Şimdi Ara

350 tl ye sıfır nokia 5800

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bende yeni gördüm, sizlere danısmak istiyorum eger güvenilirse alcam, tşkler...

http://www.sahibinden.com/sadece_350_tl_sifir_nokia_5800_xpress_music-08WQQaXQQ22593657WQQpXQQdisplayitem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi servet_47 -- 10 Mart 2010; 21:57:24 >

• Sahibinden.com pek güvenilir bir site değildir. Ya güvenli e-ticaret seçeneği olsun, yada elden teslim al. Önce parayı gönder sonra telefonu kargolarım derse hele uzak dur.
  • ad soyad bile fake.
    dolandırılma derim.
  • fake ilan
  • Sahibinden.com sitesi çok iyi bir site aslında ancak çok sayıda üçkağıtçı var desek daha doğru olur
    çok sayıda çakal var sitede dikkatli olun derim , site yönetimi ilgileniyor ve tespit ediyor şüphelenirseniz,
    para göndermeyin , GET , güvenli e-ticaret sistemini kullanın derim ya da aynı şehirde iseniz görüp
    el'den alın mutlaka
  • satan kişi 9 martta siteye üye olumş. referansı yok yeterince. dikkatli olmanda fayda var.
  • uzak dur kesinlikle
  • GET sistemi ile almayı teklif edin, +%5-10 komisyon olur sadece onu da ben ödeyecem deyin bakalım ne diyecek.
  • Satıcı elinde 20 tane olduğunu söylemiş, acaba hepsininde pasaport kaydı varmıymış ?
    En önemlisi kutulu bile olsa resim koymamış.
  • Ad: Serap
    Soyad:Serap

İlani veren kişiye ait
  • Uzak durun derim kişinin referansı yok adı soyadı belli değil vs.
  • elden bak bakayım bayanmış bide
  • Uzak dur bu tarz ilanlardan..Birazcık daha fazla para verip adam gibi sıfırını almak daha mantıklı..
  • Sahibinden.com sitesinde satıcı ismi fake ise ürün kim bilir nedir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Iron Sky -- 11 Mart 2010; 22:53:25 >
  • aradım adam dolandırıcının teki, serap diyor baska bi erkek konustu, ben üstegmenim felan diyor, uzak duralım...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.