Şimdi Ara

341. Dönem (Mesleki) Asteğmen'e sorma platformu:) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
5
Favori
41.422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 4 yıllık hemşirelik bölümü okuyorum.Asteğmen olma durumu sizce var mıdır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hemşirelik için zor, tabip olsaydin evet.
  • Uluslararasi lojistik 4 yillik lisans mezunuyum. Mesleki olur mu ?

• fernandao kullanıcısına yanıt
    Meslek degil konya hava savunma astegmen takim mkmutani cikma ihtimalin yuksek ortalaman iyiyse...

• pavlus P kullanıcısına yanıt
    Neden konya ve neden hava hocam merak ettim :)

• fernandao kullanıcısına yanıt
    Çünkü snn bölümde sadece hava savunma aliyor 4 tane arkadasim var 4 ude o bolumden mezun 4 ude hava savunma konya. Endustri muh ve uluslar arasi ticaret ve lojistik konya hava svnm
  • pavlus P kullanıcısına yanıt
    Anladim hocam cok saolun cevabiniz icin. Peki ben astegmen olursam kesin konyaya duser miyim sizce ona gore secim yapicam uzun ve kisa donem arasi ? Ve hava takim komutaninin gorevi nedir tam olarak ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fernandao -- 5 Haziran 2016; 14:36:57 >
  • Başlık için çok teşekkürler. Ben Türk Dili ve Edebiyatı mezunuyum şubat celbinde gitmek istiyorum. Uzun dönem başvursam çıkma olasılığı nedir? Çıkarsa askeriyede bana nasıl bir iş verirler? Formasyon sertifikam var, sivilde ücretli öğretmenlik de yaptım bunların etkisi olur mu? Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkür ederim.

• Aöf işletme mezunuyum uzun dönem başvurusu yaptım çıkma şansı var mı?

• Elektronik ve Bilgisayar Öğrt. Ort: 3.01 yedek subaylık için hayır dedik ama kararsızım mesleki çıkma ihtimali varmıdır? Yedek subaylık için evet desem? Öğretmenlik yapmıyorum yanlız

• Öncelikle herkese merhaba, konu için teşekkürler bende psikoloji mezunuyum 2017 şubat ayında askere gitmeyi planlıyorum nasıl bir yol izlemeliyim kısa veya uzun dönem askerlik için, benim gönlümde kısa yapmak var nasıl tavsiyelerde bulunursunuz? Ayrıca ticaretle uğraşıyorum yani bölümümü icra edemiyorum Velev ki kısa çıktı sonrasında nasıl bir yol izlemeliyim revir yada açıkçası daha rahat yapabileceğim bir bölüm olurmu? teşekkürler.

• Yunuskalkan Y kullanıcısına yanıt
    Yunus 364.Dönem Sağ.Atğm 'yim . Psikoloji mezunları %99,9 uzun dönem yapıyor acemilik samsun sahra okulu 26 gün , gerisi sınav %10 a girersen seçersin yerini geri kalan kura sistemi şanslıysan benim gibi şehir merkezine geçer memur olursun. Doğu ihtmali çok yüksek sınırda psikologa daha çok ihtiyaç oluyor sorun olursa cevaplarım @Yunuskalkan

• Teşekkür ederim söylediğin gibi kısa yazmama rağmen uzun dönem çıktı 1 şubatta samsun sahra sıhhiyede acemilik eğitimim başlayacak sınava çalışmak en mantıklısı ama kolay değildir %10'luk dilime girmek. Ne yapacağımızı bilememek biraz can sıkıyor

• Bende Asteğmenler ne kadar maaş aldıklarını merak etmiştimhttp://personelmemur.com/astegmen-maaslari-ne-kadar/ adresinde baktığımda gerçekçi mi anlamadım sizce ne durumda burada söylenildiği gibi mi ?
  • Yüksek lisans mezunu olmak astteğmen olma şansını arttırır mı ?
  • İktisat bitirdim kısa dönem yapmak istiyorum. Tek kuşkulandığım nokta şu; bunlar bizim yds veya yökdil puanımızı biz götürmeden bilebiliyorlar mı? Eğer yökten falan alıyolarsa gitmeyeceğim iktisat mezunlarına çıkmıyo diye biliyorum ama yds puanıyla girenler olmuş falan? Kısa dönem istiyorum diye doldursam formu çıkma şansı düşer mi? 1 yıl heba etmek istemiyorum ağustosta 2 aylık hak doluyo

• Merhaba şu an uzun dönem kontejanı dolduğu için sanada kısa dönem çıkma ihtimali oldukça yüksek

• Elektrik mühendisiyim hakkari dağ ve komando tugayında mesleki asteğmen olarak yapacağım. Doğuda bu gibi yerlerde meslek kurasından asteğmenler ne yapıyor durum nasıl bilgisi olan biri aydınlatırsa çok sevinirim.

• İyi akşamlar ben kasım 2019 celbi için yedek subaylık istiyorum. Meslek bilgisayar mühendisliği. Çıkma ihtimali olsun sınıfı olsun ne yaptıkları olsun varsa bilginiz, tecrübeniz faydalanmak isterim. Şimdiden çok teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.