Şimdi Ara

3500TL'Ye ssdli, günlük laptop

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

ssdli günlük işlerimi halledebileceğim (banka uygulamaları, skype, instagram,twitter, film vs.) çok ağır olmayan bir laptop arıyorum. oyun oynanmayacak.

görüşlerinizi bekliyorum.

• Merhaba. 2000 TL'den fazla etmeyecek celeron işlemcili bilgisayarlar bile 3500 TL fiyatlara çıkmış. Eğer 15" gibi bir ekrana ihtiyacınız yoksa hiç laptop almayıp direkt Ipad 7. nesil almanızı tavsiye ederim. Dediğiniz işlerin hepsi için yeterli olur. İleride satacak olursanız muhtemelen aldığınız fiyatın bile üstünde satarsınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • konu takip

• Gece amazona hpnin vardı 256 asd i3 4gb ram

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu laptop'u kaçırmayın derim. F/P olarak çok iyi. Bilgisayarlar ateş

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B08H8VW453/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

AMD Ryzen 3 3250U, 8 GB RAM, 512 GB SSD, 15.6 inç HD, Freedos
  • secret02 S kullanıcısına yanıt
    Siz baktığınızda da 4000 tl miydi?

• Evet 4000 TL idi bugün alayım dedim fiyat artmış .Ne alıcaz bilmiyorum.

• Rosarian kullanıcısına yanıt
    Evet 4000 TL idi artmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi secret02 -- 22 Eylül 2020; 18:14:40 >
  • 2. El düşünürseniz özelden yazın link göndereyim

• Derebey44 kullanıcısına yanıt
    Bence donanımsal olarak en üstün işlemcili ve mümkünse freedos alıp ssdyi sonradan ekleyin tertemiz olur. Arctic mx 4 macun veya mastergel pro macun alın ısınma sorununda kullanırsınız.
  • Bu paraya notebook alıp paranızı çöpe atmayın. Ryzen 5 apulu bir sistem toplayın çok daha uzun ömürlü ve çok daha performanslı olacaktır. Yardımcı olabilirim toplama konusunda. Kendime daha yeni topladım baya bir hakim oldum konuya.
  • kobra16 kullanıcısına yanıt
    işim nedeniyle yanımda da taşımam gerekiyor hocam, yoksa rx 5700 lü sistemimi sattım geçen hafta. Masaüstü her zaman daha uygun tabiki. benim yanımda taşımam gerekiyor malesef.
  • Celeron pentium işlemci bile alınmıyor. Piyasa berbat halde. 2 hafta önce ryzen 5, i5 falan alınıyordu 4 bin civarına. 2. ele yönelmek zorundasınız bu bütçe ile.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.