Şimdi Ara

35,000TL'ye kadar hangi otomobil alınır? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
0
Favori
24.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: levent14
    honda civic eleganc otomatik modelini acaba hangi bayi 40000e bıraktı bilgiverebilrmisiniz?? bende araştırıyorumda

Ben İstanbul'dayım. Avrupa yakasında Çiftkurtlar ve Anadolu yakasında Mutluhan hiç nazlanmadan 40,000 TL'ye veririz dediler.
    Ama bu konuşmanın başında 35,000 TL'ya kadar 1-2 gün içinde peşinen ve nakit olarak verebilirim demiştim, sohbet ederken olay sonuçta bu otomobile geldi, onu da aynı şartlar ile alacağımı düşünerek bu fiyatı söylemiş olabilirler. Ama açıkçası ben ilgilenmediğim için pek fazla deşmedim.
    O sırada daha çok Honda Jazz ile ilgileniyorduk.

Edit: Hatta hem Çiftkurtlarda hem de Mutluhan'da çocukların bayıldığı siyah bir Civic Hatchback vardı. Onu da yine hiç nazlanmadan 51,500 TL'den 48,500 TL'ye indirmişlerdi. Yine onunla da ilgilenmedik ya. Neyse... :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BasriAlper -- 25 Eylül 2007; 0:31:59 >

• teşekkür ederim civic hb ye bende hasta oluyorum ama cok pahalı:)sizin içn honda jazzda güzel bi secenek olabilir
  • quote:

teşekkür ederim civic hb ye bende hasta oluyorum ama cok pahalı:)sizin içn honda jazzda güzel bi secenek olabilir

hocam civic hb e bende hasta oluyorum ama.ama işte.i-shift şanzımandan memnun bir adama rastlamadım daha.bende bir araba alıcam ama sanırım civic hb olmayacak.çünkü yabancı sitelerde bile otomatik vites sistemini yerden yere vurmuşlar.
    bu arada forumda otomatik vitesli araba arayanların sayısı amma fazla yaa.sevindim bu işe.ama fiyatlar artarsa yandık işte
    Basri hocam.peugeot premium çok dolu bir araba.düşün derim.belki filo milo indirimi yaparlar.35binYTLye peşin verirler.bir dene şansını.satmak isteyince filo indirimi ile bile satıyorlar.sen yeterki bir şirket filan ayarla.faturayı ona kessinler

• otomatik şanzumanda honda profeyoneldir güvenin derim
  • 35000 YTL gibi bi sınır varken 40-44 lük aracları öneriyorsunuz.
    Bence de aradığınız özelliklere uygun 2 araç var honda jazz, nissan note

bi şey merak ettim çocukların boyları 1.85 1.90 demişsiniz. bunların yaşı kaç? hala arka koltukta mı taşıyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cervinff -- 25 Eylül 2007; 1:13:11 >
  • quote:

otomatik şanzumanda honda profeyoneldir güvenin derim

yok hocam yok. i-shift amt olayında adamlar resmen çuvallamış.yoksa bende istiyorum bir honda civic hb almayı ama.maalesef becerememişler
    ayrıca kullandımda.iki tane honda civic hb kullandım.dedikleri gibi vites geçişlerinde yığılma var.araba resmen kasıyor.yokuş yukarıda gazlayınca hayda bire diye gitmiyor.halbuki arabada 140hp 1800 motor var ama o i-shift varya o i-shift o motoru yemiş bitirmiş
  • quote:

Orjinalden alıntı: yeknet

35000 YTL gibi bi sınır varken 40-44 lük aracları öneriyorsunuz.

bi şey merak ettim çocukların boyları 1.85 1.90 demişsiniz. bunların yaşı kaç? hala arka koltukta mı taşıyorsunuz

hocam doğru diyosun.honda jazz ve nissan note iyi arabalar.ama basri hocam esp ye takık galiba ondan uymuyor herhalde
    bence 35 çıkıyorsa 2 daha çıkar birde pazarlık peugeot 307 premium alır gibime geliyor.birde siyah çok yakışır yaniii
    bide bende kocamana adam oldum ama annler babalar önde oturunca başka yer kalmıyor arabada hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4FEE439E4 -- 25 Eylül 2007; 1:29:07 >

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4FEE439E4 -- 25 Eylül 2007; 1:28:42 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: BasriAlper

quote:

honda civic eleganc otomatik modelini acaba hangi bayi 40000e bıraktı bilgiverebilrmisiniz?? bende araştırıyorumda

Ben İstanbul'dayım. Avrupa yakasında Çiftkurtlar ve Anadolu yakasında Mutluhan hiç nazlanmadan 40,000 TL'ye veririz dediler.
    Ama bu konuşmanın başında 35,000 TL'ya kadar 1-2 gün içinde peşinen ve nakit olarak verebilirim demiştim, sohbet ederken olay sonuçta bu otomobile geldi, onu da aynı şartlar ile alacağımı düşünerek bu fiyatı söylemiş olabilirler. Ama açıkçası ben ilgilenmediğim için pek fazla deşmedim.
    O sırada daha çok Honda Jazz ile ilgileniyorduk.

