Şimdi Ara

35 Bin Civarı Yerden Yüksek ve Geniş Bagajlı Araç Tavsiyesi Lazım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi 25-35 Bin Civarı bir araç önerisi verir misiniz.

%70 Asfalt %30 Arazide kullanılacak.

Aile aracı olacağı için bagaj olabildiğince geniş olmalı.

Benim aklıma iki seçenek geldi.

- Ford C-Max
    - Megan 2

2004-2005-2006 modellerinden bahsediyorum.

Ford bagaj ve diğer özellikleri ile öne çıkıyor.

Ancak Megan daha yüksek.

Ford, Megan2 gibi olsaydı hiç düşünmez alırdım. Ancak Megan2 daha yüksek.

Fusion düşündüm, yerden yüksek, bagajı çok küçük değil ama içim pek ısınmadı tipine.

Başka önerilerde bulunacağınız araçlar var mı?

Veya siz olsanız hangisini tercih ederdiniz? Niye tercih ederdiniz yorum yaparsanız sevinirim.

• Cmax iyidir sağlamdır ama km'si düşük olanının bulmak zor o fiyata.

Clio Sw bakabilirsin

memurdan 99 binde temiz dizel clio 3 İlan No: 672847290https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-memurdan-99-binde-temiz-dizel-clio-3-672847290/detay
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Territory

Cmax iyidir sağlamdır ama km'si düşük olanının bulmak zor o fiyata.

Clio Sw bakabilirsin

memurdan 99 binde temiz dizel clio 3 İlan No: 672847290https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-memurdan-99-binde-temiz-dizel-clio-3-672847290/detay
    Hocam baktım clioya daha önce görmemiştim. Fena değil olabilir aslında.

Skoda roomster ve reno scenic de var. Bu araçlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

• citroen cactus
    honda crv
  • Volvo v40
  • Megane 2 ile yola devam edelim inşallah...
  • Ya arkadaşlar 35bin civarı lazım. Yukarıda önerilenlerden bazıları +50bin tl civarı. Bilerek mi yazıyorsunuz.
  • C-max bazen normal araclarin bile surtmedigi yerlerde surtebiliyor. Hele ki yeni kasalari tam fazia(gerci bu kategori disi)

Sirf bu yuzden listeden cikardim

Zafira bakılabilir, kasa kodunu bilmiyorum ama on farlari astra g ye benzeyen. Bir akrabamda var, 7 kisilik be 1.800cc olani; cok memnun, seneledir biniyor. Tavana kadar yukleyip, senede birkac kez memlekete gidiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rallier_61

C-max bazen normal araclarin bile surtmedigi yerlerde surtebiliyor. Hele ki yeni kasalari tam fazia(gerci bu kategori disi)

Sirf bu yuzden listeden cikardim

Zafira bakılabilir, kasa kodunu bilmiyorum ama on farlari astra g ye benzeyen. Bir akrabamda var, 7 kisilik be 1.800cc olani; cok memnun, seneledir biniyor. Tavana kadar yukleyip, senede birkac kez memlekete gidiyor.
    Sanırım c-maxı bende eleyecem, dediğiniz gibi normal araba gibi. yerden çok yüksek değil
  • İşin içinde arazi varsa ve bütçe 35 civarı ise Subaru Foresterlara bir bakın derim. Ya modelden ya da kilometreden ödün vereceksiniz ama karşılığını arazide fazlasıyla alırsınız.
  • uyandirmaprojesi kullanıcısına yanıt
    roomster sahibiyim,genişlik bakımından dobloya kafa tutar,ama lpg ile motor ölüyo
    çare logan dci
  • Nissan almera bakabilirsiniz sedanının bagajı geniş. 13 sene hb modelini kullandım yerden 15-16 cm yüksekliği var baya kastamonu bolu hatta yunanistan volos makrinitsa yaylalarına çıktım altı bazı yerlerde vurdu ama sağlam arabadır. Araçta hem asfalt hem arazi süspansiyonu var. Avantajları çoktur forester denmiş ama eski foresterlar hem yıpranmış hem de benzinde bütçe ister. Yoksa foresterın sürüş keyfi başkadır patinaja düşmez yokuşta sıkıntı yapmaz vs.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.