Şimdi Ara

345'i MAİL YAĞMURUNA TUTUYORUZ !!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar hala çıkmayan geometri kitabı için 345matematik@gmail.com'u mail yağmuruna tutup geometri kitabını sorsak belki bir geri dönüş yaparlar diye düşünüyorum destek verelim

• Hocam 345 kadar gerizekalı bir yayın görmedim o kadar iyi sorular yazıp bu kadar kötü yönetilmesi resmen... yani ne diyeyim mallık. Adamların umrunda değil galiba zaten alıyorlar diye düşünüyorlar. İnternetteki soru çözümleri facia düzeltsinler diye bi ara mail yağmuruna tuttuk cevap bile vermediler. Yani kitabı çıkarmayı en çok onlar ister sonuçta para kazanacaklar çıkartmıyorlarsa soruları yoktur yani boşa kendinizi yormayın.
  • Onlar senden daha fazla çıkarmak istiyordur merak etme. Demek ki ellerinde yeterince yazılmış soru yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: coreturk4

Onlar senden daha fazla çıkarmak istiyordur merak etme. Demek ki ellerinde yeterince yazılmış soru yok.
    4-5 senedir denemelerdeki soruları koysalar bile neredeyse 1 kitap yapardı gibi hocam ama olabilir tabiki dediğinizde
  • sana dönüş yaptılarmı
  • Video başı reklam koymaktan vazgeçmeleri daha iyi olur bence.
  • onun yerine şu çözümlerini düzeltsinler ve matematiği çözen adamı atsınlar leş gibi, izlerken bayılıyorum
  • Hocam 345 kadar gerizekalı bir yayın görmedim o kadar iyi sorular yazıp bu kadar kötü yönetilmesi resmen... yani ne diyeyim mallık. Adamların umrunda değil galiba zaten alıyorlar diye düşünüyorlar. İnternetteki soru çözümleri facia düzeltsinler diye bi ara mail yağmuruna tuttuk cevap bile vermediler. Yani kitabı çıkarmayı en çok onlar ister sonuçta para kazanacaklar çıkartmıyorlarsa soruları yoktur yani boşa kendinizi yormayın.
  • hocam mail yağmuruna gerek yok ben mail attım cevap verdiler. Nisan'da gelecekmiş kitap.

edit: maili paylaşmak yasak olduğundan SS atamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi almanyalidoktor -- 27 Ocak 2019; 18:35:16 >
  • almanyalidoktor kullanıcısına yanıt
    Çıkacağını sanmıyorum hocam nisanda soru bankası çözmez kimse

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • asxasxkassad nisanda sb çözülmeyeceğini nerenden çıkardın?
  • Mail atmak yerine whatsapp numaralarına da mesaj atılabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moving On

Video başı reklam koymaktan vazgeçmeleri daha iyi olur bence.
    Cidden nasıl para kazanma hırsıdır anlamıyorum ülkede her firma mı şerefsiz olur anlamıyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: almanyalidoktor

asxasxkassad nisanda sb çözülmeyeceğini nerenden çıkardın?
    Çözersinde sıfırdan bir kitap alıp çözmeyi pek kimse tercih etmez o aylarda herkes zaten elindekini bitirme derdinde oluyor alan yine alır tabiki
  • merak eden olursa diye yazayım ayt mat denemesi şubatta çıkacakmış tahminen
  • nYselmech kullanıcısına yanıt
    Hocam 345in mat geo bütün sorularını o adam çözüyor artık bitmiş, gücü kalmamış.
  • asasasasasasasa A kullanıcısına yanıt
    geo kitabınıda sordunuz mu hocam
  • Geo kitabı mı çıkaracaklardı ????!!!!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam sınava şurada ne kaldı çıkarsalar ne olur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TROHNET -- 9 Şubat 2019; 14:8:35 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.