Şimdi Ara

Selim Tekin 16 yaşındaki Beyza Doğan'ı öldürdü: 35 kez şikayet edilmiş!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selim Tekin 16 yaşındaki Beyza Doğan'ı öldürdü: 35 kez şikayet edilmiş!

Bahçelievler'de, Selim Tekin'in koruma kararı olmasına rağmen eve giderek silahla başına ateş ettiği Beyza Doğan'ın teyzesi Zerife Doğan, "Bu adam niye tutuklanmadı? Kızı kaçırdı 3-4 defa" derken, baba Cuma Doğan da "Adliyede bu şahıs hakkında 35 şikayet dosyam var" bilgisini verdi.

İstanbul Bahçelievler'de Selim Tekin, Beyza Doğan'ın ailesiyle yaşadığı eve zorla girerek, Doğan'ın ensesinden ateş etti. Selim Tekin daha sonra kendine de ateş ederek intihar girişiminde bulundu.

Doğan'ın kardeşi "Kardeşimi kurtarın" diye bağırdı. İhbarı üzerine olay yerine polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Yaralılar olay yerinde yapılan ilk müdahalenin ardından hastanede tedavi altına alındı. Beyza Doğan yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Beyza Dogan'ın cenazesi defnedilmek üzere memleketi Şanlıurfa'ya götürülecek.

"SÖZDE KORUMA KARARI VARDI"

Beyza Doğan ve ailesinin Selim Tekin için koruma kararı aldığı öğrenildi. Beyza Doğan'ın teyzesi Zerife Doğan duruma isyan ederek şunları anlattı:

"Anne ve babası şikayetçi olmuştu. 2 yıldır bu dava sürüyor. Defalarca savcılığa mahkemeye çıkıldı. Bütün deliller vardı ama hiçbir şey yapmadılar. Sürekli tehdit ediyordu. Ablam sürekli kapıyı kilitliyordu. Ekmek almaya kızı gidiyor tam içeri gireceği esnada ayağını koyup kapının kapanmasını engelliyor. Silahla aileyi tehdit ediyor. Kız kaçıp bağırıyor 'Ablamı kurtarın' diye. Komşuyu gönderin bir şey yapmayacağım diyerek kızı banyoya götürüyor. Sözde koruma kararı vardı. Hayatını mahvettiler.

"BU ADAM NİYE TUTUKLANMADI"

Koruma kararı sınırsızdı ve eylülde mahkemesi vardı. Kızı defalarca kaçırdı. Annesi babası defalarca gidip şikayetçi oldu. 13 yaşında 16 yaşına kadar bunları yaşadı. 'Ben ayrılırsam beni öldürecek' bile dedi. Sürekli anlattı ama onu kimse duymadı. Ben ya da başkası olsa anlarım ama o daha çocuktu. Bu adam niye tutuklanmadı? Kızı kaçırdı 3-4 defa. Polis benim ablama bağırıyordu evrak istedi diye. Bu şekilde olur mu? Koruma kararı aldılar. 1 ay içerisinde geldi kızı vurdu."

"35 TANE ŞİKAYET DOSYAM VAR"

Baba Cuma Doğan da şöyle konşutu: "Bu adam bir buçuk yıl önce Instagram’dan benim kızımla konuşmaya başlamış. Telefonu kızıma uzaktan eğitim için almıştım. Kızım da Instagram’ı yüklemiş ve bu şahısla görüşmüş. Şahıs önceleri ona abi kardeş şeklinde yaklaşmış daha sonra bunu sevgiliye çevirmiş. Kızıma kötü sözler yazmış. Kız kabul etmiyordu. Bu kez tehditler başladı. Kızı Bağcılar Meydanı'na çağırdı ve orada kaçırdı. Benim şu anda adliyede bu şahıs hakkında 35 şikayet dosyam var.

Kızımı beş kere kaçırdı. Olay olmadan önce benim evime gelip tekmeyle saldırdı, kapımı tekmeledi. Daha sonra ben savcıya gittim şikayette bulundum savcı koruma kararı çıkardı. Durum bundan ibaret. Kızım şu an yoğun bakımda o şahsın da ne olduğunu bilmiyorum.

"BARİ 1 AY HAPSE ATSAYDINIZ"

"Büyük kızım ve küçük kızım marketten dönüyorlardı o şahıs da bunlardan önce girip binanın merdivenlerinde saklanmış. Benim çocuklar içeri girince o da arkalarından kapıyı zorlamış ve elinde silahla içeri dalmış. 'Kapıyı pencereyi kapatın hepinizi öldüreceğim' diye tehdit etmiş. Kızım Beyza'yı alıp kafasına silahı dayıyor. Kızım yapma diye yalvarıyorken önce 'Seni öldürmeyeceğim' diyor ve kızın kafasını koltuk altına alıp kafasına sıkıyor. Ardından da kendi kafasına sıkıyor."

kaynak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omega Speedmaster -- 9 Ağustos 2022; 16:17:29 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yahu şu olay bir savcının bir MV nin yada Tayyib'in kızının başına gelse ortalığı yıkarlar kıyamet kopar.

Ama sıradan halk olunca kimsenin umurunda değil bir kanun değişikliği ne kadar zor olabilir ki?

Boş yere her şey bu halktan da bu halktan çıkan yöneticilerden de bir halt olmaz.

Ne daraldım akşam akşam ya nasıl nefret ediyorum şöyle şeylerden.

