Şimdi Ara

345 AYT MAT 5.DENEME

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Zor desen değil kolay desen değil güzel desen değil böyle bok gibi bi deneme olmuş

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

|
    |
  • 🤓

• Yok la guzeldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • güzel bir denemeydi aslında ben bu sene öyle bekliyorum 1-2 sorusu herkesin yapabileceği türden değildi bir kaç sorusu da aşırı basitti

• Ben 345 Ayt matı bir garip buldum, sorular çok alakasız geldi, sınav sorularıyla uzaktan yakından alakası yokmuş hissini fazlasıyla aldım. Son 2 denemeyi çözmedim, mantıklı değil. Diğerleri de çok sevdiğim denemeler olmadı, 345'in şu ana kadar Ayt mat denemesi ve Tyt genel denemesini pek sevmedim. Özellikle Tyt geneldeki matı niye bu kadar zorlamışlar, problemler kısmı ilk (kolay) olan genel denemede bile Tyt mat denemelerinin 10-11'inci seviyelerine yakın olmuş. Herhalde çıkmış sorulara bakmak hiç akıllarına gelmiyor.

• Boring Man B kullanıcısına yanıt
    6.sını çözüyorum şuan ayt matın 1 tane daha çözüp bırakıcam 345i belki onu da çözmem. Elimde acil var en azından 2019 2020 arası seviyesi

• Boring Man B kullanıcısına yanıt

hocam ben de tam tersi 345in ayt mat denemelerini çok sevdim ve sınava yakın buldum (bitirdim) tyt genel denemesi de piyasaya göre baya iyi (dil bilgisi kısmı haiç ve bazı sosyal soruları hariç)

• 345te 1 5 6 7 8 9 çözdüm genelde 30-35 arasi gidiyorum sence digerlerinide cozeyimmi yoksa 3d denmi cozeyim.3d sifir bu arada hic cozmedim ondan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: msengineer21

6.sını çözüyorum şuan ayt matın 1 tane daha çözüp bırakıcam 345i belki onu da çözmem. Elimde acil var en azından 2019 2020 arası seviyesi

Sana kalmış, çözerken sıkmıyorsa 9-10 dışındakileri bitirebilirsin, tamamen kötü demiyorum, içinde gerçekten güzel sorular da var ama sınava uzak buldum.

• 345 2-3 yıl önceki sorularını sürekli yeni basımlara ekleyip aynı sorular arasında döndürüyor çarkı. bazı soruların sınavdan uzak olması normal o yüzden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fushen -- 21 Haziran 2021; 19:21:23 >
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.