Şimdi Ara

351. DÖNEM (NİSAN 2013) KD. ve YD. SUBAY ADAYLARI [441 YÜREKLİ ASKER !!!] (402. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.642
Cevap
137
Favori
685.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 400401402403404
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: noxite

quote:

Orijinalden alıntı: hayaldenizi60

quote:

@hayaldenizi60

yok be abi 3 haneli sifrenin neyini unutucan. sadece valizin icin kullanıcaksın onu zaten temiz corabımı atletimi araklamasınlar diye :D

yok unutulmaz zaten. valla ben 92 mükellefimin tc sini ezberlemişimki 3 hane vız tırız. ben bot içinde düşünüyorum bazı arkadaşlar gerekli dedi o yüzden.

http://images.gittigidiyor.com/3234/YESIL-KUNDURA-SU-GECIRMEZ-ASKER-BOTU-45-NUMARA__32348323_0.jpg

asker botunuz bundan olucak hocam. bununda arka ust tarafında tutma yeri varmı bilmiyorum kıslıkta vardı da. bunda da varsa. kilidim metal tarafı uzun olanı tercih etmen gerekir. yani kitleme borusu varyao kısmı.cunki botu nbaska kilit takılıcak yeri yok bide bagcıgın gectigi yer var onları ic taraftan birbirine yan yana getirip yapabilirsiniz oda yine uzun bi kilit olması lazim bide ufak.

http://hirdabaz.com/index.php?route=product/product&filter_name=K%C4%B0L%C4%B0T&product_id=828 bı nasıl bot için

veya anahtarlı içinde

http://hirdabaz.com/index.php?route=product/product&path=303&product_id=91 bu olabilir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: SINAN42

quote:

Orijinalden alıntı: assistance07

arkadaşlar sınava sadece sarı zarf ve kimlikle mi gidiyoruz ? herşeyi sordum görevliye bunu sormadım fotoğraf vs götürmeye gerek var mı acaba

Zarf ve kimliğin yeterli kardeşim kurşun kalem ve siyah tükenmez de yanında bulunursa iyi olur cep telefonu falan götürme götürsen bile emanete bırakmak zorunda kalıyosun ve kalabalık oldugundan sınava girmen zaman alabiliyor

sağolasın.Cep telefonunda sıkıntı olacak bize galiba :( aynı veya yakın şehirde değilde antalyadan izmire sınava gidiyoruz.telefonu mecbur alacam yanıma :(
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: acemi_16

quote:

arkadaşlar sınava sadece sarı zarf ve kimlikle mi gidiyoruz ? herşeyi sordum görevliye bunu sormadım fotoğraf vs götürmeye gerek var mı acaba

4 tane vesikalık dediler bana sonra geri gönderirler benden söylemesi

şubelerde bile standart yok demek ki :) banada sarı zarf ve kimlik dediler.bilgin için sağol gideyim fotoğrafçıya 16 tane çekineyim şimdi kalkıp 4 değil 14 tane getirecektin vs diyebilirler.Aslıyla beraber 10 ar tane de kimlik ve diploma fotokopisi de götürmek de lazım

aynen kardeşim sen de benim gibi tedbiri elden bırakmıyosun askeriye sonuçta mantık sıfır
  • quote:

Orijinalden alıntı: ms9081

quote:

Orijinalden alıntı: hillshade

quote:

Orijinalden alıntı: ms9081

quote:

Arkadaşım sınıfımdan 20 kişi agustosta askere gitti hadi diyelimki diplomayı hemen alamadın durumunu belirtir geçici mezuniyet belgesi alırsın yine agustosa yetişirsin.Neye dayanarak kasım dedin anlamış değilim. 15 mayısta başlayıp o gün bitmiyor ya. Her üniversitenin mezuniyet tarihi farklıdır ayrıca o yüzden genelleme yapmak dogru değil

Dostum geçen sene mezun olanlar elbette ağustos da gidebildiler çünkü 30 hazirana kadar mezuniyet diploman ya da geçiçi mezuniyet belgesi veriyorlar sana. Celp dönemleri bu sene ağustos ayından itibaren değişti. Hiç bir kurum hala öğrenciyken size geçiçi mezuniyet belgesi vermez veremez. 15 mayıstan önce de dönemi bitiren hiçbir okul yok. Dolayısıyla her halükarda celp dönemi kaçırılmış olacak.15 mayısta başlamıyor 15

BUYRUN SİZE MSB ASKER ALMA DAİRESİ BAŞKANLIĞ�ININ RESMİ DUYURUSU

DUYURU

1. Ağustos 2013 yedek subay celbinden itibaren yedek subay celp dönemleri tıp doktoru ve karışık sınıf ayrımı yapılmaksızın yılda dört celp olarak düzenlenmiştir.

2. Bu kapsamda Ağustos 2013 yedek subay celbi için erken sevk müracaatları ve sevk tehir iptal işlemleri 15 Mayıs 2013 tarihine kadar kabul edilecektir.

