Şimdi Ara

3500-4500tl arası oyun bilgisayarı tavsiyesi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 4000tl ye kadar butcem var. Hatta ciddi fark yaratırsa 4500ü zorlayabilirim.

Oyun oynamayı seviyorum ve butcem dahilinde en iyi sisteme sahip olmaya çalışacağım.

Nasıl yapılıyor bilmiyorum ama hpden iade alınıyormus sanırım. Eski bilgisayarım HP. Ve ekran kartini görmemek gibi bir arizasi mevcut.

Önerilerinize açığım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dell 7567'ye bir bakın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SlideToUnlock

Dell 7567'ye bir bakın.

Tam da Dell üzerine yoğunlaşmıstim. Monster i5 8gb ram GTX 1050 ile Dell 7567 arasında kaldım. Aralarında 1000tl fark var. Bu fiyat farkina değer bir performans farkı olur mu? Oyun için kullanacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: cesar_x

quote:

Orijinalden alıntı: SlideToUnlock

Dell 7567'ye bir bakın.

Tam da Dell üzerine yoğunlaşmıstim. Monster i5 8gb ram GTX 1050 ile Dell 7567 arasında kaldım. Aralarında 1000tl fark var. Bu fiyat farkina değer bir performans farkı olur mu? Oyun için kullanacağım.

Aralarında 1000 TL fark var ama, bu farka işlemciyle beraber ek 8 GB RAM, 1050 "Ti" ve 128 GB SSD de ekleniyor. Bu farklar için 1000 TL vermeye değer bence. Ha, siz derseniz ki bu fark çok, 1050 ile Ti arasındaki fark bir şekilde göz ardı edilir de, i5-i7 arası fark sizin kullanımınızı etkiler mi, etkilemezse eğer i5 8 GB RAM'li Monster'ı alıp daha sonra SSD ve RAM yükseltmesi de yapabilirsiniz.
  • İşlemci, ram, SSD, ekran kartı ve Dell olmasi gibi farklar için değer sanırım. Cuma gününe kadar.gonlumu çelen başka bir şey olmazsa Dell olan seçeneği alacağım sanırım. Yardımlarınız için teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cesar_x -- 24 Ağustos 2017; 0:29:29 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.