Şimdi Ara

341. DÖNEM (AĞUSTOS 2011) KD. ve YD. SUBAY ADAYLARI (179. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.053
Cevap
10
Favori
604.116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 177178179180181
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dra_07

İzmir Gaziemirde sabah 7 de kışlaya girişimizi yaptık akşam saat 17 de çıkışımız oldu ..:@
    Türkçe öğretmeniyim ewet sadece ögretmenlere mülakat yapıldı dolayısıyla 3 saat daha geç çıktık. sabah 7 de gıtmıs olmama ragmen sıram 597idi aslında çokda normal denebilir 6 da gelenler 100-200 arası girmişler.. Fkat geregınden fazla bekledık sıcakda cabası olmuş oldu.. Günün sonunda kazasız belasız memlekete dönüşümü yapıyorum..
    Şimdiden Tüm 341 dönemine hayırlı tezkereler diliyorum..

Hayırlısı olsun darısı bizim başımıza artık.Girişte cep telefonunu alıyorlar mı? Sakala bir sorun çıkartıyorlar mı bende 2.gün öglen gidicem ona göre hazırlıklı gidelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: skymen878

Merhaba Arkadaşlar..Ben Adana da ikamet etmekteyim ve bugun bitirdim işlemlerimi.fiş almak için pazar sabahı 6 civarı gidip 113.sırayı aldım.bugun(pazartesi) de 8 gibi sınav yerinde oldum ama gec kalmıstım.girişte cep tlf vs elektronik cihazların hepsini alıyorlar emanete.4.grupta girdim.gruplar yaklaşık 100 er kişilik bu arada.grupların başında ikişer üçer asker bi de başlarında astsubay var.saat 14 civarı da tüm işlemler bitmişti.adana da sınava girecek olanlara sıcaktan dolayı allah yardım etsin diyorum :)

Sıra kaçta bitti peki Adana'da? Bir arkadaş sabah 06.00'da gittim 1500 numarayı verdiler yarın gel dediler demişti biz de size sorayım? Eğer Salı günün sıraları dolduysa boşuna erken gelmeyelim, sonuçta il dışı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgi@sayar

quote:

Orijinalden alıntı: skymen878

Merhaba Arkadaşlar..Ben Adana da ikamet etmekteyim ve bugun bitirdim işlemlerimi.fiş almak için pazar sabahı 6 civarı gidip 113.sırayı aldım.bugun(pazartesi) de 8 gibi sınav yerinde oldum ama gec kalmıstım.girişte cep tlf vs elektronik cihazların hepsini alıyorlar emanete.4.grupta girdim.gruplar yaklaşık 100 er kişilik bu arada.grupların başında ikişer üçer asker bi de başlarında astsubay var.saat 14 civarı da tüm işlemler bitmişti.adana da sınava girecek olanlara sıcaktan dolayı allah yardım etsin diyorum :)

Sıra kaçta bitti peki Adana'da? Bir arkadaş sabah 06.00'da gittim 1500 numarayı verdiler yarın gel dediler demişti biz de size sorayım? Eğer Salı günün sıraları dolduysa boşuna erken gelmeyelim, sonuçta il dışı...

İnanın en son sıra kaçta bitti bilmiyorum ama biz sınavdan cıkarken 6.grup dahil sınava girmeye hazırlardı.girişte pencerede 0-1500 arası kişiler 1.gün 1501-3000 arası kişiler 2.gün şeklinde alınacak yazıyordu.ben 300 küsürlü grupla girdim 113 almama rağmen.isterseniz sağlam olsun diye şubeyi arayıp sorun yarın.boşuna gelmeyin o kadar yolu.gece de devam ediyor belli bir saate kadar galiba.sıcakta ugraşmak istemiyorsanız gece de gidebilirsiniz.

