Şimdi Ara

343. Dönem KASTAMONU 2'NCİ J.EĞT.TB.K.LIĞI/GÖLKÖY (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
172
Cevap
0
Favori
13.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Senin biladerle acemiliği ve usta birliğini aynı yerde yapıormusuz:)) iletişime geçelim...
  • Muş yok mu tertipler:)
  • Kuvveti Jandarma Genel Komutanlığı
    Sınıfı JANDARMA
    Statüsü Kısa Dönem Er
    Branşı -
    İlk Katılışını Yapacağı
    Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi KASTAMONU 2'NCİ J.EĞT.TB.K.LIĞI/GÖLKÖY
    GÖLKÖY KASTAMONU
    İlk Katılışını Yapacağı Tarih 12.12.2011
    Temel Eğitimini Müteakip
    Katılış Yapacağı Esas Birliği/Görev Yeri İL J.K.LIĞI/BATMAN
    BATMAN
  • istanbuldan gidenler, saçma saatlere bilet almayın ulusoy ile metrodan başka otobüslerde var, ben kastamonu özlem pazar 23:00 bilet aldım otobüs bomboştu, peron 29,30,31 hep kastamonu firmaları dolu, kastamonu özen kastamonu huzur falan var gece bileti alın
  • Kastamonudan ağrı merkeze varsa ben burdayım tertipler..
  • Tertipler ben İstanbul-Kartal dan gidicem. 11/12/2011 23:30 da binicem sabah saatlerinde kastamonu merkez de olucam kısmetse erken gelecekler olursa orda bi yerde toplanalım tanışalım... kahvaltı falan ederiz... Usta birliğimde ERZİNCAN olacak.. aynı olan yok heralde şuana kadar... görüşmek üzere...
  • Yanınıza mutlaka botlar için ortopedik taban alın derim ben. Slikon olanları demiyorum yalnız dikkat. Çok yararı olur size. Eğitim olayı da bölükten bölüğe değişio. Ben 6. bölükteydim, rahattım. Mert teğmen vardır orda, çok iyidir sağolsun..Kastamonu'dan sonra Sivas'a gitcek olanlar, orada ilçelere dağılacaksınız.
  • ARKADAŞLAR DAHA ÖNCE KASTAMONU GÖLKÖY DE ACEMİLİĞİNİ YAPMIŞ BİRİSİNDEN SON DAKİKA DA ALDIĞIM BİR BİLGİYE GÖRE PAZARTESİ 09:00 DAN ÖNCE ORDA OLMAYIN ÇARŞI ANCA AÇILIYORMUŞ VE ÇOK SOĞUK OLUYOMUŞ SABAHLARI ÜŞÜTMEYİN ORDA BİLGİNİZE BENDE İSTANBULDAN GELİŞİMİ SABAHA ÇEVİRDİM 7 GİBİ ÇIKICAM 13:30 GİBİ ORDA OLMAYA ÇALIŞICAM... HERKESE İYİ YOLCULUKLAR... BU ARADA İSMİM ŞAFAK HARUN K....
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuarishika

Yanınıza mutlaka botlar için ortopedik taban alın derim ben. Slikon olanları demiyorum yalnız dikkat. Çok yararı olur size. Eğitim olayı da bölükten bölüğe değişio. Ben 6. bölükteydim, rahattım. Mert teğmen vardır orda, çok iyidir sağolsun..Kastamonu'dan sonra Sivas'a gitcek olanlar, orada ilçelere dağılacaksınız.

Dostum ben sivas a gideceğim kastamonudan sonra. İlçelere dağıtılacağımız kesin midir acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Referee*

ARKADAŞLAR DAHA ÖNCE KASTAMONU GÖLKÖY DE ACEMİLİĞİNİ YAPMIŞ BİRİSİNDEN SON DAKİKA DA ALDIĞIM BİR BİLGİYE GÖRE PAZARTESİ 09:00 DAN ÖNCE ORDA OLMAYIN ÇARŞI ANCA AÇILIYORMUŞ VE ÇOK SOĞUK OLUYOMUŞ SABAHLARI ÜŞÜTMEYİN ORDA BİLGİNİZE BENDE İSTANBULDAN GELİŞİMİ SABAHA ÇEVİRDİM 7 GİBİ ÇIKICAM 13:30 GİBİ ORDA OLMAYA ÇALIŞICAM... HERKESE İYİ YOLCULUKLAR... BU ARADA İSMİM ŞAFAK HARUN K....

