Şimdi Ara

35000TL'ye kadar araç tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
1.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Başlıkta 35000TL'ye kadar yazsam da aslında 30.000 lira civarı bir araç bakıyorum. 24 yaşındayım ve ilk arabam olacak. Malum sitede marka model ayrımı yapmadan fiyat, km (max. 180.000) ve manual vites seçenekleriyle filtrelediğimde 45 sayfa kadar sonuç çıktı, üşenmedim hepsine baktım . Anladığım, bu paraya benim alabileceğim arabalar 206, 207, 307, C3, C4 ve punto. Aslında clio, rio tarzı araçlar da var fakat eli yüzü de biraz düzgün olsun istiyorum. Aralarında en çok beğendiklerimse 307 ve C4 oldu fakat tek kişi bineceğim için daha küçük bir araç da mantıklı olabilir. Aracı Bursa'da işe gidip gelmek için (Git gel ortalama 20km) kullanacağım, trafiğe girmeyeceğim. Dizel, benzin, lpg farketmez. Manual vitesli, çok fazla kronik sorunu olmayan bir araca ihtiyacım var.
    Araç önerilerinizi ve alttaki araç (neden böyle ucuz anlayamadım) hakkında düşüncelerinizi bekliyorum
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-subaru-2008-model-subaru-impreza-1.5-awd-ozel-plakali-lpg-li-temiz-404589175/detay

• Verdiğiniz linkteki aracin 2.el.piyasasi yok o yuzden ucuz.Cok fazla bilinen bir araba değil

307 ve C4 bahsetmişsin

Sana tavsiyem 307 yi direk ele cunki fazla kronik pronlemi var

C4 kullandim bir sure hic bir sorunla karsilasmadim temizini o praya zor bulursun ama bulursanda kacirma konfor,yakit tuketimi surus zevki iyidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • C3 demişsiniz ve c4 demişsiniz

C4 varken neden c3 alasın ki hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: -Uzumaki Naruto-

C3 demişsiniz ve c4 demişsiniz

C4 varken neden c3 alasın ki hocam?

Şöyleki, o paralara C4'ün temizini alamayacağımı anlarsam C3 de düşünebilirim. Yanı şu an kendimi yakın hissettiğim bir araba yok. Sadece bu paraya alınabilecek ve tip olarak da fena olmayan arabaları yazdım sadece. Şu an tüm önerilere açığım
  • quote:

Orijinalden alıntı: __GeneraL__

Verdiğiniz linkteki aracin 2.el.piyasasi yok o yuzden ucuz.Cok fazla bilinen bir araba değil

307 ve C4 bahsetmişsin

C4 kullandim bir sure hic bir sorunla karsilasmadim temizini o praya zor bulursun ama bulursanda kacirma konfor,yakit tuketimi surus zevki iyidir.

Peki, 2. el piyasası olmamasının sebebi nedir? Fazla mı yakıyor?
  • Opel corsa 1.3 cdti

Punto evo dynmıc

Fiesta 1,4 tdci titanium

Civic 2005 kasaları

Genel olarak aklıma gelenler bnlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: fcuneyt

quote:

Orijinalden alıntı: __GeneraL__

Verdiğiniz linkteki aracin 2.el.piyasasi yok o yuzden ucuz.Cok fazla bilinen bir araba değil

307 ve C4 bahsetmişsin

Peki, 2. el piyasası olmamasının sebebi nedir? Fazla mı yakıyor?

Fazla yakar Cünki 4 çeker bir araba.. Üstündeki 1.5 motorda yetersiz kaliyor.. Buna bide parca sıkıntisida eklenebilir.

Eğer C4 bulamassan Punto,fiesta gibi araclara bakabilirsin

• O Fiyat aralığında ben de araç bakıyordum sonunda 307 aldım, gayet memnunum, o paraya B sınıfı araç alacağında temiz bir 307 öneririm.
  • araç güzel ama 2. eli olmadıgı için piyasasası az ve ucuz. birde alacaksanız elegance donanımını alınki en azından cruise control olsun.
  • bence honda civic 2002 ve sonrası alabilirsiniz.
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-2004-model-honda-civic-lpgli-sanruflu-orjinal-servis-bakimli-438742192/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ikaankupeli -- 18 Mayıs 2017; 19:45:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: keppir

O Fiyat aralığında ben de araç bakıyordum sonunda 307 aldım, gayet memnunum, o paraya B sınıfı araç alacağında temiz bir 307 öneririm.

Senin aldığın 307 makyajlı mıydı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fcuneyt

quote:

Orijinalden alıntı: keppir

O Fiyat aralığında ben de araç bakıyordum sonunda 307 aldım, gayet memnunum, o paraya B sınıfı araç alacağında temiz bir 307 öneririm.

Senin aldığın 307 makyajlı mıydı?

evet, 2005 model 1.6 hdi 110bg
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.