• geceden sonra da mı devam ediyor gerçekten? ben iftardan sonra küçükyalı'ya gideyim o zaman şaka bir yana halimize ne kadar şükretsek azdır küçükyalı'ya düşenler olarak. adam sabah 6'da gidiyor ve ertesi gün gel diyorlar. şaka gibi.

bir de bu dönem için hiç talep yok deniyor. yoğun olduğunda 2 hafta önceden çadır mı kuruluyor ne yapılıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kene55

quote:

Orijinalden alıntı: 3lano

quote:

Orijinalden alıntı: kene55

quote:

Orijinalden alıntı: 3lano

kene55 usta birliğini nerde yaptın?Serinyol kaçıncı bölükteydin?

Serinyol 4. bölük - Usta birliği Şırnak Şenoba.

2. bölükteydim bende.Ordan Hakkari-Çukurca.

Nsıl geçti peki Serinyol mu? Hakkari Çukurca mı?

Kesinlikle Çukurca

• Arkadaşlar mesajlar genelde hep sınavla ve sınav yerleriyle ilgili şu aralar ama, ben de henüz alışveriş yapmadım.
    Ankarada bu malzemelerin çoğunu bulabilecğeimiz bir yer var mı, ankaralılar nerden yaptlar alışverişlerini?
  • Bu dönem yoğun olmamasının sebebi 337'ler ve malum tek tip muhabbeti. Arkadaşların nerdeyse hepsi tek tip olayından tırsıp tecil bozdurup Aralıkta gitti. 337 efsane olmuş kalabalıklık açısından. Ben yüksek lisans tezini yarılamıştım, burda dondurmayayım dedim. Allahtan çıkmadı tek tip falan. Ama 339 ve 341'lerdeki kısırlığın sebebi bu yani. Hele 339'lar bizden de azdı. 343'te de hissedilir bu azlık, önümüzdeki sene normale döner sanıyorum.
  • Arkadaşlar ben de yarın etimesgutta gireceğim. Sabahtan gitmeyi düşünüyordum ancak burada yazılanları gördükten sonra vazgeçtim. Acaba öğleden sonra saat 2 gibi gitsem işimi yarın kesin bitirir miyim? Yoksa bugün geç kaldın artık yarın gel derler mi? Bir de şunu sorayım. Yarın en erken gidebilsem sabah 9da gitcem. Sizce sabah 9 mu daha mantıklı yoksa öğleden sonra 2 mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: wrrr

Arkadaşlar ben de yarın etimesgutta gireceğim. Sabahtan gitmeyi düşünüyordum ancak burada yazılanları gördükten sonra vazgeçtim. Acaba öğleden sonra saat 2 gibi gitsem işimi yarın kesin bitirir miyim? Yoksa bugün geç kaldın artık yarın gel derler mi? Bir de şunu sorayım. Yarın en erken gidebilsem sabah 9da gitcem. Sizce sabah 9 mu daha mantıklı yoksa öğleden sonra 2 mi?

2 uygundur.
  • @İlteriş Kutluk Kağan

Tandoğan çarşısından , ellerinde liste var , ayrıca etimesgut önünde reklam olarak liste dağıyor tandoğan esnafından bazıları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayzinbey -- 2 Ağustos 2011; 1:11:02 >
  • peki sen geç geldin artık bugün olmaz işin, bugün git yarın gel deme şansları var mı? yoksa illa ki biter mi bugün işim?
  • quote:

peki sen geç geldin artık bugün olmaz işin, bugün git yarın gel deme şansları var mı? yoksa illa ki biter mi bugün işim?

2 de yeni gelenler vardı. İlla erken gideyim diyorsan çarşamba saat 9 da git derim.
  • quote:

Arkadaşlar ben de yarın etimesgutta gireceğim. Sabahtan gitmeyi düşünüyordum ancak burada yazılanları gördükten sonra vazgeçtim. Acaba öğleden sonra saat 2 gibi gitsem işimi yarın kesin bitirir miyim? Yoksa bugün geç kaldın artık yarın gel derler mi? Bir de şunu sorayım. Yarın en erken gidebilsem sabah 9da gitcem. Sizce sabah 9 mu daha mantıklı yoksa öğleden sonra 2 mi?

sınav bittiminde yorumlarını esirgemezsen sevinirim bende çarşamba gitmeyi düşünüyorum.. karabükten geleceğim için sabah erken olur heralde
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayzinbey

@İlteriş Kutluk Kağan

Tandoğan çarşısından , ellerinde liste var , ayrıca etimesgut önünde raklam olarak liste dağıyor tandoğan esnafından bazıları.