Dostum bende Eskişehir den 5:30 arabasıyla Ankara'ya geçeceğim. Ankara'dan da 9:30 da kalkacak otobüsüm. Senin dediğin gibi bende 13:30 civarı Kastamonu'da olurum sanırım. Orada birbirimizi bulabilirsek çok iyi olur.
  • şimdi batman merkezden birdaha dağıtım mı yiyeceğiz bu ne ya oy oy oy:S
  • quote:

Orijinalden alıntı: contacttr

quote:

Orijinalden alıntı: cenkkgs

quote:

Orijinalden alıntı: Restless-

quote:

Orijinalden alıntı: Eşref_37

quote:

İlk Katılışını Yapacağı
    GÖLKÖY KASTAMONU

Temel Eğitimini Müteakip
    Katılış Yapacağı Esas Birliği/Görev Yeri İL J.K.LIĞI/DİYARBAKIR
    DİYARBAKIR

Tertiplerime şimdiden hayırlı teskereler diliyorum. Usta birliklerimizin kesin olmadığı konusunda duyumlar alıyorum, bilgisi olan var mı acaba ?

Hocam senle aynı yerlerde yapıyoruz.
    Diyarbakır konusunda bilgi edinebildinmi.

İl jandarma komutanlığından bir çok askerin ilçe ve köylere gönderildiğini öğrenebildim.http://forum.donanimhaber.com/m_36189528/tm.htm Forumdan bir arkadaşımız tecrübelerini paylaşmış, faydalı olur sanırım.

Bir de Kastamonu'da 15 günlük hava durumu ;
    http://www.havadurumu15gunluk.net/havadurumu/kastamonu-hava-durumu-15-gunluk.html
    Gölköy'ün biraz daha yüksek olduğunu düşünürsek 3-5 derece düşecektir sıcaklıklar.

beyler acemi ustalar aynı bizim face falan varsa özelden atim tanışalım şimdiden.ben yarın gece 23te biniyorum istanbuldan metroyla.

Aynı arabadayız. 41 numaradayım.

KASTAMONU 2'NCİ J.EĞT.TB.K.LIĞI/GÖLKÖY KASTAMONU
    İL J.K.LIĞI/SİVAS

gece 2300 istanbul'dan metro 36 numara...
    İlk Katılışını Yapacağı
    GÖLKÖY KASTAMONU
    Temel Eğitimini Müteakip
    DİYARBAKIR
  • quote:

Orijinalden alıntı: dream05

merhaba arkadaşlar bende amasya merzifondan geleceğim orada görüşmek üzere...
    İlk Katılışını Yapacağı
    GÖLKÖY KASTAMONU
    Temel Eğitimini Müteakip
    Katılış Yapacağı Esas Birliği/Görev Yeri İL J.K.LIĞI/ŞANLIURFA
    ŞANLIURFA

Senle aynıyız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaTRan35

Muş yok mu tertipler:)

slm ben kastamonudan sonra muş'a gidicem.Benden neden muş yokmu diye merak ediyordum.:)adım alper istanbuldan gelicem sabah 7 gibi kastamonuda olmayı 10-11 arası teslim olmayı düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uygun_adım

quote:

slm ben kastamonudan sonra muş'a gidicem.Benden neden muş yokmu diye merak ediyordum.:)adım alper istanbuldan gelicem sabah 7 gibi kastamonuda olmayı 10-11 arası teslim olmayı düşünüyorum.

