Şimdi Ara

35 - 45 bin arası araç tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bayağıdır araçlara bakıyorum kafam allak bullak oldu. 35 - 45 bin arası araç bakmaktayım. Tercihlerimi şöyle sıralayayım.

Önceliğim dizel. İstanbulda yaşıyorum yeri geliyor avm veya kapalı otoparka girmem gerekecek.
    Benzin-LPG: Güzel, temiz bir araç bulursam olabilir aslında. Fiyat sıkalam arasında dizel arabadan özellik bakımından ve konfor bakımından yüksekse tercih edilebilir.

Dizel araçta maksimum km tercihim : 130000
    Benzin - LPG : 150000

Manuel otomatik fark etmez - Manuel tercihimdir.
    Biraz genç işi araç istiyorum. Arabanın tipi hoş olmalı benim için.
    Az yakması tercih edilir. Henüz evli değilim ama maaşıda yatırmak istemem arabaya o derece :)
    Çok masraf çıkarmasın bu biraz şans işi ama aracında etkisi olduğunu düşünüyorum.
    Öyle çok kaçsın gibi bir düşüncem yok. Sağ tarafa geçip müziğimi dinleyerek keyif almak benim için önceliktir.

------
    Genelde baktığım araçlar;

Fiesta - Punto Evo - Ibiza

Cruze 'a bayağı baktım ama kime sorsam uzak dur dediler. Ama aklım hep cruze da. Hiç kullanmadım ama bayağı hoşuma gidiyor.

Sizlerin tavsiyeleri var mıdır ? Bu fiyat aralığında alıp şehir içinde işe gidip geleceğim. Uzun yolda yapmak istiyorum. Hafta sonları şehir turları gibi.

• Temiz dizel getz rahat bulunur. Bir bak istersen. Iyi yürüyor araba
  • DntRx kullanıcısına yanıt
    Getz leri bir türlü sevemedim bana çok itici geliyor araba
  • I20 jump 1.4 crdi bakabilirsin.
  • bende aynı fiyatlara araç bakıyorum.
    1.si dizel 130bin km benzinli 150bin km demişsiniz tersi olmalıydı. dizel daha çok yol yaparmış oluyor ilanlarda :) 2-3 yaşında dizel yaklaşık 100bin km genelde.

2.si cruze belki duymuşsundur ama çok yakar. 10litre benzin şehir içi ekonomik kullanımda diye biliyorum. lpg takarsan 12 litreyi bulur. fiesta veya punto gibi değildir yakıtta. ama konfor olarak diğerleri yanına bile yaklaşamaz. zaten segmentleri farklı. cruze sedan kasadan bahsediyorum tabi ki.

bende clio, fiesta, yaris, i20 arasında çok gittim geldim. clio nedense en pahallısı halbu ki sıfırı en ucuz olan model. yaris için motor küçük bulaşma dediler. i20 ve fiesta arasındaydım çok düşük km de fiesta buldum nasipse alacağım.
    yaris alıyordum bir ara bagaj çok ufak. 280litre yaklaşık diyor ama alakası yok sanki. fiesta 282litre ama bakınca çok fark var. yakıtlar genelde çok yakın benim beğendiklerimde. konfor ve kalite dersek herkes ford fiesta diyor. bakalım deneyip görecez :)

sana da hayırlısı diyelim kazasız belasız inş

• aveo?

1.3 D s.ici max. 6 lt yakıyor.
    LTZ paket koltuk ısıtma ve sunroof haric full.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a3l4i -- 4 Şubat 2019; 2:42:42 >
  • Fiesta al pişman olmazsın. 2012 dizel Fiestam var yakıtı, sağlamlığı , yol tutuşu vs on numara.
  • fiat bravo 1.4 t jet al 3 yıldır kullanıyorum çok memnunum. hem turbo hem lpg uyumlu hemde spor.
  • mitsubishi lancer.

araştırın, farkı görün. bana dua edersiniz :))) güzel bir tasarım, ekonomik, konforlu geniş bir iç dünya. tüpe tam uyumlu atmosferik taş gibi bir motor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.