Şimdi Ara

345 TYT DENEMELERİ ÇIKMIŞ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
4.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Önceden mi çıktı bilmiyorum ama ben yeni gördüm tüm dersler denemesi çıkmış haberiniz ola.

Satın almak için

GERÇEĞİNE EN YAKIN OLSUN İSTEDİK

ÖSYM Tarzında Hazırlanmış
    Hem İçeriği Hem Kitapçığı Yenilendi
    Sayısal Bölümü Video Çözümlü
    Senaryo Senaryo
    Tüm Dersler TYT Deneme
    6 Adet Deneme
    Seviye Dağılımına Göre Denemeler
    4 Adet Orta Seviye
    1 Adet Ortanın Biraz Altı Seviye
    1 Adet Ortanın Biraz Üstü Seviye
    Denemelerin kapak tasarımlarından iç tasarımına kadar ÖSYM tasarımına benzer hazırlanmış olup soru kalitesi ve tasarımı ile gerçeğine en yakın olsun istedik. Sayısal bölümdeki sorular video çözümlüdür.
    https://www.ucdortbes.com/tyt-tum-dersler-6li-paket-deneme.html

345 TYT DENEMELERİ ÇIKMIŞ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MB-DH -- 29 Ocak 2019; 15:36:40 >

• 14 Şubat 2019a kadar çözümler yüklenecekmiş
  • Tanım: 14 Şubat 2019'a kadar beklemeden almayı aklımın ucundan dahi geçirmediğim TYT Denemesi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MB-DH

14 Şubat 2019a kadar çözümler yüklenecekmiş
    Deme öyle...

İnanırım
  • Guzel haber gecen seneki tyt/ayt denemeleri harikaydi
  • darısı ayt genel ve ayt mat denemelerinin başına
  • Piyasa için büyük eksiklik
  • 345 Yayınlarının 2 soru bankasını kullanıyorum, şunu belirtmek isterim ki kitapları oldukça başarılı, fakat çözümlü diye sattıkları kitapların çözümlerini bir türlü yüklememeye, ve çözüm başı sinir bozucu reklamlar koymaya devam ettikleri sürece maalesef gittikçe daha az tercih edilen bir yayın evi olacaklar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nYselmech

Guzel haber gecen seneki tyt/ayt denemeleri harikaydi
    Hocam geçen seneki çok kolay değil mi ya, 6'lı olandan bahsediyoruz herhalde? Bazı matematik sorularını Üç-Dört-Beş TYT'den yani kendi kaynaklarından kopyalayıp yapıştırmışlar. Ben normalde TYT'de 70-73 net arasında gezen biriyim, geçen hafta geçen seneki basım olan 6'lı TYT denemesinin ilk 2 sini çözdüm 125 dakikada, çok kolay geldi, birinden 97 diğerinden 94 çıktı.
  • Çözümlerini yüklemeyinceye kadar almıyorum.
    Yayındenizi gibi yayınlar daha denemeyi çıkar çıkmaz çözümlerini de yayınlıyorlar. 345 bu konuda çok yavaş
  • rotbalat kullanıcısına yanıt
    5 ve 6.sı kaliteli ve zor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rotbalat

Hocam geçen seneki çok kolay değil mi ya, 6'lı olandan bahsediyoruz herhalde? Bazı matematik sorularını Üç-Dört-Beş TYT'den yani kendi kaynaklarından kopyalayıp yapıştırmışlar. Ben normalde TYT'de 70-73 net arasında gezen biriyim, geçen hafta geçen seneki basım olan 6'lı TYT denemesinin ilk 2 sini çözdüm 125 dakikada, çok kolay geldi, birinden 97 diğerinden 94 çıktı.

Alıntıları Göster
    Evet hocam zor değildi ama iyiydi ve sınava benzerdi. Son denemeler daha zor ve daha kaliteli oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: nYselmech

Evet hocam zor değildi ama iyiydi ve sınava benzerdi. Son denemeler daha zor ve daha kaliteli oluyor.

Alıntıları Göster
    Anladım hocam, teşekkürler :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.