hayırlı olsun alper, bende 11-12 gibi kastamonuda olurum heralde. uşaktan gelicem isim Kamil :)
  • quote:

quote:

quote:

hayırlı olsun alper, bende 11-12 gibi kastamonuda olurum heralde. uşaktan gelicem isim Kamil :)

sağol senin içinde hayırlı olur inş.birlikte paslaşırız artık..telefon işi nasıl olucak acaba içeriye sokmaya çalışsakmı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasan347

quote:

Orijinalden alıntı: contacttr

quote:

Orijinalden alıntı: cenkkgs

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Eşref_37

quote:

İlk Katılışını Yapacağı
    GÖLKÖY KASTAMONU

Temel Eğitimini Müteakip
    DİYARBAKIR

Tertiplerime şimdiden hayırlı teskereler diliyorum. Usta birliklerimizin kesin olmadığı konusunda duyumlar alıyorum, bilgisi olan var mı acaba ?

Hocam senle aynı yerlerde yapıyoruz.
    Diyarbakır konusunda bilgi edinebildinmi.

İl jandarma komutanlığından bir çok askerin ilçe ve köylere gönderildiğini öğrenebildim.http://forum.donanimhaber.com/m_36189528/tm.htm Forumdan bir arkadaşımız tecrübelerini paylaşmış, faydalı olur sanırım.

Bir de Kastamonu'da 15 günlük hava durumu ;
    http://www.havadurumu15gunluk.net/havadurumu/kastamonu-hava-durumu-15-gunluk.html
    Gölköy'ün biraz daha yüksek olduğunu düşünürsek 3-5 derece düşecektir sıcaklıklar.

beyler acemi ustalar aynı bizim face falan varsa özelden atim tanışalım şimdiden.ben yarın gece 23te biniyorum istanbuldan metroyla.

Aynı arabadayız. 41 numaradayım.

KASTAMONU 2'NCİ J.EĞT.TB.K.LIĞI/GÖLKÖY KASTAMONU
    İL J.K.LIĞI/SİVAS

gece 2300 istanbul'dan metro 36 numara...
    İlk Katılışını Yapacağı
    GÖLKÖY KASTAMONU
    Temel Eğitimini Müteakip
    DİYARBAKIR

hocam istanbulda nerden biniyosun otobüse? benim de 5 numara inince birlikte hareket ederiz.
  • quote:

sağol senin içinde hayırlı olur inş.birlikte paslaşırız artık..telefon işi nasıl olucak acaba içeriye sokmaya çalışsakmı..

valla ben sim kart getirmeyi denicem. cihaz işi riskli olur diye düşünüyorum ilk etapta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaTRan35 -- 11 Aralık 2011; 0:18:40 >
  • quote:

quote:

valla ben bi sim kart getirmeyi denicem. cihaz işi riskli olur diye düşünüyorum ilk etapta.
    quote:

valla ben bi sim kart getirmeyi denicem. cihaz işi riskli olur diye düşünüyorum ilk etapta.

anladımm.bende senin düşündüğün gibi düşünüyodum ama girişte öyle detaylı bi arama olmadığını duyunca kararsız kaldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadirr26

quote:

Orijinalden alıntı: kuarishika

Yanınıza mutlaka botlar için ortopedik taban alın derim ben. Slikon olanları demiyorum yalnız dikkat. Çok yararı olur size. Eğitim olayı da bölükten bölüğe değişio. Ben 6. bölükteydim, rahattım. Mert teğmen vardır orda, çok iyidir sağolsun..Kastamonu'dan sonra Sivas'a gitcek olanlar, orada ilçelere dağılacaksınız.

Dostum ben sivas a gideceğim kastamonudan sonra. İlçelere dağıtılacağımız kesin midir acaba ?

valla senin adına üzüldüm şöle ki; bende geçen sene 337 kd. olarak gölköyden sivasa dağıtım olmuştum. sivas ta kura çekeceksin, ya merkezde kalacaksın, yada ilçeye gideceksin. artık nasip.. çok manyak soğuklu günler seni bekliyor sivasta. kastamonudan mutlaka sivasa giderken termal içlik al.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.