Şimdi Ara

350 bin tl parayla rezillik çektik. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
229
Cevap
2
Favori
36.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
379 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O paraya sırf mercedes diye bu tiplerden araba alcağıma gider bayiden 3008 alır paşa gibi binerim ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: kamerluna

Ne arabası yatır altın dolara bu devlete yapacağın enguzellik budur.ozellikle dolar Benjamin olsada öpsem yanaklarından
    Altın, dolar, borsa hepsini geç... Hiçbiri otomobil kadar prim yapmıyor. İnanılmaz ama gerçek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ülkede ticaret ahlakı olmadığından hiç şaşırmadım. Aracınızda hayırlı uğurlu olsun.

• mAcArTy41 kullanıcısına yanıt
    Güzel kardeşim cinsiyetçi yakıştırmalardan kaçınalım.

Ülke batan gemi gibi ağır ağır dibe sürüklenirken. Kimse ahlaklı iş yapma gibi bir kafada değil. Cebime ne kadar fazla kalırsa diye bakıyor.
    Gemiyi şahsım adlı kaptan terketmiş zaten. Herkes kendini kurtarma derdinde. Arabasını satan, araba alamam korkusuyla anlık fiyat yükeltiyor.

• Ne büyük acılar bunlar !

3 buçuk milyonunuz da olsa bu zihniyetle rezillik çekersiniz
  • Edepsiz şerefsizler

• Takeshi Kovacs kullanıcısına yanıt
    Biri mercedes diğeri teneke yanlışınız hayli fazla yapmayın etmeyin beni üzdünüz fikirlerinizle.

• Koltuk ısıtmasında arıza çıktı diye arabadan vazgeçip eksper parasını istiyorsanız buyrun sizi Mengerler'e alalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mariachi@

Biri mercedes diğeri teneke yanlışınız hayli fazla yapmayın etmeyin beni üzdünüz fikirlerinizle.
    Altıüstü c kasa full plastik sizde abartmayın.markası dışında gerek kalite gerek işçilik piyasadaki diğer d.segmenti rakiplerin den çok açık ara farkı yok.... Hani.e.kasa dersin olur cls dersin s classe dersin tamam derim..

• Yurt dışından araç ithal etmeyi yasal yapsınlar.ellerindeki külüstürü maldan sayıp anasının kızlığı figat çeken adamların bir yerinde patlasın.gereksiz tipler.

• 40000 Euro ediyor alamanlar kıskanıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 350.000/8.75=40.000 çok da şeyetmemek şazım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam hata Sizde adam 1 kere sözünden döndüğü anda istediğiniz fiyata inse bile. Bir güzel beddua edip göndermeniz gerekiyor idi. Akışına siz peşinde koşmuşsunuz. Hele o 2. Si siz gelin bakarız. Ondan sonra şiddet artıyor yok böyle söyle oluyor. Yine iyi sabırlı imiş siniz. Hayırlısı olsun.

• Yükselen aşırı fiyatlardan dolayı zaten satışlar azalacak. Yüksek kurlarla beraber artan borçlar bir de yüksek faizler takip ederse o fırsatçılar ağlaya ağlaya araba satacak.
    Lütfen balık hafızalı olmayın.

Biz bu tabloyu 2018'in sonunda gördük. Daha tam 2 yıl bile olmadı. Peş peşe sıfırlara gelen fahiş zamlar, patlayan kurlar en sonunda faizleri arttırmaya başladılar.
    Ne oldu sonunda? Yüksek kurdan elinde araç stoğu olanlar patladı kaç tane bayi battı. O burnundan kıl aldırmayan fırsatçı şerefsizler var ya elindekini altın kaplama zanneden onlar 150 yazdıkları arabayı 125'e verdiler 100 yazdıklarını 85'e verdiler kaç tanesine şahit oldu bu gözler. Bütün yaz dönemi aracının fiyatını sürekli arttıranlar var ya ilk yazdıkları fiyata bile satamadılar.

Şu an bu piyasayı ayakta tutan sadece ve sadece altın. Bizim milletin orasında burasında kesin altını olur. Eldeki son sermaye son zenginlik kaynağı altın. İhityaç kredileri 0.89'lardan 1.2'leri aşmış durumda. Birçok özel bankada 1.3 - 1.7 arasında değişiyor. Bu kadar yüksek fiyatlara bu oranlar bile çok ağır geliyor ki daha da artması muhtemel. Kredi silahı zayıfladığı için son mermi altın. Eldekileri bozan aldığını alacak. Sonrası malum kış çok sert geçecektir. Her seferinde hep söyledim almayın aldırmayın. Sıfıra da asla ötv indirimi beklemeyin bu kadar çulsuz bir hükumet bu kadar avanağın olduğu yerde indirim yapmaz diye bas bas bağırdık.
  • Bizim bu kredi çekme manyağı milletimiz olduğu sürece bu çark güzel döner.

• tekkral34 kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum sana

• benim yaşım 26. Muhtemelen büyüğümsün ama yine de tavsiye vermek isterim. O kadar para verilen herhangi bir malda pazarlıksız iş olmaz. 5 kuruş dahi inmiyorsa o mal alınmaz bu işin adabı budur. 350den aşşağı vermem diyorsan 360a koy sonra bize 350e düştüm de ama yine de bunu de insanlara. Adam kumaşını en başta belli etmiş masraf çıkan bir araçta indirim yapmıyorsa zaten neden zorlanır ki o fiyata araba mı bulamayacaksınız? Dediğiniz gibi rezillik çekmişsiniz hiç de gereği yokken.
  • Ürün ne olursa olsun 2.el almakta,satmakta adamı yaşlandırır.
  • Parayı Altın - Euro veya Dolara gömsen zaten kısa zamanda değil 3-5bin 20-50bin bile katabilirsin.
    Otomobili yatırım aracı olarak gören bu embesil topluluk akıllanmaz.
  • Ne gerek var o kadar para vermeye ? Al bir tane aytağını yerden kesicek araba kalanını at faize
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.