Üşengeç olmayın armut piş ağzıma düş misali. Biraz araştırın elinizde internet var her imkan var sitelere güvenmeyen arasın şubesini öğrensin. Lütfen kimseyi yanlış yönlendirmeyin benim arkadaşlarım gitti falan diye..

Dostum :) Bu duyuruyu ilk yayınlandığı gün gördüm ben. O konuda bir sıkıntı yok. Gel gelelim az önce askerlik şubesini aradım iyice kafamı karıştırdılar :( Haziranda mezun oluyorum, Ağustosta gidebilir miyim dedim. Evet dedi adam. Daha sonra 15 Mayısta erken sevk için sürenin biteceğini söyledim. O sizi ilgilendirmiyor dedi :S:S:S:S

O adam sanırım hatları karıştırdı Nasıl bizi ilgilendirmez o sanırım senin uzun dönem yapacağını falan düşündü. Ona da suc bulmak istemiyorum iş yükünden dolayı kafası karışık olabilir. Üni mezunu herkes yedek subay adayı olarak görülür ve bu celp dönemleri de yedek subay adayları içindir. 1. dereceden bilgi alma mekanizmasının böyle yanlış yönlendirmesi çok saçma

Mantık aramama konusu sanırım daha başvuru aşamasından itibaren başlıyor :) Aslında neden 15 Mayıs'a çekilde hala bir fikir yürütemiyorum ben. Senin bu konudaki yorumun nedir ? Şöyle olsa daha iyi olamaz mıydı ?

erken sevk müracat tarihleri
    -------------------------------------------
    ağustos celbi -1 nisan- 30 haziran

kasım celbi - 1 temmuz - 30 eylül

subat celbi - 1 ekim - 31 aralık

mayis celbi - 1 ocak - 31 mart
  • Asker saati arayanlara uygun fiyata kesinlikle orjinal casio asker saati werebilirim.iletişim pm .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

4 tane vesikalık dediler bana sonra geri gönderirler benden söylemesi

şubelerde bile standart yok demek ki :) banada sarı zarf ve kimlik dediler.bilgin için sağol gideyim fotoğrafçıya 16 tane çekineyim şimdi kalkıp 4 değil 14 tane getirecektin vs diyebilirler.Aslıyla beraber 10 ar tane de kimlik ve diploma fotokopisi de götürmek de lazım

aynen kardeşim sen de benim gibi tedbiri elden bırakmıyosun askeriye sonuçta mantık sıfır

aynen öyle arkadaş yol parası da 50 lira verdiler.gidiş geliş otobüsle 100 lira ayrıca gaziemire ne kadar bilmiyorum hadi 20 de ona gitse 120 lira.yemesek içmesek 120 lira gidiyor kafadan.Üstüne acemi birliğine giderken para vermeyeceklermiş.Askerde olan arkadaşlar bu sınavın mantık aramamak konusunda bir alıştırma olduğunu söylüyorlar.Daha gitmeden idrak etmeye başladım vaziyeti
  • quote:

Orijinalden alıntı: atoxi

Asker saati arayanlara uygun fiyata kesinlikle orjinal casio asker saati werebilirim.iletişim pm .

kaç para
  • quote:

quote:

quote:

quote:

@hayaldenizi60

yok be abi 3 haneli sifrenin neyini unutucan. sadece valizin icin kullanıcaksın onu zaten temiz corabımı atletimi araklamasınlar diye :D

yok unutulmaz zaten. valla ben 92 mükellefimin tc sini ezberlemişimki 3 hane vız tırız. ben bot içinde düşünüyorum bazı arkadaşlar gerekli dedi o yüzden.

http://images.gittigidiyor.com/3234/YESIL-KUNDURA-SU-GECIRMEZ-ASKER-BOTU-45-NUMARA__32348323_0.jpg

asker botunuz bundan olucak hocam. bununda arka ust tarafında tutma yeri varmı bilmiyorum kıslıkta vardı da. bunda da varsa. kilidim metal tarafı uzun olanı tercih etmen gerekir. yani kitleme borusu varyao kısmı.cunki botu nbaska kilit takılıcak yeri yok bide bagcıgın gectigi yer var onları ic taraftan birbirine yan yana getirip yapabilirsiniz oda yine uzun bi kilit olması lazim bide ufak.

http://hirdabaz.com/index.php?route=product/product&filter_name=K%C4%B0L%C4%B0T&product_id=828 bı nasıl bot için

veya anahtarlı içinde

http://hirdabaz.com/index.php?route=product/product&path=303&product_id=91 bu olabilir...

http://hirdabaz.com/index.php?route=product/product&path=303&product_id=91

dostum almanız gereken kilit bu ama digeri de olur
  • quote:

quote:

Asker saati arayanlara uygun fiyata kesinlikle orjinal casio asker saati werebilirim.iletişim pm .

kaç para

https://m.sahibinden.com/classifiedDetail.html?id=119744184&type=active&rnd=4207

Foruma özelde : 9.90tl

• quote:

quote:

quote:

kaç para

https://m.sahibinden.com/classifiedDetail.html?id=119744184&type=active&rnd=4207

kargoyu sen mi çekcen
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sercan76

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hakmer

quote:

Orijinalden alıntı: sercan76

quote:

Orijinalden alıntı: hakmer

quote:

Orijinalden alıntı: .Hector.