Edit: Hatta hem Çiftkurtlarda hem de Mutluhan'da çocukların bayıldığı siyah bir Civic Hatchback vardı. Onu da yine hiç nazlanmadan 51,500 TL'den 48,500 TL'ye indirmişlerdi. Yine onunla da ilgilenmedik ya. Neyse... :)

izmir terakkidede 40.000ytlye bırakıyolar.

• Yeni Corolla.
  • yeni corolla aldık elagant ablama arkası cok geniş sizin 3 numara guard larınız rahatlıkla sığar ama tam otomatik değil ve sizin istekleriniz hep her markanın üst donanımlarında mevcut bence cok az kullanılmış plazalarda araclar oluyo 5000-10000 arası o aracların full versiyonlarını ancak bu sekilde alabilirsiniz diye düşündüm kolay gelsin
  • şuan kia ceratonun full + fullü 38 bindi şuan kampnyada 34 bin şahsen benim ceratoyu verip bununla değiştiricem herşey var tek esp veya vsa yok ama otomatik yani ben 3.5 senedir kullanıyorum hiç ama hiç bir sorun yaşamadım! saygılarla
  • Otomatik olması zorunlu olmasa o paraya SIFIR Seat Leon Stylance alınır.. 37.495,00 liste fiyatı..
  • quote:

Orjinalden alıntı: TheGate

quote:

Orjinalden alıntı: yeknet

35000 YTL gibi bi sınır varken 40-44 lük aracları öneriyorsunuz.

hocam doğru diyosun.honda jazz ve nissan note iyi arabalar.ama basri hocam esp ye takık galiba ondan uymuyor herhalde
    bence 35 çıkıyorsa 2 daha çıkar birde pazarlık peugeot 307 premium alır gibime geliyor.birde siyah çok yakışır yaniii
    bide bende kocamana adam oldum ama annler babalar önde oturunca başka yer kalmıyor arabada hocam

civicin 40000tl ye bırakıldığı yerde 307 almak pek mantıklı gelmiyor acıkcası franszlara hiç güvenim yok

• quote:

Orjinalden alıntı: hasanyuceer

Otomatik olması zorunlu olmasa o paraya SIFIR Seat Leon Stylance alınır.. 37.495,00 liste fiyatı..

benimde aklıma geldi ama otomatik zounluluğu var sanırım
  • quote:

Orjinalden alıntı: BasriAlper

quote:

malesef özellikle esp ve vsa gibi sistemler üst donanımlarda mevcut

Eğer yazdıklarımı tamamen karşılayan bir otomobil olur ise sanıyorum 5,000TL kredi alarak bütçemi en fazla 40,000TL yapabilirim. Ama bunun üstüne kesinlikle çıkamam. Çünkü pek taksit işini ve her ay sürekli aynı borcu ödemesini seven biri değilim.

Yani öncelikle 35,000TL'ye bu işi çözebilirsem çok çok iyi olur. Ama çok cazip bir otomobil olur ise 5,000TL daha borçlanıp en fazla 40,000TL'ye çıkabilirim. Yine dediğim gibi hiç borçlanmadan cebimdeki para ile bu işi 35,000TL'ye bitirmeyi arzu ediyorum.

sıkı pazarlıkla mazda3 dinamik alınabilir belki

• subaru impreza?
    nasıl fikir.. virajlı yollar için
  • subaru impreza ... evrekaaaaa?
  • quote:

Orjinalden alıntı: hlkkln

subaru impreza?
    nasıl fikir.. virajlı yollar için

Sağol arkadaşım. Cidden iyi fikir.

Sizin yazınızdan sonra sitesini inceledim. Otomobil cidden isteklerimi karşılayan bir otomobil görünümünde.
    Sürekli 4 tekerlekten çekiş sistemi sanırım ESP veya VSA kadar güvenliği arttıran bir unsurdur.
    IMPREZA 1.5 AWD 4EAT RK olarak geçen ve ilgilendiğim modelinin fiyatı 37.900 YTL olarak belirlenmiş.
    Sanırım peşin alımda 35,000 TL'ye çok yakın bir fiyat alabilirim düşüncesindeyim.
    Bu otomobil hakkında biraz bilgi almam lazım. Elbette bir test sürüşü şart oldu artık.

Arkadaşlar, Yeni Subaru Impreza hakkında neler biliyorsunuz, test eden veya kullanan var mı? Bu konuda bilgi verirseniz çok sevinirim. Bir de servis ve yedek parça durumu hakkında da ayrıntılı bilgi vermenizi rica ederim.

BU OTOMOBİL HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZİ ÇOK MERAK EDİYORUM ARKADAŞLAR.

Bu otomobilin özelliklerini aşağıya koyuyorum. Üzerinde tartışabiliriz.

35,000TL'ye kadar hangi otomobil alınır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BasriAlper -- 25 Eylül 2007; 20:12:29 >

• quote:

Orjinalden alıntı: accord

CIVIC Sedan ELEGANCE (VSA'lı)Otomatik Vites 42.820.- YTL.bence tam sizin aradığınız gibi bir otomobil.pazarlıkla 40000ytlye alınabilir diye düşünüyorum.

hiçbir honda bayiisi 40000 ytl ye vermez bu aracı bence

işte tam subaru imprezalık bir topic dedim ki yukarıda arkadaş demiş zaten
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.