Şimdi Ara

3500 tl civarı telefon önerileri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
2.474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    reis aynı şekilde lg g7 ninde kapalı kutu distribütör garantili olanları var . kafamda tamam mi8'i dayanıklık ve garanti ve yazılımsal eksiklikleri sebebiyle eledik diyelim. şimdi 3 cihaz kaldı kafamda önceliklerle bunları kendi aralarında eleyelim sonra diğerlerini halledelim daha sağlıklı olur. garantisiz lg g7+ var 128gb depolama 6gb ram 3200 tl civarıydı sanırım.aynı şekilde o civara garantili mate 10 pro ve lg g7 var. alışken en iyisini alayım kafasındayım. garanti konusunda telefon seçerken önemli bir kritermi değilmi emin değilim birileri beni aydınlatsın
  • Belirlenemedikardeş B kullanıcısına yanıt
    g7plus'ı ele kardeş bunu bozulsa nerde yaptıracaksın parçası tr'de yok

G7 t'dersen olabilir o güzel

Mate 10 pro o da güzel ama ikisinden birini seçmek lazım onu bence sen seç
    Benim aklıma yatan g7t ama neden dersen min. 6saat kullanım veriyor ve bu günü çıkarır,kamera,ekran,ses her şeyi güzel ve kasası daha sağlam özel standartlarda

Ayrıca şu g7+ baktım 2gb ram ve 64 gb artısı var batarya aynı bunun için yurtdışı garantisiz ve pasaport kayıtlı cihaz şahsen yanaşmam
    Ayrıca baktım lg 2.el ilanı ve 0 var kapalıkutu yok kapalıkutu açılmamış telefon olur mate 10proda var. 2.elle karıştırmayın kapalıkutu 0'dır
    Birde o baran h'ya bulaşma sağlam durmuyor almanya cihazı filan mağazadan faturalı al sağlam olsun.
    Edit;pardon lgg7t sultangazide var bir tane 0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lithaunans -- 17 Kasım 2018; 3:45:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Lithaunans L kullanıcısına yanıt
    reis o zaman buda son sorum olsun. zaten benim içime de lg g7 sinmişti en kısa sürede mağazaya bakmaya gideceğim. geri kalanları elediğimize göre geri kalan 3lüm şu şekilde lg g7 - huawei p20 (düz p20) ve oneplus 6 bunlar arasında da tercih yapmamda yardımcı olabilirsen çok sevinirim. (önceden de dediğim gibi almışken en iyisi olsun düşüncesindeyim ve kamera önemli benim için )
    P20 al derim

+ kaliteli diatribütör garanti

+kirin 970 sd 845'den geride ama yakın yani performans sıkıntısı yaşatmaz

+3400 mah batarya (diyelim batarya öldü muhattabın iphonedan sonra en kaliteli servis olan huawei)

+ işlemcisi 10 nm ve güç tüketimi düşük

+ ön kamera çok iyi ve arka kamera zaten harika

+yazılım başarılı

+sağlam bir kılıf ve ekran koruyucu ile arkana bakmazsın

*mesela g7'nin işlemci bir tık daha iyi,ekran ve seste bir tık iyi ayrıca geniş çekim filan var ama arkasında kvk gibi teknik servisler var brighstar filan ben o parayı veriyorsam adam gibi teknik servis isterim! emin ol p20'de seni memnun eder geniş çekim yok ama çektiği yeri daha net ve detaylı çekiyor

peki p20 vs mate 10 pro baktığım zaman p20 nin kamerası iyi ama mate 10 pro da donanım olarak iyi gözüküyor bu ikisi arasından en mantıklısı hangisi ?
    Hocam fikrimi değiştirdim baktımda p20 ekranı çabuk kırılıyor deniyor g7 thinq al bence mate güncelleme alırmı belli değil ayrıca huawei garanti servisi az kvk'ya filan yönlendiriyor ve kullanıcı ben söylemesem benden parası alınacak demiş ekrana baktım gorilla glass değil g7 yine iyidir. Zaten beğeniyorum ortalama 7 saat veriyor batarya 1.5 gün yeter

reis huawei garantide çok iyi deniliyordu garanti servisi az kvk ya yönlendiriyor demişsiniz açıkcası anlamadım huaweinin servisi iyimi kötümü
    Epey.com'da p20 konusunda vatandaşın biri kısa mesafesen düştü ve kırıldı yazmış bana ekranı kalitesiz geldi birde kvk servisine götürdüğünü yazmış yani huawei türkiye diye bir teknik servis değil servis konusunu biraz kafamda kurdum ama doğru galiba birazdan yorum linkini atarım bu yorumun altına sonuçta bir tarafta herkesin sağlamlığı ile övdüğü g7 thinq var yani servis iyi diye gidip ekranı çbuk kırılan p20 önermek istemedim.

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/huawei-p20.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lithaunans -- 19 Kasım 2018; 20:25:32 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.