Şimdi Ara

351. Dönem 1'inci P. Eğt. Tug. K.lığı Manisa (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
167
Cevap
3
Favori
14.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Eğitim Merkezi
    1'inci P. Eğt. Tug. K.lığı
    MANİSA

Temel Eğitimini Müteakip Katılış
    Yapacağı Esas Birliği / Görev Yeri
    39'uncu Mknz. P. Tüm. 39'uncu Top. A. 3'üncü Top. Tb.
    K.lığı
    KIBRIS
  • beyler manisada yemin töreni ne zaman olur, kıbrısa gidecekler için en önemli nokta bu uçak bileti için!
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_ozgurr

Kuvveti -------------------- Kara Kuvvetleri Komutanlığı
    Sınıfı ------------------ PİYADE
    Statüsü -------------- Kısa Dönem Er
    İlk Katılışını Yapacağı Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi ----- 1'inci P. Eğt. Tug. K.lığı MANİSA
    Temel Eğitimini Müteakip Katılış Yapacağı Esas Birliği / Görev Yeri ---- 23'üncü Mot. P. Tüm. 23'üncü Mot. P. A. K.lığı SAMANDIRA İSTANBUL

BEN TRABZONDAN HASAN. 0537 484 02 55. TRABZONDAN AYNI YERE GİDECEK ARKADAŞLARLA HABERLEŞELİM.
    HEPİMİZE HAYIRLI OLSUN. ALLAH HEPİMİZİ AİLELERİYLE KAVUŞTURSUN.

Kuvveti -------------------- Kara Kuvvetleri Komutanlığı
    Sınıfı ------------------ PİYADE
    Statüsü -------------- Kısa Dönem Er
    İlk Katılışını Yapacağı Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi----- 1'inci P. Eğt. Tug. K.lığı MANİSA
    Temel Eğitimini Müteakip Katılış Yapacağı Esas Birliği / Görev Yeri ---- 4'üncü Mknz. P. Tug. Loj. Des. K.lığı Bkm. Brl. Geri Des. Bl. K.lığı KEŞAN EDİRNE

•  351. Dönem 1'inci P. Eğt. Tug. K.lığı Manisa
     351. Dönem 1'inci P. Eğt. Tug. K.lığı Manisa

• Sınıfı İKMAL
    Statüsü Kısa Dönem Er
    Branşı -
    İlk Katılışını Yapacağı Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi 1'inci P. Eğt. Tug. K.lığı MANİSA
    İlk Katılışını Yapacağı Tarih 12.04.2013
    Temel Eğitimini Müteakip Katılış Yapacağı Esas Birliği / Görev Yeri K.K. Loj. K.lığı İkm. K.lığı 31'inci İkm. Mrk. Loj. Des. K.lığı Emn. ve Mhf. Bl. K.lığı
    AKŞEHİR KONYA

ustası akşehir olan yok mu arkadaşlar?
  • 1'inci P. Eğt. Tug. K.lığı MANİSA
    55. Mknz KIRKLARELİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gsserhat -- 10 Nisan 2013; 2:21:45 >
  • İlk Katılışını Yapacağı Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi : 1'inci P. Eğt. Tug. K.lığı MANİSA
    Temel Eğitimini Müteakip Katılış Yapacağı Esas Birliği / Görev Yeri : 1'inci Zh. Tug. K. Yrd. Mknz. P. Tb. K.lığı BABAESKİ KIRKLARELİ
  • Kuvveti Kara Kuvvetleri Komutanlığı
    Sınıfı PİYADE
    Statüsü Kısa Dönem Er
    Branşı -
    İlk Katılışını Yapacağı Sınıf Okulu /
    Eğitim Merkezi
    1'inci P. Eğt. Tug. K.lığı
    MANİSA
    Temel Eğitimini Müteakip Katılış
    Yapacağı Esas Birliği / Görev Yeri
    66'ncı Mknz. P. (Barış Gücü) Tug. K. Yrd. 2'nci Mknz. P. Tb. K.lığı BAŞTABYA İSTANBUL

66'ncı Mknz. P. (Barış Gücü) Tug. K. Yrd. 2'nci Mknz. P. Tb. K.lığı BAŞTABYA ile ilgili bilgisi olan var mı?
  • ACEMİ B.: 1'inci P. Eğt. Tug. K.lığı MANİSA
    USTA B.:66'ncı Mknz. P. (Barış Gücü) Tug. K.lığı TOPKULE İSTANBUL

İKAMETGAH: ORDU/ÜNYE
    BÖLÜM:HUKUK
  • Sınıfı TOPÇU
    Statüsü Kısa Dönem Er
    Branşı -
    İlk Katılışını Yapacağı Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi 1'inci P. Eğt. Tug. K.lığı
    MANİSA
    Temel Eğitimini Müteakip Katılış Yapacağı Esas Birliği / Görev Yeri 55'inci Mknz. P. Tug. K. Yrd. Top. Tb. 4'üncü 203/37 mm K/M Ob. Bt. K.lığı
    KIRKLARELİ
  • ÇORUM'dan gidecek varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Advocatus

