Şimdi Ara

351. DÖNEM (NİSAN 2013) KD. ve YD. SUBAY ADAYLARI [441 YÜREKLİ ASKER !!!] (691. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.642
Cevap
137
Favori
685.516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 689690691692693
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sanırım yedek subay çıkanların en az yarısı polatlı'ya gidiyor ben dahil. çok fazla sayfa var yoksa polatlı'ya gidenlerden isim listesi yapardım.
    branş'ımda mütercim tercümanlık yazıyor, meslekçi olacağım anlamına mı geliyor bu? bu arada komando olmak ister misiniz sorusuna da evet demiştim, normal yedek subaylık çıktı...

Herkes için hayırlısı olsun arkadaşlar.
  • Arkadaşlar birlik bilgilendirme broşürü herkeste var mı yoksa sadece bende mi yok :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert günay

quote:

Orijinalden alıntı: memed64

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Muhdada

dostum muş 35.mühimmat birliği benimkide acaba nasıl_??

Bilmiyorum ki dostum. Bende 24. Mühimmat Birliği Ergani/Diyarbakır Bakımcı Çavuş ama ne iş yaparım neyle ilgilenirim bilmiyorum. Geri hizmette olacağımı biliyorum o kadar. Gerisi hakkında bir fikrim yok. Umarım sabah deneyimli arkadaşlar bilgilendirir bizleri...

arkadaşım şimdi senin sınıfında bakımcı çavuşmu yazıyor

Dostum Amasya 15. piyade Eğitim Tugay Komutanlığı Türkiyede ki Tek Piyade Çavuş Talimgah Taburu. Buradan yola çıkarak böyle bir çıkarımda bulundum. Anlayacağın hepimiz çavuş olarak çıkacağız buradan. Yanılmıyorsam tabi;?

Torunlar acemiligi amasyada yaptim cok buyuk.bi yer oncelikle su anda usta birliginde karargah cavusuyum osmaniye. Ancak burdaki 349larin hepsi onbasi olarak geldi. Yani cavus olma ihtimaliniz usta birligindeki duruma gore degisir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.facebook.com/groups/447032752041940/

Arkadaşlar donanımcılar olarak dörtyol'cular bi grup kurduk. Hepinizi bekliyoruz; görüşmek üzere devrem!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Progressivity

Yedek subaylık için yapılan sınavdaki netlerimize nasıl ulaşabiliriz acaba bilen var mı ? Ben fulle yakın yapmıştım sadece 3 boşum vardı. Diğer soruların doğruluğundan baya bi eminim tabi ama sınav sonuçlarının dökümü olsa çok iyi olurdu. Bana Kütahya Hava Kuv. Kom. Er. Eğt. Tugayı kısa dönem havacı çıktı. Yaş:28, Kütük:Bursa, Eğitim Durumu: Yüksek Lisans mezunu, AE, Boy/Kilo oranı +/- 5 sınırları içerisinde falan. İstediğim oldu aslında. Sanırım yaşıma bağlı olarak yedek subay olarak almadılar. Zaten kısa dönem tercih etmiştim. Belki bundan sonraki celp dönemleri için ön bilgi olur.

Dostum yaşla alakası yok benim yaş 30 yedek subay çıktı :)
  • Kuvveti : Kara Kuvvetleri Komutanlığı
    Sınıfı : PİYADE
    Statüsü : Kısa Dönem Er
    Branşı : -
    İlk Katılış : 1'inci P. Eğt. Tug. K.lığı MANİSA
    Temel Eğitim : KTBK Kh. ve Kh.
    Gr. K.lığı KIBRIS

Devreler Allah hepimize hayırlı tezkereler nasip etsin. İsmin Sait Taykara malum yerlerde görüşmek üzere :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: meraklı_gözlük

Kuvveti :Kara Kuvvetleri Komutanlığı
    Sınıfı :PİYADE
    Statüsü :Kısa Dönem Er
    Branşı :-
    İlk Katılışını Yapacağı Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi :MEBS Okl. ve EM K.lığı MAMAK ANKARA
    İlk Katılışını Yapacağı Tarih :12.04.2013
    Temel Eğitimini Müteakip Katılış Yapacağı Esas Birliği / Görev Yeri :Kr. Hvcl. K.lığı 1'inci Kr. Hvcl. A. K.lığı GÜVERCİNLİK ANKARA

dostum acemilikte ve usta birliğinde aynı yerdeyiz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: memed64

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Muhdada

dostum muş 35.mühimmat birliği benimkide acaba nasıl_??

