Şimdi Ara

350tl civarı tel tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    3mp ve üstü kamerası olsun
    3" ve üstü ekran
    sağlam olmalı

bu kadar onun dışında bir kriterim yok

bu fiyatlara sony xperia E varhttp://www.hizlial.com/sony-xperia-e-beyaz/10194936
    gerçi bir çok sitede fiyatı 450-500 neden öyle anlamadım

bu telefon nasıldır başka önerileriniz nelerdir acaba

• Kardeşim o fiyata alıcağın andorid 512 mb ramlı olur ve kısa süre sonra kasmalar başlar sen istersen sadece arama yap yaşadım gördüm aksi çıkmadı hiç.
    Benim sana önerim ya 150 daha koy Lumia 620 al.Yada 3.inc ekranlı 5 mp kamera ve flaşlı kasası ve camıda gayet sağlam olan Nokia Asha 503'dür.
    http://www.vatanbilgisayar.com/asha-503-akilli-telefon-siyah.html?gclid=CNDrx8WP0b4CFUTlwgod9oQA1A
  • galaxy ace

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: greengold

galaxy ace

Bu telefonu kullandım kasıyor tavsiye etmem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skiwer -- 29 Mayıs 2014; 16:30:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skiwer

quote:

galaxy ace

Adamın parasını çöpemi attıracaksın yazık günah kullandım kendim gördüm 1 hafta sonra kastı sadece facebook kullanımına.Rütbe yapmak için milletin ekmeğiyle oynuyorsunuz.

bilip bilmeden konuşmayın 3 sene kullandığım telefonu önermekteyım
    ace ten darbe yemişsıniz anlaşılan
    rütbeylede işim olmaz

• Orijinalden alıntı: greengold

galaxy ace

rütbeylede işim olmaz

Vallaha birtek senden duydum kasmıyor lafını.Çevremde 5-6 kişide var hepsinde kasıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skiwer -- 29 Mayıs 2014; 16:30:29 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

galaxy ace

Adamın parasını çöpemi attıracaksın yazık günah kullandım kendim gördüm 1 hafta sonra kastı sadece facebook kullanımına.Rütbe yapmak için milletin ekmeğiyle oynuyorsunuz.

rütbeylede işim olmaz

Vallaha birtek senden duydum kasmıyor lafını.Çevremde 5-6 kişide var hepsinde kasıyor.

kasan 1 model hepsinde kasmayabilir

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

galaxy ace

rütbeylede işim olmaz

kasan 1 model hepsinde kasmayabilir

İstisnalarda kaideyi bozmaz.

• Ikinci el telefonlara bakmanızı öneririm.

• ne yaparken kasıyor, çünkü eşim pek uygulama kullanmayacak, facebook twitterda yok

nokia ya marka olarak sevmiyorum almayı düşünmüyorum,

galaxy ace in özellikerine baktım az önce ama işlemcisi 800Mhz, android 2.2, sonyden tek üstün yanı kamera 5mp, oda çok önemli değil bence 3ün üstü yetiyo
    ace le aynı fiyata galaxy trend var, onun ekranı 4 inch, işlemcisi 1 ghz

bu fiyatlara sony yerine Huawei veya ZTE tavsiye edermisiniz? ama dediğim gibi sağlamlık en önemli kriterim
  • teli görmeden almak istemiyorum, gaziantepte olduğum için sahibinden satan nadir, telefoncularda zaten tutturabildiğine fiyat çekiyorlar, düşünemiyorum, ama bir bakıcam satış sitelerine sahibinden antepte satan varmı diye, bu fiyata 2. el ne alınabilir
  • arayüzde gezerken kasacak rehberi açarken kasacak en ufak bir şey yapmak isterken kasacaka ace falan alma sakın ya 500 civarı xperia m al ya da wp8 telefonlara yönel
  • tr-enigma T kullanıcısına yanıt
    yani teli aldığımızda mı böyle olur diyosunuz, yoksa çok uygulama yüklersek filanmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: salla_gitsin

yani teli aldığımızda mı böyle olur diyosunuz, yoksa çok uygulama yüklersek filanmı

alırsın telefonu 1 ay sonra hiç bir şey yüklemesen bile kasar donar şişer sinirini bozar yani onu diyoruz android hem de samsung alınacak telefon değil
  • quote:

galaxy ace

Ace mi ama allahim resmen paranla eziyet görüyorsun kesinlikle kesinlikle alma

• Xperia E alınır.
  • ace düşünmüyorum zaten ben xperia E düşünüyorum, budamı kasar, küçük kızımın fotoğrafını çekmek müzik dinlemek için sadece
  • quote:

ace düşünmüyorum zaten ben xperia E düşünüyorum, budamı kasar, küçük kızımın fotoğrafını çekmek müzik dinlemek için sadece

512 mb ram olduğu için yine bir müddet sonra kasma yapar ama samsung kadar kasmaz eğer bütçe artıramıyorsanız alınabilir
  • tr-enigma T kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim, sanırım 2 ay erteleyip biraz bütçe yükseltmem daha mantıklı olacak
  • quote:

teşekkür ederim, sanırım 2 ay erteleyip biraz bütçe yükseltmem daha mantıklı olacak

evet daha doğru tercih olur 500 tl civarına xperia m ve lumia 525 var bütçe artırında 2 cihaz da sizi mutlu eder
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.