ACEMİ B.: 1'inci P. Eğt. Tug. K.lığı MANİSA
    USTA B.:66'ncı Mknz. P. (Barış Gücü) Tug. K.lığı TOPKULE İSTANBUL

İKAMETGAH: ORDU/ÜNYE
    BÖLÜM:HUKUK

İSMİM MUHAMMED
  • kıbrıs hava savunma olarak kimseler yok....
  • manisa tertiplerim sınıfı ulaştırma er olup Usta Birliği 2.Ulaştırma ağır oto taburu/METRİS İSTANBUL olan yok mu bi ben mi çıktım :D B sınıfı ehliyetle askeri tır mı sürecem ben :)) bilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tanaykut -- 10 Nisan 2013; 3:04:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VamorteCurtela

Kuvveti Kara Kuvvetleri Komutanlığı
    Sınıfı PİYADE
    Statüsü Kısa Dönem Er
    Branşı -
    MANİSA
    Temel Eğitimini Müteakip Katılış Yapacağı Esas Birliği / Görev Yeri 39'uncu Mknz. P. Tüm. K.lığı
    KIBRIS

İkamet İstanbul Pendik. Nasıl gideceğime henüz karar vermedim ama Perşembe gece 12 gibi çıkarım sanırım. Kıbrıs'a düşenlerle iletişime geçelim.
    https://www.facebook.com/soner.keskin.9216?ref=tn_tnmn

• quote:

quote:

Kuvveti Kara Kuvvetleri Komutanlığı
    Sınıfı PİYADE
    Statüsü Kısa Dönem Er
    Branşı -
    MANİSA
    Temel Eğitimini Müteakip Katılış Yapacağı Esas Birliği / Görev Yeri 39'uncu Mknz. P. Tüm. K.lığı
    KIBRIS

İkamet İstanbul Pendik. Nasıl gideceğime henüz karar vermedim ama Perşembe gece 12 gibi çıkarım sanırım. Kıbrıs'a düşenlerle iletişime geçelim.
    https://www.facebook.com/soner.keskin.9216?ref=tn_tnmn

şimdi p.m attım...

• Beyler geçmiş olsun şuanda Manisada 349 dedenizim izindeyim :D Hiç hoş şeylerle karşılaşmayacaksınız. Sigara içenler karton karton götürsün+ tuvalet kağıdı ve tıraş takımınızı kesin ihmal etmeyin. Kantini unutun yemeklerle doymaya çalışın. Atacağınız sloganlar "pim çek bomba at, ne mutlu Türküm diyene, Vatan sana canım feda, aslanlar kaplanlar canavar bunlar hey." alay marşı, akdeniz marşı, izmir marşı falan filan 7/24 bağırtacaklar. Ağır spor falan yok hatta hiç yok. Tuvalete çekpas atmaya alışırsınız :D Eğitim çavuşu olarak Manisayı hiç tavsiye etmiyorum şafak 40 izinden sonra tabi:) Bu arada kayıt için Batı Kışla 2 numaralı nizamiye ye gideceksiniz. Magnesianın karşısındaki 1 numaralı nizamiyede ziyaretçi parkı var oraya bol bol çıkmaya çalışın. Eğitim çavuşlarınızın hepsi sizin gibi kısa dönem Üniversite mezunlarıdır onları üzmezseniz yararınıza olur. Devrecilik zart zurt zaten yok. Aşırı kalabalık olacak onu söyleyim. Haricen soru varsa alırım. Hoşgeldiniz biletler :)

• Sınıfı İSTİHKAM
    Statüsü Kısa Dönem Er
    Branşı -
    MANİSA
    Temel Eğitimini Müteakip Katılış Yapacağı Esas Birliği / Görev Yeri 39'uncu Mknz. P. Tüm. İs. Svş. Tb. K.lığı
    KIBRIS

Acemiliğimiz tam olarak kaç gün sürecek?

Acemiliğin süresi için sınıfımızı bir önemi var mı?
  • Sorum olacak arkadaşlar,askerlikle ilgili pek bilgim olmadığımdan garipsenebilir.

Acemiliğimiz Manisa'ya çıktı,burada eğitimi tamamlayınca Kıbrıs'a biz mi gideceğiz yoksa askeriye mi karşılayacak yolu?Yani biletlerimizi biz mi alacağız?

Bu arada yerimi tekrar yazayım belki usta birliği birlikte olan görür.
    1'inci P. Eğt. Tug. K.lığı MANİSA
    9'uncu Mknz. P. Tüm. 39'uncu Top. A. 4'üncü Top. Tb. 1'inci 155/24,5 mm Çek. Ob. Bt. K.lığı KIBRIS

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haymatloshan -- 10 Nisan 2013; 10:15:59 >
  • Merhaba arkadaslar,

Usta birligi kisminda da Manisa yaziyor, dagitimda KIBRIS'a cikma ihtimali var midir? Çünkü manisa mrk komutanligi Kibris'ta da varmis.

Serhad ŞENGÜL

Sınıfı PİYADE
    Statüsü Kısa Dönem Er
    Branşı -
    MANİSA
    Temel Eğitimini Müteakip Katılış Yapacağı Esas Birliği / Görev Yeri MANİSA Mrk. K.lığı K.lığı
    MANİSA
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.