Şimdi Ara

35 bin tıp önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Eğitimi kötü olmayan ve okuyorsanız diğer yönlerden de güzel olan tıp önerisi?

• uplayalım bakalım belki biri yazar

• Haliç ve Biruni olabilir o sıralamalarda

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • İkisini de düşünüyorum öneriniz var mıdır bu ikisi arasından?

• Adamlarr A kullanıcısına yanıt
    Cok bilgi sahibi degilim kusura bakmayin.Okuyanlarla konusun derim

• unnecessary tension kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim hocam

• Tabela ünilerden birisi işte pek farketmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Hocam biruni daha iyidir Haliç’ten ayrıca Maltepe de düşünülebilir ama geliyorsa biruni gidilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biruninin Haliçten iyi olduğunu düşünmenizin sebepleri nelerdir? Maltepeye ulaşım falan sıkıntı hocam :)

• Haliçe git yatay geçiş yap

• LeviEfendi kullanıcısına yanıt

Biruniye göre daha mı kolay Haliçten yatay geçiş hocam?

Bilmem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LeviEfendi -- 12 Ağustos 2021; 2:9:42 >
  • Yatay geçiş yapman inanılmaz zor olur senin için. Küçümsemek için demiyorum yanlış anlama ama öncelikle yeterince iyi bir çalışma düzeninin oturmadığını düşünüyorum ki ilk 20k içinde değilsin. Ha sen çok iyi çalışsan bile özel üniversitede bilerek zorlarlar ki senin ortalaman yüksek olmasın yine o parayo ödemek zorunda kal yani senden 5adım önde düşünüyor o adamlar. Deli gibi çalışırım yine yaparım da diyebilirsin ki bazı üniversitelerde yapabilirsin belki ama mesela 25k dan özel tıp yazmıl bir arkadaşım var çocuk 1 senesinş harcadı resmen inanılmaz çok çalıştı ama online dönemde herkes kamerasız sonava girerken bunlar çift kamera artı mikrofonla girdiler ve özellikle zorlamışlar yani. Böyle örnekler çok olduğu için söylüyorum. Çok hayalinse mezuna kal bence çünkü özel yazacaksan 6senenin tamamını ailen ödeyebilir mi diye hesap yapıp yazman lszım tek bir senesini ödeyebileceklerse kesinlikle yazma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi this is me trying -- 12 Ağustos 2021; 2:55:48 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: this is me trying

Yatay geçiş yapman inanılmaz zor olur senin için. Küçümsemek için demiyorum yanlış anlama ama öncelikle yeterince iyi bir çalışma düzeninin oturmadığını düşünüyorum ki ilk 20k içinde değilsin. Ha sen çok iyi çalışsan bile özel üniversitede bilerek zorlarlar ki senin ortalaman yüksek olmasın yine o parayo ödemek zorunda kal yani senden 5adım önde düşünüyor o adamlar. Deli gibi çalışırım yine yaparım da diyebilirsin ki bazı üniversitelerde yapabilirsin belki ama mesela 25k dan özel tıp yazmıl bir arkadaşım var çocuk 1 senesinş harcadı resmen inanılmaz çok çalıştı ama online dönemde herkes kamerasız sonava girerken bunlar çift kamera artı mikrofonla girdiler ve özellikle zorlamışlar yani. Böyle örnekler çok olduğu için söylüyorum. Çok hayalinse mezuna kal bence çünkü özel yazacaksan 6senenin tamamını ailen ödeyebilir mi diye hesap yapıp yazman lszım tek bir senesini ödeyebileceklerse kesinlikle yazma

zaten 80tane devlet üniversitesi var bir tanesine geçebilir

benim konum var bunun hakkında

https://forum.donanimhaber.com/en-kolay-gpa-yapilan-ozel-tip-fakulteleri-ve-tip-yatay-gecis-sonuclari-4-tip-yatay-sonuc-eklendi--150125159

• Buldun da tüysüzünü istiyorsun derler böyle soruya. İyi eğitim alabilmek için ilk 5bine girmen lazım.

• Ankaratıplı kullanıcısına yanıt

Hocam size özelden yazmıştım dönüş alamadım. Forumu eskiden de takip ediyorum ve fikirleriniz hoşuma gidiyor özelden bakarsanız size detaylı bir şekilde sormak isterim bazı şeyleri.

• this is me trying T kullanıcısına yanıt

Yardımınız ve iyi niyetiniz için teşekkürler, ödeyecekler gibi duruyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Adamlarr

Hocam size özelden yazmıştım dönüş alamadım. Forumu eskiden de takip ediyorum ve fikirleriniz hoşuma gidiyor özelden bakarsanız size detaylı bir şekilde sormak isterim bazı şeyleri.

hocam tekrar yazın muhtemelen gözden kaçmıştır baya mesaj geliyor gün içinde gözden kaçmalar oluyor:(:(

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.