Şimdi Ara

3500 tlye kadar geniş buzdolabı tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Şu an samsungun kombi tipi buzdolabını kullanıyorum ve çok memnunum. Onuda forumdan candoğan beyin tavsiyesiyle almıştım.

Şimdi babamlara bie buzdolabı alacağım. Ankarada oturuyoruz. Samsung, Lg, Sharp, Hitachi ne tavsiye edersiniz.

En plusdan en son bir düdüklü tencerede muhattap bulamadım o yüzden Hitachi beni düşündürüyor.

Tavsiyelerinizi bekliy

• Sakin n Hitachi almayın ben aldım 3. Senesinde anakarti yandı şimdi servis 1970 TL. İstiyor turbo .servis kesinlikle paragöz m

Servis plus ve altındaki murat teknik .yedek parça hiç bir yerde yok anakarti kimse yapamıyor kaç tane ustaya goturduk . Lanet olsun. Böyle markaya sahipsiz kaldık hicbir cacık olmaz bu markadan. . Çok.pisma n olursunuz cihazın güzelliğine bakarak alırsanız. Söylüyorum size . 3 senelik dolap çöpe gidecek buzluk soğutmuyor . Servis ücreti de aldılar. Boşu boşuna

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arkin11

Merhaba,

Şu an samsungun kombi tipi buzdolabını kullanıyorum ve çok memnunum. Onuda forumdan candoğan beyin tavsiyesiyle almıştım.

Şimdi babamlara bie buzdolabı alacağım. Ankarada oturuyoruz. Samsung, Lg, Sharp, Hitachi ne tavsiye edersiniz.

En plusdan en son bir düdüklü tencerede muhattap bulamadım o yüzden Hitachi beni düşündürüyor.

Tavsiyelerinizi bekliy

Biraz bütçenizi zorlayabilirseniz Profilo nun 3718 TL lik 682 lt hacimli kombi tipi buzdolabı var onu öneririm.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanırım bahsettiğiniz dolap profilonun BD3086I3AN modeli. Bu dolabın BD3086W3AN inoks olmayan beyazı, bayilerde en son 3500 tlydi. Media Markta bayramda 3300'e kadar indi. Internette de kargo bedava 3000'e alınabiliyor. Ben bu dolabı bugün yarın almak üzereyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jack33 -- 3 Temmuz 2017; 20:31:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jack33

Sanırım bahsettiğiniz dolap profilonun BD3086W3AN modeli. Bu dolap bahsettiğinizden daha ucuz, bayilerde en son 3500 tlydi. Media Markta bayramda 3300'e kadar indi. Internette de kargo bedava 3000'e alınabiliyor. Ben bu dolabı bugün yarın almak üzereyim.

Evet bu dolabı demiştim model kodu tam olarak aklımda değildi. Çok güzel buzdolabı yalnız boyutu sıkıntı olabilir. 2 tane buzdolabı kadar büyük içi

• Ölçümlerime göre benim ana kapıdan kutulu hali geçmiyor. Dolap çok büyük. Ben de yetkili servisi aradım sorun olmaz o halde açın öyle alın dedi. Yarın en ucuz ve güvenilir yerden alacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: jack33

Ölçümlerime göre benim ana kapıdan kutulu hali geçmiyor. Dolap çok büyük. Ben de yetkili servisi aradım sorun olmaz o halde açın öyle alın dedi. Yarın en ucuz ve güvenilir yerden alacağım.

Dolabın kapaklarını söküp içeri alsınlar Bence.

• https://forum.donanimhaber.com/buzdolabi-veste-retro-nfk-510-cekilisten-cikti-3-yil-garantili--126708725 bunu oneriyorum fiyatta baya uygun araştır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihstorm -- 4 Temmuz 2017; 7:56:3 >
  • 3400 tlye Lg nin GR-M762HLHM modelini aldım. Servis plusla benimde tencere maceram oldu.
    Açıkçası enplusdan ürün alana kadar. Sattıktan sonra muhatap yok. Hakkımızda hayırlısı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arkin11

3400 tlye Lg nin GR-M762HLHM modelini aldım. Servis plusla benimde tencere maceram oldu.
    Açıkçası enplusdan ürün alana kadar. Sattıktan sonra muhatap yok. Hakkımızda hayırlısı.

Aynen hocam Cok doğru söylüyorsunuz . Enplus tan bende dolap aldım Hitachi zamanında bana defolu ayıplı dolabı itelemisler arıza verdi şimdi servisplus 1970 TL. Para istiyor tamirine kartı değişecek mis. . enplus ayıplı defolu ürün satıyor. İnvertor diye aldim normal dolap gibi sesli çalışıyordu . Sonrada kart bozuldu etkin bir soğutmada yoktu . Simdi mağazada serviste bizi ilgilendirmez diyor . Hitachi nin parçası yok piyasada. Bulamadım sahipsiz kaldim . 3 sene içinde. Bana yaptığım 3500 4000 TL alisverisi nasıl geçirdik lerini anladım . Satış sonrası destek sıfır. Enplus tan mal alınmaz. Kesinlikle katılıyorum arkadaşa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkan1216 -- 7 Temmuz 2017; 0:52:6 >

• Vestel düşünürseniz,

3500 TL'ye VESTEL PUZZLE NF655 X Buzdolabı modelini
    2750 TL'ye VESTEL NFKY640 EX A++ Buzdolabı modelini

sağlayabilirim. Detay için özel mesaj atabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bizimoglan -- 13 Temmuz 2017; 22:48:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bizimoglan

Vestel düşünürseniz,

3500 TL'ye VESTEL PUZZLE NF655 X Buzdolabı modelini
    2750 TL'ye VESTEL NFKY640 EX A++ Buzdolabı modelini

sağlayabilirim. Detay için özel mesaj atabilirsiniz.

Besteler 655x güncel fiyat nedir acaba

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.