDAŞLAR.VE BORNOVAYA DÜŞEN ARAKDAŞLAR MSJ ATSIN :)

quote:

Orijinalden alıntı: neredennereye

BORNOVA İZMİR
    Temel Eğitimini Müteakip Katılış Yapacağı Esas Birliği / Görev Yeri İL J.K.LIĞI/BALIKESİR
    BALIKESİR

Var mı Balıkesir yolcusu? Nasıldır ne değildir?

Acemi Birliği: Jandarma bilmem ne eğitim bilmem neyi / İzmir Bornova

Usta birliği İzmir İl Jandarma Komutanlığı

Biletimi Aldım...

Şuan aklımadaki tek soru telefon götürsek mi götürmesek mi? Zira 1200 KM kadar bir yol gidecem. Ve izmire son gidişim 2002'di. Bakalım izmir değişmiş mi :D

Mardinden biletimi aldım.Yarın izmirdeyim.:))
    Telefon götürmek gerek.Bırakacak yerler buluruz.
  • Arkadaşlar aşağıdaki birlik hakkında bilgisi olan varmı ? açılımı nedir nette hiçbirşey bulamadım gitti :(

K.K. Loj. K.lığı Müht. K. 1'inci Müht. Blg. 15'inci Müht. Bl. K.lığı
    MALKARA TEKİRDAĞ
  • muhabereci spor yapar mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mete_19

quote:

Orijinalden alıntı: srknkrky

benim topcu yedek subay polatli cikti. bransta turkce ogretmeni yaziyor kendi meslegim yani. meslek kurasi cikmis ama tsk'nin turkce ogretmenine nerde ihtiyaci olur bilen var mi acep??

hocam sen su an öğretmenlik yapıyormusun ? uzun dönem mi istedin ?

benim de meslek kurası makine müh orda görüşürüz artık. en son kura gününden 1 gün önce belli oluyor sanırım gidebileceğimiz yerler..
  • Manisa - 1'inci P. Eğt. Tug. K.lığı'dan İstihkamcı olarak acemiliğimiz kaç gün sürecek??
  • Hava Savunma Tabur komutanlığı. Adından da anlaşılıyor ne yaptıkları :P Merkezleri Magosa'da diye biliyorum ve çok rahat bir yer olduğunu söylüyorlardı ben kolordudayken(denetleme zamanları dışında). Ancak 2. batarya nerede bilmiyorum, kusura bakma.
  • 12'nci Mknz. P. Tug. MEBS Bl. K.lığı AĞRI hakkında bir bilgisi olan var mı arkadaşlar. birde benim acemilik mamak. ben ağrıya nasıl gitçem ordan. kendi imkanlarımla mı yoksa askeriye götürüyo mu ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_eresbos

Ankara MAMAK Tankçı tertiplerim ulaşın bana

bende mamaklıyım :)
  • Balıkesir BAKIM Okulu ve Eğitim merkez Komutanlığı çıkan YEDEK SUBAYLAR neredesiniz?? Yokmu hiç BAKIM ASTEĞMEN koca DonanımHaber Forumda??
  • yapar tabiki neden yapmasın?
  • Aday Numarası 76015
    Adı ve Soyadı BAHADIR ÖZESER
    Baba Adı AYTEKİN
    Kuvveti Kara Kuvvetleri Komutanlığı
    Sınıfı PİYADE
    Statüsü Kısa Dönem Er
    Branşı -
    MANİSA
    Temel Eğitimini Müteakip Katılış Yapacağı Esas Birliği / Görev Yeri 23'üncü Mot. P. Tüm. 6'ncı Mot. P. A. K.lığı
    HASDAL İSTANBUL
    DİKKAT En geç 12 Nisan 2013 günü mesai bitimine kadar 1'inci P. Eğt. Tug. K.lığı (MANİSA) NA KATILINIZ.
    KARDAŞLAR HASDALCILAR ADANALIYIK İSMİM BAHADIR ÖZESER MANİSADA VE ARDEINDAN HASDALDA GÖRÜŞÜRÜK HEPİNİZİ ÖPÜYORUM
  • hadi torunlar gelinde gidelim artık.. uçak biletim bile hazır..

baba yatar şafak atar...

Zorunuza gitmesin atarsa 35..
  • 
Sayfa: önceki 694695696697698
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.