• Değil 35 kere,1000 kere de şikayet etseniz nafile! Aradığınız ülkeye şu anda ulaşamıyor.Herkes kendi adaletini kendi sağlayacak herhalde...Durum onu gösteriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazık.. Ne desek boş. Huzurlar içinde uyusun.

• Bir ülke düşünün ki vatandaşını koruyamıyor.

Eee artık bi zahmet içeri tıkarsınız.

Tehdit varsa. Delili varsa.

Hem kızı koruyacaksın.

Hem bu itin kafasını ezeceksin.

Ama kime anlatıyoruz, kime diyoruz.

Aman ha insan hakları, ab uyum yasaları.

• 3. şikayetten sonra bu işin uzmanları bay Smith ve bay Wesson'u devreye sokmaları lazımdı...

• bu elemanlar sokakta nasıl geziyor anlamak güç. biz bir olaya karışsak içerden çıkamayız.

allah rahmet eylesin 16 yaşında canından oldu boş yere.

• Yahu şu olay bir savcının bir MV nin yada Tayyib'in kızının başına gelse ortalığı yıkarlar kıyamet kopar.

Ama sıradan halk olunca kimsenin umurunda değil bir kanun değişikliği ne kadar zor olabilir ki?

Boş yere her şey bu halktan da bu halktan çıkan yöneticilerden de bir halt olmaz.

Ne daraldım akşam akşam ya nasıl nefret ediyorum şöyle şeylerden.

• Yine akşam akşam içimiz karardı böyle adaletin de böyle sistemin de .....

• 3 sayfa haberlerinin en cok oldugu ülkerin basındayız Elhamdulillah.Böylesine gurur verici baska bir sey yok.

Yola devam.

• geçen gün bir yerde okudum, yurt dışında yaşayan bir gurbetçi evlerine geldiklerinde evlerine giremez. Evlerinde başka birisi var. kapıyı açmaz. Mecburen otele giderler. Gittikleri poliste mahkemeye başvurun der. Mahkeme kimbilir ne kadar zaman sürer. Halbuki böyle sorunlar eskiden polisler tarafından hallediliyordu.

Bilmiyorum ben evime gelecemde evimi işgal eden kapıyı açmayacak. Poliste benim işim değil diyecek.

• BU ÜLKEDE İÇ İŞLERİ BAKANI NE İŞ YAPIYOR? NE BOKTAN ÜLKE OLDUK BU NEDİR YA

• buradan bir taytlı geçti kullanıcısına yanıt
    İnsan hakkı ya da ab uyum yasasıyla alakası yok. Avrupada olsaydı herifi ezerlerdi resmen. İnsan hakkı da o itin değil ölen kızın hakkıydı.

AÇIK VE NET. BİLEREK İSTEYEREK BU OLAYLARA YOL VERİLİYOR.

• Bu herif daha oncede kizi kacirmis. manyagin teki belli niye kapatmamislar akil hastanesine. ortalik kafasi kirik doldu, bostan yere insanlar oluyor.

• asderty A kullanıcısına yanıt
    Etrafın karışması, toplumsal patlama olması kimlerin işine geliyor diye sormak lazım...

• Belirli bir kurumu veya yetkilileri suçlayan buı tür haberlere şüphe ile bakarım.

Birçok soru işareti var ama haberde acitasyon yapıldığı için dikkat çekilmez...

• Ya baba katil olup ömür boyu yatacak ya da kızın ölecek ne boktan iki seçenek. Ama keşke vursaydı pedofili sapığı en başında

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Treth kullanıcısına yanıt

Alıntı

metni:
    Yahu şu olay bir savcının bir MV nin yada Tayyib'in kızının başına gelse

Bakın hocam o dediğiniz şeyler olmaz.

Sebebi ise hepsi korunuyor. Hatta tüm zenginlerin çocukları lüks yerlerde ve korunaklı sitelerde. Bir yere giderken de lüks arabalarıyla gidiyorlar.

Devir öyle bir hal aldı ki ne oluyorsa fakire oluyor.

Fakir şehit oluyor, fakir işsiz kalıyor, fakirin çocuğu oluyor ve adalet fakire sağlanmıyor.

• Hands0meJack kullanıcısına yanıt
    Amerikalıların bir deyişi var, tercümesi, 6 kişi tarafından taşınmaktansa, 12 kişi tarafından yargılanmayı tercih ederim.

Ailemi tehdit eden biri olursa bir şekilde "etkisiz hale getirilir", tereddüt yok.

• Dusun bir babasin kizin 16 yasinda ve 28 yaşında sapik, tacizci bir adam kızını surekli rahatsız ediyor ve kaçırıyor. İlk zamanlarda hadi hukuk dedin sikayet ettin ama 35 kere sikayet edene kadar neden gücünün yettigi kadar adama karsi koymadin veya bu kızın babasi harici hic mi dayisi, amcasi yok sahipsiz gibi kalmis kız göz göre göre gitmis.
    Polis kiz şikayetçi olmadigi için bir sey olmuyor adama demis ama kiz resit degil otomatik işlemlerin devam etmesi gerekmiyor muydu yoksa kiz da adama hep yuz mu veriyordu zaten 28 yasinda adam ile sosyal medyada tanışıp muhabbeti ne tarz ilerletti orası da degisik bir konu…

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Eğer mahkemeye düştüysen GG öyle diyeyim. Benim babamın iş yerinden adamlar malzeme çalmıştı, ta 2013'te. Adamların yakalanması 7 yıl sürdü. Adamlar da 30-40 tane suç kaydı olmasına rağmen bu kadar sürdü.

Hala daha mahkemesi devam ediyor.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.