Şimdi Ara

35 mb hız yerine 24 mb tanımlandı.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Türknet kullanıyordum 3 yıldır. 2021 1. aydan itibaren sürekli kopmalar yaşamaya başladım. Aradığımdada hep modem kaynaklı demeleri canımı sıktı. araştırmalar sonucu Millenicom da karar kıldım. Bulunduğum sitede Türkcell Superonline fiber altyapısı var. Altyapı sorgulama da Turkcel superonline altyapısı nedeni ile fiber35 veya fiber100 kampanyalarından birini seçebileceğim görünüyordu. Müşteri hizmetleri ile de görüşerek fiber35 kampanyasına abonelik başlattım.

Akşama geldiler , interneti bağladılar. Uygulamaya girip bakınca tarafıma 24mb tanımlandığını gördüm. Hemen aradım müşteri hizmetlerini. O gün bugündür hala düzelttiremedim. 35 mb yerine hala 24 mb kullanıyorum. 1,5 aydır kaç defa aradım bilemiyorum müşteri hizmetlerini. Şİkayetvara da yazdım. en son buraya da yazıyorum ki, belki bi yetkili görür.

Ses kayıtlarını dinlemişler. haklı imişim ama 1 aydır hala düzeltmediler.

En son çare iptal edecem.

Turkcell fiber altyapısı Vodafone da kullanıyor sanırım. Başka bi tavsiyeniz var mı acaba?

• Fiberse bu sorunun yaşanmaması lazım aslında.Başka firmaya geçiniz comnet veya gıbırnet olabilir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.