Şimdi Ara

35000 tl ile 40000 tl arasında alınabilecek ikinci el araç tavsiyeleriniz 2014 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
2
Favori
51.178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fransız'dan korkmasam dizel C4 derim ama alacak olsam bu fiyata Astra J bakarım, tabi biraz fazla yakabilir.

Bu arada 8-10 ay önce 0 km Astra J Sedan Edition 42.500 TL idi, şimdi 2. el olanlarına da neredeyse aynı fiyatı istiyorlar.
  • Civic Elegance 1.6 LPG
  • Lancer diyecektim bende. Biraz kafayi kullanin beyler. Lancerin 2. eli yok deniyor tamam. E dolayisiyla emsallerine gore cok daha ucuza satiliyor. Bi esdeger araclara bakin birde lancere. Kismet olursa civicten sonra dusunuyorum bende. Tutupta hergun arabayi alip satmayacaksiniz. Binmeye almiyormusunuz bunu? E ucuz ne guzel al bin iste. Piyasasi olmamasi benim cok hosuma gidiyor. Zira piyasasi olsaydi bukadar ucuz olmazdi.

Normalde civic derdim ama piyasasi almis basini gitmis. Adamlar komik paralar istiyorlar. Sifirindan fazla para istiyor adam varmi boyle komedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pi -- 12 Nisan 2014; 8:55:00 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxeraycanxx

Öncelikle herkese merhaba. Kısmet olursa 35000 tl ile 40000 tl arasında bir araç almayı düşünüyorum. Öncelikli beklentim aracın en az 2010 model üstü olması ve yagmur sensörü far sönsörü hız sabitleyici çelik cant sis farı vb. özelliklerin araçta bulunması.Ayrıca B segmenti bir araba düşünmüyorum mümkünse C segmenti bir araba almayı planlıyorum. Benzinli ve dizel olması yönünde bir kararım yok. Senelik ortalama olarak 20.000 km yol yapmaktayım ve genellikle şehirler arası uzun yol. Değerli görüş ve tavsiyelerinizi şimdiden bekliyorum. Umarım bu konu ile 2014 yılının ikinci çeyreğinde araba almayı düşünen arkadaşlara da faydalı oluruz. Şimdiden hepinize teşekkür ederim.

Lanceri kesinlikle es geçmeyin
    yine mazda 3
    citroen olabilir
    2009-2010 elegant avensis olabilir 40-43 bin bandında
    cruise olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beyzade0606 -- 12 Nisan 2014; 9:15:24 >

• Lancer ve mazda 3 derim

Megan 1.6 otomatik 2012 de tavsiye edebilirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

hocam kısmet olursa bu benim 5. arabam olacak 27 yaşındayım ve araba konusunda tecrübelerim oldu:) ilk arabam megane 1 1.6 alize daha sonra 2004 ford focus 1 1.6 ghia ondan sonra 2004 corolla hb. terra şu an ise 98 broadway var :) elimdeki ile yetinmeyi bilen biriyim :) bu araçların içinde beni en çok memnun eden focus oldu fakat en masrafsızı da corollay dı gönlüm hep focus tan yana çok sevdiğim begendiğim bir araç fakat alternatifleri degerlendirmekte de fayda var diye düşünüyorum öğretmenim ve parayı kolay kazanmıyorum sonuçta iyi bir tercih yapmak istiyorum :) ilginiz için teşekkürler dizel tercihleri de yabana atmamak lazım fiat linea 1.6 multijet emotion plus gibi kafamı kurcalamıyor değil yani

eğer fiat alırsanız linea değil kesinlikle otomatik vites 1.6 dizel emotion bravo öneririm kırmızı veya beyaz renk sanruf ile güzel olur dediğim gibi eğer olmaz ise hb focus titanium x paket ( sanruf ve xenon var içeriyor) araç gerçekten güzel verdiği zevki biliyormuşsunuz zaten size tavsiyem bu iki araç dışına çıkmayın fransıza hiç bulaşmayın 3 araçlık deneyimim var başınıza bela olur

• xxeraycanxx X kullanıcısına yanıt
    Kardes 2010 civicler yazin 35 40 civariydi o kadar yukseldi mi ? Golf 6 da hakeza..
    1.6 atmosferik benzinde tabi sıkıntı ama lpg uyumlari çok iyi.

