Şimdi Ara

35000 tl ile 40000 tl arasında alınabilecek ikinci el araç tavsiyeleriniz 2014 (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
2
Favori
51.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 2004 modell otomatik 80bindeki fiestami gecen yaz degistirmeye karar vemistim .
    bütçe 40 bine kadar. o zamanlar onu mi alsam bunu mu alsam biraz bekleyelim kışa ucuzlar diye diye bu yaz geldi gelecek şimdi almaya araba bulamiyoruz.

en iyi ihtimal benzinli otomatik aurisler var. ama tam otomatikleri 4 ileri mi bilmiyirum.
    mmt zaten sıkıntı diyorlar.

sizce drgistirmeye degermi yoksa beklemeli mi. !?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan_n

2004 modell otomatik 80bindeki fiestami gecen yaz degistirmeye karar vemistim .
    bütçe 40 bine kadar. o zamanlar onu mi alsam bunu mu alsam biraz bekleyelim kışa ucuzlar diye diye bu yaz geldi gelecek şimdi almaya araba bulamiyoruz.

en iyi ihtimal benzinli otomatik aurisler var. ama tam otomatikleri 4 ileri mi bilmiyirum.
    mmt zaten sıkıntı diyorlar.

sizce drgistirmeye degermi yoksa beklemeli mi. !?

hocam bende uzunca bir süredir araştırıyorum fakat fiyatlar çok yüksek bence bir müddet daha beklemekte fayda ekonomide allak pullak elinizdeki parayı bence euro yada dolar yapın beklesin derim :) fiyatlar yüksek olup ta araçlar temiz olsa yine neyse hem araçlar berbat hem fiyatlar yüksek :) benim gibi uygun aracı kollayın sakın acele etmeyin

• konuyu hortlatıyorum ama günümüz şartlarında bu fiyat aralığında alınabilecek en makul araç konusunda fikirlerinizi almak istiyorum arkadaşlar.

bana en makul polo 1.2 tdi gibi geldi ancak onun hafif dolu olan bluemotion modelinin temizi yok malesef bu fiyata.
  • Hocam şu an kia rio natty ler bayide 41.000 tl
    Bunların fancy modelleri var kianın 2. Eli zayıf olduğu için çok uygun fiyata istediğiniz özelliklerde araca sahip olabilirsiniz

• Merhaba arkadaşlar konuyu takip ettim bilgişer için tşk . Bende bu aralar araç bakıyorum geçici görevle memleketteyim iş ile evimin arasi 50 km az yakacak ve genç işi bir araç arıyorum. Nedersiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.3 Dizel Chevrolet Aveo LTZ derim. Özellikleri manuel vites abs esp tcs hillholder ısıtmalı aynalar, start stop vs. vs. gider. Piyasası temiz olanları 36-39 bin civarı. Arabanın satış piyasası zayıf olduğundan bu fiyata. Şu an sıfırı Türkiyede üretiliyo olsa aynı aracı 45bin den aşağı alamazsınız. Ön yargılı olmayın aracı inceleyin derim. Şiddetle tavsiye ederim...15 yıl boyunca Opel Servisleri Chevrolet Hizmeti vermeyi taahüt etmiştir. Keza Aveo yurtdışında Sonic ismiyle satılmaktadır. Dolayısıyla parça sıkıntısı yoktur.
  • xxeraycanxx X kullanıcısına yanıt
    konu eskiymiş ama hocam hangi aracı aldınız veya aldınız mı merak ettim ?
  • 35.000 ile 40.000 arası önerebileceğiniz araba modelleri nelerdir, ilk arabam olacak.. tavsiyenizi bekliyorum. Teşekkürler, iyi forumlar.
  • quatrros kullanıcısına yanıt
    İki sene olmuş foruma girmeyeli. İki sene önceki soruya yanıt vereyim :) 2015 nisanda 43 bin e astra j edition aldım. Aldığımda 1000km deydi araç. Şuan halen aynı aracı severek kullanmaktayım :D
  • Daha yeni 35.350 TL'ye Fiat Linea 1.4 pop aldım. Hatasız boyasız klima 4 cam otomatik ABS ASR Yokuş kalkış gibi önemli özellikleri var. Daha ne olsun. Bence ideal ekonomik piyasa arabası. HER ŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN.

• ben gelecekten geliyorum :) konuyu baştan sona okudum buraya 35-40 bin arası araç araştırırken uğradım şuan söyleğiniz modellerin hiçbiri o para değil 5-10 bin koyun üstüne :) bu nasıl bir piyasadır anlamadım.ve konuyu hortlatmak istiyorum saygılar.
  • 2014 yılında 35 40 bine focus civic falan filan...

piyasa balon olmuş birinin patlatması lazım....
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.