Bilmiyorum ki dostum. Bende 24. Mühimmat Birliği Ergani/Diyarbakır Bakımcı Çavuş ama ne iş yaparım neyle ilgilenirim bilmiyorum. Geri hizmette olacağımı biliyorum o kadar. Gerisi hakkında bir fikrim yok. Umarım sabah deneyimli arkadaşlar bilgilendirir bizleri...

arkadaşım şimdi senin sınıfında bakımcı çavuşmu yazıyor

25. Muht. Osmaniyede askerligi yapiyorum ben torun safak izmir gelinde birakalim askerligi size
    bakimci sinifi cephane ile ugrasiyor genelde ama gittiginiz bolukte sizin meslege gore takimlara ayiracaklar ornegin ben insan kaynaklariyla sivil ugrasiyordum. Bolukte personellerden sorumlu oldum. İkmal takimi muhafaza takimi vs vs takimlara dagilacaksiniz.

• acemlik bornovaya çıkanlar.. manisa akhisarlıyım..:) usta birliğim bursa il jandarma ..:) varsa şimdiden görüşelim.:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hezarfenci

İlk Katılışını Yapacağı Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi 15'inci P. Eğt. Tug. K.lığı
    AMASYA
    İlk Katılışını Yapacağı Tarih 12.04.2013
    Temel Eğitimini Müteakip Katılış Yapacağı Esas Birliği / Görev Yeri K.K. Loj. K.lığı Müht. K. 4'üncü Müht. Blg. 45'inci Müht. Bl. K.lığı
    BOZÜYÜK BİLECİK

vay be bizim memlekete geliyon demek yata kalka askerlik yaparsın dostum kücük olaysız biryer
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çekilin Ben Tercümanım

sanırım yedek subay çıkanların en az yarısı polatlı'ya gidiyor ben dahil. çok fazla sayfa var yoksa polatlı'ya gidenlerden isim listesi yapardım.
    branş'ımda mütercim tercümanlık yazıyor, meslekçi olacağım anlamına mı geliyor bu? bu arada komando olmak ister misiniz sorusuna da evet demiştim, normal yedek subaylık çıktı...

Herkes için hayırlısı olsun arkadaşlar.

meslekçisiniz!!! 18 günlük acemilik sonra iş vakti :)
  • Kuvveti :Kara Kuvvetleri Komutanlığı
    Sınıfı :PİYADE
    Statüsü :Kısa Dönem Er
    Branşı :-
    İlk Katılışını Yapacağı Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi :MEBS Okl. ve EM K.lığı MAMAK ANKARA
    İlk Katılışını Yapacağı Tarih :12.04.2013
    Temel Eğitimini Müteakip Katılış Yapacağı Esas Birliği / Görev Yeri :Kr. Hvcl. K.lığı 1'inci Kr. Hvcl. A. K.lığı GÜVERCİNLİK ANKARA

Aynı yere düşen arkadaşlar olursa tanışmak isterim
    https://www.facebook.com/recebow
  • manisa kahisardan katılıyorum .. acemelik bornova usta birliği burssa il jandarma..:) acemilik aynı yer.. görüşürüz orda..:)
  • Adı ve Soyadı ŞEREF ÇORAPÇIOĞULLARI
    Kuvveti Kara Kuvvetleri Komutanlığı
    Sınıfı Tank
    Statüsü Yedek Subay
    Branşı M60 T TNK.TK.K.
    İlk Katılışını Yapacağı Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi ZH. BRL. OKL. VE EĞT. TÜM. K.LIĞI
    ANKARA ETİMESGUT

Selçuk Üni. Kimya mezunuyum bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hobojoe -- 10 Nisan 2013; 3:43:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ens1910

antalya il jandarma komutanlıgı hakkında bılgısı olan varmı

otogardan taksiyle 5-10 dakika kolayca bulursun akdeniz üniversitesinin hemn karşısındadır hayırlı teskereler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sdumurat

quote:

Orijinalden alıntı: chewrim

k.d

acemilik:1'inci P. Eğt. Tug. K.lığı MANİSA

usta birlik : 5'inci Kor. İs. A. İs. Svş. Tb. 1'inci İs. Svş. Bl. K.lığı
    PINARHİSAR KIRKLARELİ

ilk katılım:1'inci P. Eğt. Tug. K.lığı MANİSA
    Temel eğitim: 1'inci P. Eğt. Tug. 3'üncü P. Eğt. Tb. K.lığı MANİSA
    Iletişim:05447252473
    Murat

bende varım
  • aynen kardo bende edirneden geliyorum çok rahat yere denk geldik çaktırma jandarma her zaman rahattır
  • Bakim sinifi olanlar ozelden ya da burdan istediklerini sorabilirler. 25. Muht. Osmaniye Toprakkaleye gelen torunum yokmu ya

• ahmet goral unutma belki aynı koğusta oluruz..:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: TrakyaPellet

aynen kardo bende edirneden geliyorum çok rahat yere denk geldik çaktırma jandarma her zaman rahattır

hele sen bi acemiligi bitirde, usta birliginde bu sözunu hatirla jandarma rahatmi :) 349 ksd jandarma er maraştan selamlar gelinde gidelim artik :) son 35 gun

• 
Sayfa: önceki 689690691692693
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.