Şimdi Ara

343. Dönem KASTAMONU 2'NCİ J.EĞT.TB.K.LIĞI/GÖLKÖY (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
172
Cevap
0
Favori
13.931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler bakıyorum herkes gölköye düşmüş ben kastamonu il jandarmaya düştüm oraya giden yok mu hem otogardan sonra yakın mı bilgisi olan var mı
  • İlk Katılışını Yapacağı
    Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi KASTAMONU 2'NCİ J.EĞT.TB.K.LIĞI/GÖLKÖY
    GÖLKÖY KASTAMONU
    İlk Katılışını Yapacağı Tarih 12.12.2011
    Temel Eğitimini Müteakip
    Katılış Yapacağı Esas Birliği/Görev Yeri İL J.K.LIĞI/DİYARBAKIR
    DİYARBAKIR
  • ankara->kastamonu. hareket saati 7.30 ulusoydan aldım bileti. var mı benden başka alan bu seferle gidecek olan tertip?
  • Acemi birliği : KASTAMONU 2'NCİ J.EĞT.TB.K.LIĞI
    GÖLKÖY / KASTAMONU

Usta Birliği : İL J.K.LIĞI/BİNGÖL

Trabzondan yarın yola çıkıyorum inşallah sıkıntısız tez vakitte bitiririz cümleten ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaTRan35

ankara->kastamonu. hareket saati 7.30 ulusoydan aldım bileti. var mı benden başka alan bu seferle gidecek olan tertip?

Pazar akşam 11.30 Denizli-Ankara
    Pazartesi Sabah 7.30 Metro Turizm Ankara-Kastamonu

KASTAMONU 2'NCİ J.EĞT.TB.K.LIĞI/GÖLKÖY
    GÖLKÖY KASTAMONU

Usta Birliği Erzurum İl Jandarma Komutanlığı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: contacttr

quote:

Orijinalden alıntı: cenkkgs

quote:

Orijinalden alıntı: Restless-

quote:

Orijinalden alıntı: Eşref_37

quote:

Orijinalden alıntı: Restless-

İlk Katılışını Yapacağı
    GÖLKÖY KASTAMONU

Temel Eğitimini Müteakip
    Katılış Yapacağı Esas Birliği/Görev Yeri İL J.K.LIĞI/DİYARBAKIR
    DİYARBAKIR

Tertiplerime şimdiden hayırlı teskereler diliyorum. Usta birliklerimizin kesin olmadığı konusunda duyumlar alıyorum, bilgisi olan var mı acaba ?

Hocam senle aynı yerlerde yapıyoruz.
    Diyarbakır konusunda bilgi edinebildinmi.

İl jandarma komutanlığından bir çok askerin ilçe ve köylere gönderildiğini öğrenebildim.http://forum.donanimhaber.com/m_36189528/tm.htm Forumdan bir arkadaşımız tecrübelerini paylaşmış, faydalı olur sanırım.

Bir de Kastamonu'da 15 günlük hava durumu ;
    http://www.havadurumu15gunluk.net/havadurumu/kastamonu-hava-durumu-15-gunluk.html
    Gölköy'ün biraz daha yüksek olduğunu düşünürsek 3-5 derece düşecektir sıcaklıklar.

beyler acemi ustalar aynı bizim face falan varsa özelden atim tanışalım şimdiden.ben yarın gece 23te biniyorum istanbuldan metroyla.

Aynı arabadayız. 41 numaradayım.

KASTAMONU 2'NCİ J.EĞT.TB.K.LIĞI/GÖLKÖY KASTAMONU
    İL J.K.LIĞI/SİVAS

zaten otobüs ful askermiş 2 3 tane bayan varmış onlara da yazık o kadar erkek içinde yolculuk yapmak zor olur :D

• quote:

Orijinalden alıntı: mandingo

Kuvveti Jandarma Genel Komutanlığı
    Sınıfı JANDARMA
    Statüsü Kısa Dönem Er
    Branşı -
    İlk Katılışını Yapacağı
    GÖLKÖY KASTAMONU
    İlk Katılışını Yapacağı Tarih 12.12.2011
    Temel Eğitimini Müteakip
    Katılış Yapacağı Esas Birliği/Görev Yeri İL J.K.LIĞI/HAKKARİ
    HAKKARİ

