Şimdi Ara

3500 -4000 TL ARASINDA 2080 Tİ ALINACAKTIR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 15 gun sonra 4800 tl ye cıkacak 3070 kartlar 2000 serisi kartları malum süpürüyor.
    Belirttiğim fiyatlardan satmak isteyenler iletişime geçebilir.
    Marka modeline göre + - durumu konuşulur.
    8000-9000 fiyat çekenler yallah sarı siteye

• Normalde 2.el ilanlarının altına yorum yapmıyorum. Ancak bu kadar kötü bir üslup ile bilgi kirliliği yaratacak konu açılınca yorum yapmak vazife oldu.
    Birincisi o sitede gözüken çıkış fiyatları referans kartlar için. Referans kartlarının ülkemizde satışı yok.
    İkincisi markaların custom soğutmalı modelleri üzerine vergisi vs. eklenince 6000 TL bandından aşağı fiyatları görmez, benim tahminim.
    Sen bu fiyatlara o kartı rüyanda görürsün. Ölücülüğünüz üzerinizde kalsın, yaymaya çalışmayın bir zahmet :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: trkocaer

Fırtına öncesi sessizlik mi hocam
  • Geleneksel yeni gpu tanıtımı sonrası şaka ilanlarına hoşgeldiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Normalde 2.el ilanlarının altına yorum yapmıyorum. Ancak bu kadar kötü bir üslup ile bilgi kirliliği yaratacak konu açılınca yorum yapmak vazife oldu.
    Birincisi o sitede gözüken çıkış fiyatları referans kartlar için. Referans kartlarının ülkemizde satışı yok.
    İkincisi markaların custom soğutmalı modelleri üzerine vergisi vs. eklenince 6000 TL bandından aşağı fiyatları görmez, benim tahminim.
    Sen bu fiyatlara o kartı rüyanda görürsün. Ölücülüğünüz üzerinizde kalsın, yaymaya çalışmayın bir zahmet :)
  • callofdutyf kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam
  • Sakin gel şampiyon bu rakama 2070 Super verelim sana biraz mutlu olursun :)
  • Nasıl bir ahlaka terbiye ye sahipsiniz anlamıyorum gerçekten
  • Afrojack214 kullanıcısına yanıt
    https://shiftdelete.net/nvidia-rtx-3000-serisi-turkiye-fiyatlari-belli-oldu

Nvidia Tr fiyatları açıklandı , bilgi sahibi değilsen fikir sahibide olma
    Amaç ölücülük değil, milleti bilgilendirmek konudaki ironiyi anlamadıysan o senin cehaletin.

3500 -4000 TL ARASINDA 2080 Tİ ALINACAKTIR

2080-2080s -2080 ti sahipleri anlık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DerMeister_ -- 2 Eylül 2020; 11:44:23 >
  • yine bir performans sıçramasından sonra, yine şu trollüğü yapmasanız olmazdı zaten... :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 2 Eylül 2020; 11:44:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DerMeister_

https://shiftdelete.net/nvidia-rtx-3000-serisi-turkiye-fiyatlari-belli-oldu

Nvidia Tr fiyatları açıklandı , bilgi sahibi değilsen fikir sahibide olma
    Amaç ölücülük değil, milleti bilgilendirmek konudaki ironiyi anlamadıysan o senin cehaletin.

2080-2080s -2080 ti sahipleri anlık
    Yazılanı okuyup, anlayamayacak kadar kapasitesiz olman benim suçum değil. Orada açık açık yazmışım bu fiyatlar referans kartlar için belirtilen fiyatlar diye.
    Referans kartlarının ülkemizde satışı yok. Kaldı ki bu fiyatlar neye göre hesaplandı. Ek vergi getirilecek mi o taraf da belli değil, henüz açıklama yok.
    Varsın en ucuz şekilde gelsin. Ben de isterim elimdekini satıp, arada uçurum farkı olmadan yeni nesile geçiş yapayım. Ama ülkemiz şartları belli.
    Bu arada seni ciddiye alıp, yorum yazdığımı sanma. Bu konuyu okuyup, aklında soru işaretleri olabilecek kişiler için yazıyorum. Yoksa ciddiye alınacak biri değilsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Afrojack214 -- 2 Eylül 2020; 11:46:9 >
  • Ciddi ciddi 3070'i 5000 liraya veya altına satılacak zannedenler var.

