Şimdi Ara

>>>35*****27 imei numarası klonlanmıştır cihaz 30 gün içinde kapatılacaktır(başka gelen varmı)<<< (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
18.289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar aynı sorun bende var.Mardin'den aldıgım Samsung Jet-S 8000 tel'ime aynı msj geldi.Telefon faturasız.Yasal bir hakkım yok fakat eski bir nokia telefonum var onun ime no sunu samsung'uma clonlamak istiyorum.Ne işlem yapmam lazım bilen varmı acaba??
  • beyler benim telefona da geldi 35.........73 imei numarasi klonlanmistir cihaz 30 gun icinde kapatilacak diye ama ben *#06# yaptıgımda benım ımeı numaram bu numara degıldı sastım kaldım acele bırısı yardım etsın napmalıyım
  • Benim telefona 352********913 IMEI nolu cihaz klon olarak tespit edildiği için 21.05.2015 tarihinde kullanım dışı kalacaktır Lütfen satın aldığınız yere başvurun gibi bir msj geldi ama benim IMEI numaram yukardaki değil Yukardaki numarayı IMEI SORgulamaya girdiğimde Klonlanmış imei olarak gözüküyor benim ki ise alttaki gibi gözüküyor herhangi bir sorun olur mu çözüm için ne yapmam gerekir ?
     >>>35*****27 imei numarası klonlanmıştır cihaz 30 gün içinde kapatılacaktır(başka gelen varmı)<<<

• sphinxx S kullanıcısına yanıt
    İki ihtimal var.Birincisi yakın zamanda telefonuna başka hat taktın.İkincisi BTK nın kurduğu saçma sapan sistemin hatasından kaynaklanan durum.İlk ihtimalde olan ise o takılan hattın bağlı olduğu cep telefonunun imei size mesaj olarak geldi.Tecrübeyle sabittir.Böyle saçma kuruluştur BTKhttp://www.tk.gov.tr/
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.