şans dediğin gibi yapıcak bişi yok gidip gelicez inş

Birebir aynısı. Mümkünse iletişimi kuralım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GokhanHizal -- 10 Aralık 2011; 11:45:00 >
  • beyler bende bursadan gelecem kastamonu gölköye.acaba hangi firmalar gidiyo bilet işini ayarlamadım hala.gerekirse istanbul veya ankaradan aktarma yapacaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chaoss

quote:

ankara->kastamonu. hareket saati 7.30 ulusoydan aldım bileti. var mı benden başka alan bu seferle gidecek olan tertip?

GÖLKÖY KASTAMONU

ben ulusoydan aldım kardeşim hem daha ucuz hem daha güvenli :D
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Chaoss

quote:

GÖLKÖY KASTAMONU

ben ulusoydan aldım kardeşim hem daha ucuz hem daha güvenli :D

Deniz-Ankara-Kastamonu aktarma olacağı için çok fazla detaya inemedik , zaten son 2 koltuk vardı , onlarıda kaçırmak istemedik açıkcası ... Hayırlısı artık , bütün arkadaşlara hayırlı sorunsuz kazasız belasız teskereler ;)

• katran35 kardeş ben bursadan gidecem.ama ankaraya gelip oradan aktarmalıda yapmayı düşünüyorum.bana ulusoyun tel bilgilerini verebilir misin sana zahmet.beraber gidelim :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazhoca1983

katran35 kardeş ben bursadan gidecem.ama ankaraya gelip oradan aktarmalıda yapmayı düşünüyorum.bana ulusoyun tel bilgilerini verebilir misin sana zahmet.beraber gidelim :))

Hocam telefonla bilgisayarla falan pek uğraşma bence , çok yoğunluk var , hemen en yakın yerden biletini almalısın . Dün akşam açıklandı , sabah 8.30 da bilet almaya gittim son 2 koltuk vardı
  • katran 35 kardeşim aynı otobüsteyiz seninle.. bende sabah 7.30 ulusoydan aldım biletimi varmı başka sabah 7.30 ulusoy ankara kastamonu devrelerim :):)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kucukshen -- 10 Aralık 2011; 12:03:51 >
  • teşekkür ederim ulusoy ve metroyu aradım ama boş yer yokmuş.
  • Hacam, pazartesi sabah Ankaradan ulusoy 7,30 arabasına aldım bileti 42 numara. Devamında banada malatya il jandarma komutanlığı çıktı. Merak ettiğim malatyadanda ilçelere dağıtımımız olacak mı??
  • Tertipler metro Ankara'dan kastamonuya ek sefer düzenledi bir kaç saat önce, diğer seferler tamamen dolu malesef. Ek sefer olan 08.00 arabasına biletimi almış bulunmaktayım. Acele etmenizde yarar var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vilus86

Hacam, pazartesi sabah Ankaradan ulusoy 7,30 arabasına aldım bileti 42 numara. Devamında banada malatya il jandarma komutanlığı çıktı. Merak ettiğim malatyadanda ilçelere dağıtımımız olacak mı??

devrem aynı otobüsteyiz bende 3 numaradayım... dağıtım konusunda bi bilgim yok.. bende bingöl il jndrmadayım..
  • Beyler bende Pazartesi günü Eskişehir den Ankaraya oradan da Kastamonu na geçicem. Sabah 9:30 da Ankaradan metro ile gidiyorum var mı benimle aynı saatte aynı otobüste olacak ?
  • arkadaşlar bende az önce konuştum.istanbul esenlerden metro ile 23:15 te yola çıkacağım heralde.şimdi bilet almaya gidiyorum.hepinize hayırlı yolculuklar sonrasında hayırlı teskereler...
  • benim usta birliğide batman il jandarma k.lığı. kimseyi göremedim batman olarak neyse hayırlısı :)
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.