Şimdi Ara

347 DÖNEM: BURDUR İL JANDARMA KOMUTANLIĞI

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
2.837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sayımız az olsa burada hep beraber olalım

İl Jan. Komutanlığı, Burdur, 15200 Karasenir, Burdur

Komutanlığımızla ilgili bulduğum resimler :

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enesarda -- 10 Ağustos 2012; 12:29:26 >

• sanırım hiç kimse yok ben tek gidiyorum
  • benide ekle istanbuldan geliyorum thy 10 antalya uçağı ile hayırlısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: marlboro34

benide ekle istanbuldan geliyorum thy 10 antalya uçağı ile hayırlısı

hayırlısıyla gel tertip
  • bu gece yoldayım, yarın sabah ordayım
  • 1. enesarda
    2. marlboro34
    3. minak
    4. gobi
    5. ???

güncel
  • Herkese hayırlı tezkereler. Ben artık yolcu Hoşçakalın
  • selam arkadaşlar burdur il jandarma çıkan arkadaşlar acemide ustada burdur il jandarma yazıyordur ben size yardımcı olayım :) teslim olma yeriniz burdur il jandarma burdur otogara 10 dk uzaklıkta sakın taksiye binmeyin hep kazık atıyor burdur esnafı yemek konusunda burdur kebabı var başka birşeyde yok genel olarak güzel ama soguk -6 yı gördük dün gece donduk yani kalın kazaklarınızı getirin acemi birliğiniz burdur il jandarma değil yeşilova ilçe jandarma komutanlığı sizi arabalara bindirip yeşilova kasabasına götürcekler şaşırmayın bizde nereye gidiyoruz demiştik böyle yeşilovada acemi birliğinizi eğitim görüceksiniz hırsızlık aklınıza gelmesin öyle birşey yok çok güzel bir ortamı var yemekler güzel dijitürk imkanı var banyo hiç sorun olmuyor burdur çıkanlara hoşgeldin diyorum bekliyoruz sizi :)
  • slm kardeş bende 349. dönem burdur çıktı acemi ve ustalık il jandarma olarak merkeze teslim olcam dmi
  • evet il jandarmaya teslim olucaksin sonra arabalarla yeşilova ya götürcekler sizi fazla eşya getirme burdan veriçekler çoğu malzemeyi zaten hayırlısı olsun şanslısın çok güzel bir yerde askerlik yapıcaksin :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marlboro34 -- 10 Aralık 2012; 17:15:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • inş. zaten burduru biliyorum memleket ısparta . acemilik bittikten sonra ustalıgı merkezde mi yapıyoz yoksa ilçelerde mi
  • Merhaba,

Ben 301. dönemdim halen duruyor mudur bilmiyorum ama komutan odasının üst katındaki kütüphaneyi ben yapmıştım zamanında arkadaşlarında yardımıyla, ayrıca kademenin yanındaki spor salonu da yine benim devrelerim tarafından yapılmıştı ne günlerdi, hepinize hayırlı tezkereler. İlginçtir herşeyde bizim dönemle başladı herhalde ilk kez bizi götürmüşlerdi Yeşilova'ya 80 kişilik yerimiz yok diye. Şimdi herkesi götürüyorlar gibi görünüyor. Yeşilova güzeldir biraz ıssızdır ama iyidir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.