Şimdi Ara

350 TL lik Cep Telefonu Arıyorum Önerileriniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4
Cevap
0
Favori
6.603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 12 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 4
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 10 saat 55 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • sertacaygun (1 mesaj) calyente (1 mesaj) volga tuygun (1 mesaj) mustifanci (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> Cep telefonu tavsiyeleri >> 350 TL lik Cep Telefonu Arıyorum Önerileriniz
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    160 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Arkadaşlar peşin(havale) 350 liraya kadar cep telefonu arıyorum ben Motorola Ve66 Düşünüyorum ama onda da 3g yok bana bu fiyata alabileceğim.Ve Annem kullanacağı için kolay kullanımı müziği ve kamerası iyi olan telefon önerebilirmisiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustifanci -- 8 Şubat 2010; 12:25:27 >

|
    |
  • Yüzbaşı
    451 Mesaj
    http://www.akakce.com/cep-telefonu.html/1088-140 vehttp://www.smartcep.com/

arkadaşım bu sitelerden aradığını çok rahat bulabilirsin bir anne kullanacağı için nokia 3710 fold,s.e. t700,samsung s5510 uygun olabilir,gerçi buraya birçok alternatif yazılabilir ama bence "akakce"den fiyatları "smartcep"ten de özellikleri ve yorumları öğrenebilirsin eğer ingilizcen varsa "gsmarena.com" sitesinede bir göz at derim(özellik ve yorum için)

• Yüzbaşı
    855 Mesaj
  • Yarbay
    3663 Mesaj
    Sony C510 veya Nokia 6303 benim bu aralar düşündüğüm telefon. Hepsiburada'dan bulabilirsin. HizliAl'da da iyi fiyatlar var. Ama kararsızım...
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
vp satın al
valorant points
Webtures SEO;SEO Nedir?
bankacılar
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,139
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.