Teşekkürler.
    O liste içerisinde çok da lazım olmayacak şeyler var mı kaktırmaya çalıştıkları?
    Kendi listemizi yapip mi gitmek lazim acep?
  • quote:

quote:

peki sen geç geldin artık bugün olmaz işin, bugün git yarın gel deme şansları var mı? yoksa illa ki biter mi bugün işim?

2 de yeni gelenler vardı. İlla erken gideyim diyorsan çarşamba saat 9 da git derim.

ne yazık ki çarşamba müsait değilim. bugün kesin gitmem ve işimi tamamen halletmem gerekiyor.. dolayısıyla 9da mı gitsem 14'de mi gitsem karar veremedim.. bir de kızılay'dan 530'a binsem yakın geçiyor mu? ya da başka tavsiye edebileceğiniz otobüs var mı hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: İlteriş Kutluk Kağan

quote:

@İlteriş Kutluk Kağan

Tandoğan çarşısından , ellerinde liste var , ayrıca etimesgut önünde raklam olarak liste dağıyor tandoğan esnafından bazıları.

Teşekkürler.
    O liste içerisinde çok da lazım olmayacak şeyler var mı kaktırmaya çalıştıkları?

Aşağı yukarı listedeki herşey zaruri ihtiyaç.

Yalnız iç çamaşırı renkleri sıkıntı olabilir , sonuçların açıklanmasını bekleyebilirisin iç çamaşırı için .

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: İlteriş Kutluk Kağan

quote:

@İlteriş Kutluk Kağan

Teşekkürler.

Aşağı yukarı listedeki herşey zaruri ihtiyaç.

Yalnız iç çamaşırı renkleri sıkıntı olabilir , sonuçların açıklanmasını bekleyebilirisin iç çamaşırı için .

Hmm, o zaman arayip tarayip ne lazimmiş diye liste yapmaya çalişmaya gerek yok.
    İç çamaşiri dişindaki şeyleri direk olarak orlardan alabiliriz.

Çok teşekkürler.

• Bizde arkadaslarla 4 saat sonra balikesire gitmek icin yola cikicaz bugun giren devrelerimizden baya sey ogrendik,allah bizede kolaylik versin ins, sehitlerimiz icin vatanimiza ve ailesine bassagligi diliyorum umarim bu teror artik son bulur analar aglamaz bebekler oksuz kalmaz tum 341.kd devrelerime hayirli ramazanlar
  • quote:

quote:

quote:

ne yazık ki çarşamba müsait değilim. bugün kesin gitmem ve işimi tamamen halletmem gerekiyor.. dolayısıyla 9da mı gitsem 14'de mi gitsem karar veremedim.. bir de kızılay'dan 530'a binsem yakın geçiyor mu? ya da başka tavsiye edebileceğiniz otobüs var mı hocam?

Otobüsü bilimiyorum malesef , ulustan gelen dolmuşlar vardı , aşti önünden de geçen.Arabayla gittiğim için çok dikkat etmedim.

İlla yarın ve erken olsun dersen saat 7 de orda ol derim , 9 en kötü tercihlerden biri olur.Dolmuşu araştır bir , saat 6-7 arası bile dolmuşla gelenler vardı.

Dediğim gibi , bugün saat 2 de elini kolunu sallaya sallaya gelir gelmez girenler vardı.

• 337 dedenız olarak sorunuz varsa cevaplıyım arkadaslar
  • 
Sayfa: önceki 177178179180181
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.