2070 ve 2070S de 499$ diye duyuruldu. Güzel soğutmalıların fiyatı 5000-5500 arası seyretti. Yeni gelecek kart da en az 5500-6000 arası gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Afrojack214

Yazılanı okuyup, anlayamayacak kadar kapasitesiz olman benim suçum değil. Orada açık açık yazmışım bu fiyatlar referans kartlar için belirtilen fiyatlar diye.
    Referans kartlarının ülkemizde satışı yok. Kaldı ki bu fiyatlar neye göre hesaplandı. Ek vergi getirilecek mi o taraf da belli değil, henüz açıklama yok.
    Varsın en ucuz şekilde gelsin. Ben de isterim elimdekini satıp, arada uçurum farkı olmadan yeni nesile geçiş yapayım. Ama ülkemiz şartları belli.
    Bu arada seni ciddiye alıp, yorum yazdığımı sanma. Bu konuyu okuyup, aklında soru işaretleri olabilecek kişiler için yazıyorum. Yoksa ciddiye alınacak biri değilsin.

Alıntıları Göster
    Blower fan ya da 3 fanlı farkeden birşey yok , çapsız adam sen kimsinki seninle tartışayım ben.Belirtilen fiyatlardan tr de fıyatlanmayabilir , 2 ay sonra black friday de belirtilen fıyatlardan çok çok daha aşağı düşebilir. ülkemize gelmeyecek diyor birde , sene olmuş 2020 amazon adlı firmanın faaliyetinden bir haber adamlar var hayret ediyorum
    Hala konudaki ironiyi anlamayacak kadar cahilsin, boş yapma burada 2080 ti kimsenin 4000 tl den vermeyecegini bende biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DerMeister_ -- 2 Eylül 2020; 12:11:54 >
  • Şöyle başlıklar açmayın gözünüzü seveyim insanın keyfini kaçırıyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IceRulez -- 2 Eylül 2020; 12:13:53 >
  • IceRulez kullanıcısına yanıt
    Ne varmış başlıkta ? satmayacak şahıslar rica ediyorum ticaretime mani olmayınız.
    2080 ti sahipleri konu altında birbirinin mesajlarını artılayabilir.Destek çıkın birbirinize zor günleriniz için
  • DerMeister_ D kullanıcısına yanıt
    Dostum gençte değilsin yeni de değilsin şöyle başlık açtığına gerçekten inanamıyorum. 3500 TL ye 2080Tİ alacağını mı zannediyorsun. Şu başlığını okumak bile insanın zekasını düşürüyor hayretler içerisinde bırakıyor emin ol.
  • IceRulez kullanıcısına yanıt
    2 ay sonra bf oncesı zaten bu fıyata verecekler , şimdiden bu fıyata verıp parasıonı dolarla degerlendırmek ısteyenler vardı belki, ayrıca ironiden anlamayan nesle aşina değilim kardeş , yani her mesaj yazana tek tek açıklayalım mı ?
    Senin ironi yaptığını senden başka anlayan yoktur emin ol. Hem ciddi davranıyorsun hem ironi yaptım diyorsun. Boş beleş işlerle uğraşıyorsun.
    Bf den kastın battlefield ise 2021 de çıkacak oyun ve şahsına küfür ettirmekten çok hoşlanıyorsun sanırım.

Yani şimdi şöle bir durum var 2 sene boyunca rtx serisi kart alamamışın ekmeği alıp monitöre banmışın ama senin dalgaya aldığın adamlar yani bizler 2080Tİ kullanıp keyfini çıkarmışız ha zararına satarım bana koyarmı koymaz gider 3090 alırım yani senin gibi 2 sene yeni nesile ekmek banıp eskimesini beklemem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • donanimist kullanıcısına yanıt
    Bf (Black friday)
    2 ay once 2080 ti trio satıyordum ordada ilanıma salça olmuştun , şurda şu fiyat burda bu fıyat hatırladın mı ?
    şuanki kartım 2070 s
    Benım için tasalanma kardeş , ZOtac 2080 Ti kartını kime kitleyeceğine tasalan sen .Ben her seride high end alıp kullanmış biriyim .Geçen ılanına yazan adama karsı seni savunduk birde , neyse ders olmuş oldu bizede.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DerMeister_ -- 2 Eylül 2020; 12:45:18 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.