Arkadaşlar bilen birisi şu sınav tarihlerini net olarak yazabilirmi acaba? Senede kaç kere oluyor? Haziranda mezun olan kişi için en yakın sınav tarihi ne zamandır.

haziranda mezunsan agustos döneminde gidersin en erken

Dostum benim bildigim kadarıyla haziranda mezun olan birisi agustosta gidebilir, çünki mesela bizden bahsediyim , biz nisanda gitmek için en geç 28 şubat ta karar aldırdık yani nisanda gitmek isteyen birisi 1 ay öncesinden karar aldırması gerekiyor (mart ayı içindede sarı zarfı aldık), ben defalarca askerlik şubeyi arayıp sordum, birdahaki celp dönemi agustos için en son başvuru tarihi haziran ayının sonudur, temmuz ayında sarı zarfı almak için ugraşırız, süreç böyle işliyor... mesela benim okul bizi 4 temmuzda mezun etmişti, şu 4 günden dolayı agustos celp dönemini kaçırmıştık, benim arkadaşlarım aralık ayına kadar beklediler... şu anki sistemde senede 3 celp dönemi var aralık nisan ve agustos, ancak önümüzdeki agustos ayından itibaren celp dönemlerinin 4 e çıkarılması düşünülüyormuş.

Böyle durumlarda okuldan geçici mezuniyet belgesi isteyebiliyorsun durumunu belirtip

Hocam 15 Mayıs erken sevk için son başvuru tarihi, nasıl olacak haziranda mezun olanlar için ? Eğer şimdiden belge veriyorlarsa biz de gidip isteyelim :D Son dönemimdeyim ben de Ağustosta askere gitmeyi düşünüyordum. Ama ne yazıkki gidemiyorum 15 Mayıs yazdığı için. Ya da en azından ben kendi kendime öyle bir yorum yapıyorum :S

Beyler en dogru bilgiyi askerlik şubesinden alabilirsiniz, askerlik şubesini telefonla arayın derdinizi anlatın yardımcı oluyorlar.

Kardeş Askerlik Şubesini aradım açmıyorlar çok denedim. Sizin bildiğiniz telefonunu açan bir şube varsa onu arayayım :)

Dostum
    Ben bakırköy ve bahçelievler (yenibosna) şubesini aradıgımda istedigim bilgiyi edinmiştim. Avcılar şubeyide ara bence.
  • BUNE ARKADAŞ GÜLMEKTEN BİHAL OLDUM

• çok az kaldı !!!

Tercih: Yedek Subay
    İkamet: İstanbul
    Kütük: Eskişehir
    Bölüm: Ege Üni. Gıda Mühendisliği
  • quote:

quote:

quote:

quote:

kaç para

kargoyu sen mi çekcen

tekzende 19.90 kargo bedava

• beyler bu kısa uzun seçimini sınav günü değiştirebilyormuyuz?
  • Abim astsubay. Bu bot konusunda ondan bir fikir alabilirim sanırım :)

Web sitelerim helak olacak ona üzülüyorum...

Birde acemilik de usta birliğinde internet salonları falan var mı? Buralarda yoğunluk nasıl kural şart var mı. Max 30 dk oturabilirsin gibi. Bunun yanı sıra kantine acemilikde neden az gidebiliriz bunu anlamdım. Aç mı kalacaz?

• quote:

Orijinalden alıntı: unikonstanz

beyler bu kısa uzun seçimini sınav günü değiştirebilyormuyuz?

evet yanınıza silgi almayı unutmayın :)

• quote:

GEÇMİŞ YILLARDAAN BALIKESİR BAKIM OKULUNDA SINAVA GİREN VARMI ARKADAŞLAR İLK GÜN ÇOK KALABALIK OLUR MU Kİ?

slm tertip bende balıkesirde sınava giricem bandırmadan :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: saimgk

quote:

GEÇMİŞ YILLARDAAN BALIKESİR BAKIM OKULUNDA SINAVA GİREN VARMI ARKADAŞLAR İLK GÜN ÇOK KALABALIK OLUR MU Kİ?

slm tertip bende balıkesirde sınava giricem bandırmadan :)

ilk gün geceden 2 gibi gitmen gerekiyo yığılma oluyor. 2 . gün iyidir bence
  • 12 sine az kaldı yumurta yaklaşıyor beyler durumlar nasıl
  • 
Sayfa: önceki 400401402403404
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.