• Body kitli bir beyaz yada kırmızı lancer

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Disconnectus_Erectus kullanıcısına yanıt
    hocam civiclerin sadece dream modelini yani en boşunu alabiliyoruz o parayla golf 6 da yine aynı 1.6 trendline yani en boşu 40000tl para verecegim araçta çelik cant bile olmayacak üstelik 15 sene önceki motor teknolojisi olacak sırf vw diye de bunlar göz aradı edilirmi sizce?
  • ensnksr kullanıcısına yanıt
    hocam fiat 1.6 multijet arkadaşımda var çok performanslı muhtemelen bravo ondan daha da iyidir diye tahmin ediyorum aslında bravo tam istediğim gibi bir araç fakat beni tek korkutan ikinci eli
  • quote:

hocam fiat 1.6 multijet arkadaşımda var çok performanslı muhtemelen bravo ondan daha da iyidir diye tahmin ediyorum aslında bravo tam istediğim gibi bir araç fakat beni tek korkutan ikinci eli

Hocam zaten 2. El emsallerinden ucuz alıyorsun her malın alıcısı vardır merak etme eğer ondan çekinirsen focus başkası Yaramaz sana

• quote:

Orijinalden alıntı: ensnksr

quote:

Hocam zaten 2. El emsallerinden ucuz alıyorsun her malın alıcısı vardır merak etme eğer ondan çekinirsen focus başkası Yaramaz sana

evet hocam bana da en mantıklısı focus benzinli titanium gibi geliyor performans olarak tatmin etmeyebilir ama yapacak birşey yok bu paraya bu araba

• quote:

quote:

quote:

evet hocam bana da en mantıklısı focus benzinli titanium gibi geliyor performans olarak tatmin etmeyebilir ama yapacak birşey yok bu paraya bu araba

Yigenimde aynı araç var 2009 focus 1.6 benzinli titanium Sedan daha 25 binde tüp hiç takılmadı 5 bin devir çevirince araba güzel gidiyor hele uzun yolda araç çok stabil temiz hızlanıyor eğer alırsan bi konuşayım 40 istiyordu aracına kaza boya yok hiç

• quote:

quote:

quote:

quote:

Yigenimde aynı araç var 2009 focus 1.6 benzinli titanium Sedan daha 25 binde tüp hiç takılmadı 5 bin devir çevirince araba güzel gidiyor hele uzun yolda araç çok stabil temiz hızlanıyor eğer alırsan bi konuşayım 40 istiyordu aracına kaza boya yok hiç

hocam focus alırsam kesinlikle hb alırım sonuçta benzinli oldugu için 75000 km ye kadar alınabilir diye düşünüyorum birde 2010 sonrasını düşünüyorum anahtarsız çalıştırma özelliği de var 2009 larda yok maalesef

• Toyota auris fiat bravo ford focus megane 3 bunlar aradiginiz kriterlerde.

• cruze 1.4 bulunur belki bu fiyata ..
  • Değerli arkadaşlarım acaba 1.6 multijet bravo için yorumlarınız ne olur
  • O paraya en yeni en temiz bravo alinir keyifle binilir.

• Merhaba.
    Yeni araç almak için mevcut otomobilimi ilana koydum,kriterlerinize uyduğunu düşünüyorum.İlgilenirseniz irtibata geçebilirsiniz.Bu arada araç gerçekten her manada çok temiz hocam.
    2009 model makyajlı C4 110 hp HDİ manuel.
    59 bin km'de full donanım.
    kaza boya yok hocam.
    Üstelik bir miktar da para cebinizde kalabilir.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-makyajli-kasa,2009-model,59-bin-de,kazasiz-boyasiz-full-dizel-159184347/detay/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drmert -- 15 Nisan 2014; 21:03:46 >

• drmert kullanıcısına yanıt
    hocam aslında arabanız gerçekten hoş benim bildiğim kadarıylada en ful donanımlı olan serisi herlde ama citroen hakkında çekincelerim var özellikle dizel motoru performansı konforu konusunda beni biraz aydınlatabilirmisiniz
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.