Şimdi Ara

344 TL Osmangazi köprüsü (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
310
Cevap
1
Favori
47.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
251 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sen köprüden geçiş yaptığına emin misin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • keşke bununla kalsa devletin belki kaç yıllık gelirleri temlik oldu bu köprülere devretme modeliyle... akp gitse de çöplükten çıkmayacak burnumuz sadece yaptıkları yolsuzluklar ortaya çıkacak içeri girecekler olan vatandaşa olacak
  • Arkadaşlar sizleri köprüden önce son çıkışa doğru alalım lütfen. Üçün beşin hesabını yapıyorsanız geçmeyeceksiniz aksine protesto edeceksiniz. Böyle kuru kuru ortalığı kızıştırıp kazık yedim hesaplarına gelmenize gerek yok, durumu olmayan aracına güvensin körfezi geçsin, çok uzak diyorsan da git feribotla geç.

Keşke Avrasya tüneli geçişlerini de her geçiş başına 50 lira, 100 lira yapsalar. Akşamları Avrasya'dan geçmek için sıraya giriyoruz resmen...
  • İstikrar böyle birşey işte.

• quote:

Orijinalden alıntı: kenbalx

Araştıracak vaktim yok şuan ama bu 10katı dediğinizin nekadarı devletten nekadarı vatandaştan çıkacak. Refah artıp geçiş garantisi istenilen seviyeye gelince devlet ödeme yapmıyacak.

Yoksa bi cep telefonuda 500$ belki daha aşşağı üretilip 1000$ satılıyor soygun her yerde var. Biz tepki göstermedikçe bunlar ferrariler ile gezmeye devam edecekler :)
    Refah artıp geçiş garantisi istenen seviyeye gelince mi

Millet hıyar alabililmek için kuyruklara girmeye başladı ne refahı yahu :)
  • AKP hizmet veriyor hizmet.... Bi şükredin Allah aşkına ya.
    o kadar çok hizmet yaptılarki tabikide bedeli olacak. adabınızı takınınız.
  • Drxl kullanıcısına yanıt
    Ulus’da Bu kadar öpmüyorlar :)

• ama köprü yaptı yol yaptı diyen kitle nerede?
  • körfezi dolaş,boşa para verme.
  • Bir de utanmadan KDV de eklemişler. ÖTV ve TRT vergisi de ekleseydiniz. Fıkra gibi ülke yahu.

• bu ne biçim ücret zannedersin köprünün hissesini aldık.
  • Devletin vatandaşın üzerinden geçiş ücreti
  • Amedra kullanıcısına yanıt
    Akp'den önce köprüden önce ''son çıkış'' diye bir seçenek vardı şuan köprüden önce son çıkış yok..
  • Yetmez ama "evet"

• 344 TL Osmangazi köprüsü

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • eeeeee

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FİT GYM -- 16 Mart 2019; 20:18:2 >
  • Körfezi dolaşmayı önerrenleri esefle kınıyorum. Aksine mümkün olduğunca çok kullanın köprüyü. Aksi takdirde meydana gelecek geçiş eksiğini benden veya Yozgatın köyünde çiftçilik yapan Mehmet dayıdan alacaklar.
    Yani geçmemek kullanmamak köprü sahibinin çok da fifisinde.
    Ayrıca muhtemelen 1 2 yıl içinde körfezden dolanmaya merhaba kapatacaklar veya çeşitli şekillerde ya güzergahı eziyet haline getirerek veya çeşitli şekillerde ücret alarak aradaki makası kapatacaklar. Tıpkı İstanbul boğaz köprülerde yavaş yavaş 3.köprü ye zorladıkları gibi.
    Yok canım daha neler diyenleri duyar gibi oluyorum.

• Ouuvv sudan ucuz yahu.. Hemen arabama atlayıp şu koprüden geçmeliyim. Hatta ortasında durup müziği son ses açıp göbek atmalıyım..

• quote:

Orijinalden alıntı: Qklavye

Körfezi dolaşmayı önerrenleri esefle kınıyorum. Aksine mümkün olduğunca çok kullanın köprüyü. Aksi takdirde meydana gelecek geçiş eksiğini benden veya Yozgatın köyünde çiftçilik yapan Mehmet dayıdan alacaklar.
    Yani geçmemek kullanmamak köprü sahibinin çok da fifisinde.
    Ayrıca muhtemelen 1 2 yıl içinde körfezden dolanmaya merhaba kapatacaklar veya çeşitli şekillerde ya güzergahı eziyet haline getirerek veya çeşitli şekillerde ücret alarak aradaki makası kapatacaklar. Tıpkı İstanbul boğaz köprülerde yavaş yavaş 3.köprü ye zorladıkları gibi.
    Yok canım daha neler diyenleri duyar gibi oluyorum.
    Diğer yollara sıkı bir trafik denetimi koyarlarsa ve ceza kesme oranını arttırırlarsa herkes bu köprüye yönlenir benimkisi ak parti hükümetine bir öneri.
    Böylece tam bir deli dumrul köprüsü olmuş olur.
    Refah artısı vb diyen aklıevvel arkadaşa da söyleyeceğim devlet+millet giden para bu ülkeden gidiyor.
    Ayrıca devletin borcu yok özel sektörün borcu var diyenler vardı görüyoruz nereye geldi iş.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.